up
ara
ÜYELER
DİĞER

Hayalet Temalı Filmler

1
Ölü Gelin
8.5
Gerçek yaşamda evlenme hazırlığı yapan bir damat, kendi kendine yüzük provası yaparken ölüler diyarına geçmesini ve orada sevgilisine bir türlü kavuşamayan ölü gelin ile tanışmalarını anlatan keyifli bir animasyondur.
2
Altıncı His
8.9
Ölü insanların ruhlarıyla iletişime geçen bir çocuğun psikolojisini ve başından geçenleri anlatan bir film.
3
Diğerleri
8.5
Diğerleri (2001)
Güneş ışığına duyarlı 2 çocuğu ile karanlık bir evde yaşayan bir kadın evinde hayaletler olduğuna inanmaktadır. Kadının kendini ve ailesini koruma ve işin asıl yüzünü öğrenme çabası anlatılmaktadır.
4
Hayalet
8.6
Hayalet (1990)
Başrollünde oyuncu Demi Moore yer aldığı, yönetmenliğini Jerry Zucker üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Hayalet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Cennet Gibi
7.8
Başrollünde oyuncu Jon Heder yer aldığı, yönetmenliğini Mark Waters üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cennet Gibi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Beter Böcek
8.8
Bir trafik kazasında ölerek hayalete dönüşen Adam ve Barbara çifti, evlerine yeni taşınan insanları korkutarak evden uzaklaştırmak isterler ancak bunu bir türlü başaramazlar. Kendilerine yardımcı olması için Beter Böcek'e (Beetlejuice) başvururlar.
7
Hayalet Sevgililerim
6.9
Başrollünde oyuncu Jennifer Garner yer aldığı, yönetmenliğini Mark Waters üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet Sevgililerim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayalet Temalı Filmler
Bazen komedi filmlerinin eğlenceli unsuru bazense korku filmlerinin tüyler ürpertici karakterleri... Bu listede tür ayrımı yapmaksızın içinde hayalet geçen tüm filmleri paylaşıyoruz.