up
ara
ÜYELER
DİĞER

Korku Filmi Tutkunlarının Kaçırmaması Gereken En İyi Cinli Flimler

1
Dabbe 6
7.8
Dabbe 6 (2015)
Annesinin ölümünün arkasında hızlı hareket eden, kapkara yüzleri olan, bilinmeyen bir dilde konuşan, devasa kara varlıklar olduğunu düşünen, Zeren ve Ayla isimli iki kız kardeşin annelerinin ölümünü araştırmaları konu ediliyor.
2
Mihrez: Cin Padişahı
5.1
Başrollünde oyuncu Haldun Boysan yer aldığı, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mihrez: Cin Padişahı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Şeytan-ı Racim 2: İfrit
5.8
Başrollünde oyuncu Deniz Değirmenci yer aldığı, yönetmenliğini Murat Toktamışoğlu üstlendiği film Şeytan türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Şeytan, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeytan-ı Racim 2: İfrit isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Ezan
6.3
Ezan (2015)
Başrollünde oyuncu Tahsin Dursun yer aldığı, yönetmenliğini Fuat Yılmaz üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ezan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Siccin
6.5
Siccin (2014)
Başrollünde oyuncu Koray Şahinbaş yer aldığı, yönetmenliğini Alper Mestçi üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Siccin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Dabbe
5.4
Dabbe (2006)
Başrollünde oyuncu Kaan Girgin yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dabbe isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Semum
6.3
Semum (2008)
Başrollünde oyuncu Burak Hakkı yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Semum isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Dabbe 2
6.3
Dabbe 2 (2009)
Başrollünde oyuncu Sefa Zengin yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dabbe 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Şeytan-ı Racim
6.2
Başrollünde oyuncu Aysan Sümercan yer aldığı, yönetmenliğini Arkın Aktaç üstlendiği film Şeytan türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Şeytan, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeytan-ı Racim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Dabbe: Cin Çarpması
8.0
Başrollünde oyuncu Elçin Atamgüç yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dabbe: Cin Çarpması isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
El-Cin
4.8
El-Cin (2013)
Yasak bir bilginin fısıldanmasıyla 5 bin yıllık bir gizem ortaya çıkar. İstanbul’da bir kız çocuğu kaçırılır. Bu olayla hiç alakası olmayan beş üniversite öğrencisi bir anda kaçırılan kızla ilgili korkunç görüntüler görmeye başlarlar. Kısa süre sonra büyük bir lanetin içinde olduklarını anlarlar ve bundan kurtulmak için büyük bir mücadeleye girerler.
12
3 Harfliler: Marid
8.1
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Arkın Aktaç üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 3 Harfliler: Marid isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Musallat 2: Lanet
7.0
Başrollünde oyuncu Türkü Turan yer aldığı, yönetmenliğini Alper Mestçi üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Cinler Alemi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Musallat 2: Lanet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Dabbe: Bir Cin Vakası
8.0
Başrollünde oyuncu İsmail Yıldız yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dabbe: Bir Cin Vakası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Musallat
5.7
Musallat (2007)
Birbirlerine duydukları büyük aşk sebebiyle herkesin gıpta ettiği bir çift, evlenme kararı alır. Ancak bu kararı almalarının üzerine başlarına lanetli bir varlık musallat olur.
16
Cin Kuyusu
6.3
Cin Kuyusu (2015)
Başrollünde oyuncu Kubilay Güleçoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Murat Toktamışoğlu üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cin Kuyusu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Korku Filmi Tutkunlarının Kaçırmaması Gereken En İyi Cinli Flimler
Dabbe, Siccin, 3 Harfliler ve daha fazlası... Korku filmi tutkunlarının mutlaka izlemesi gereken ürkütücü ve en iyi cinli filmleri bu listede paylaşıyoruz.