up
ara
ÜYELER
DİĞER

DC Comics'in En Çok İzlenen Filmleri

1
Suicide Squad
7.9
Gizli istihbarat servisi olan ARGUS, mücadele ettikleri güçlü bir örgütü yenebilmenin tek yolunun, hapishanede bulunan en tehlikeli suçlulardan bir ekip kurmak olduğunu düşünerek İntihar Timi'ni oluştururlar. Ekipte yer almayı kabul eden mahkumlar, itaat etmemeleri durumunda öldürülecek, başarılı olmaları durumunda ise serbest bırakılacaklar. Ancak savaşacakları örgütü yenmelerinin imkansız olduğunu ve aslında ölüme gönderildiklerini anladıklarında işler karışır.
2
Kara Şövalye Yükseliyor
8.8
Bir çizgiromandan uyarlanan filmde, Batman gücünün karşısındaki düşmanına yetmeyeceğini görür ve onu alt etmek için çareler arar.
3
Kara Şövalye
9.1
Batman, Teğmen Jim Gordon ve Savcı Harvey Dent, Gotham Sokakları’nı suçlulardan temizleyerek güvenliği sağlamaya çalışırken eski düşmanları Joker, yeniden ortaya çıkar ve büyük bir karmaşaya sebep olur.
4
Batman Başlıyor
8.5
Ailesinin ölümünden sonra büyük bir mirasa konan Bruce Wayne adaletsizlikle savaşmak için bu servetini harcayacaktır. Son ve ileri teknoloji ile kendisine inanılmaz zırhlar ve araçlar ürettirecek ve Gotham şehrini koruyacaktır.
5
Batman Beyond: Joker'in Dönüşü
6.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Curt Geda üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman Beyond: Joker'in Dönüşü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Batman: Öldüren Şaka
8.5
Başrollünde oyuncu Ray Wise yer aldığı, yönetmenliğini Sam Liu üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman: Öldüren Şaka isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Batman: Reboot
7.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman: Reboot isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Batman: Year One
9.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Lauren Montgomery üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman: Year One isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Batman & Mr. Freeze: Subzero
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Boyd Kirkland üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman & Mr. Freeze: Subzero isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Superman vs. The Elite
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Michael Chang üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Superman vs. The Elite isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Batman v Superman: Adaletin Şafağı
7.5
Metropolis'in çelik adamı Süperman ile Gotham'ın suçlularla savaşan kahramanı Batman'in mücadelesi ve ortak düşmanlarına karşı savaşı konu ediliyor. Süperman gerçek bir kahraman mı yoksa sahte bir tanrı mı?
12
Batman vs. Robin
0.0
Başrollünde oyuncu Jason O'Mara yer aldığı, yönetmenliğini Jay Oliva üstlendiği film DC Comics türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede DC Comics, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman vs. Robin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Batman
8.0
Batman (1989)
Başrollünde oyuncu Billy Dee Williams yer aldığı, yönetmenliğini Tim Burton üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Kahramanlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Batman Begins: Path To Discovery
0.0
Başrollünde oyuncu Christian Bale yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman Begins: Path To Discovery isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Batman Daima
6.7
Başrollünde oyuncu Nicole Kidman yer aldığı, yönetmenliğini Joel Schumacher üstlendiği film Süper Kahraman türünde izleyicisini bekliyor.Süper Kahraman, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman Daima isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Batman: Under The Red Hood
8.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Brandon Vietti üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman: Under The Red Hood isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Supermen Against The Orient
0.0
Başrollünde oyuncu Jackie Chan yer aldığı, yönetmenliğini Bitto Albertini üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Supermen Against The Orient isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Batman: Mask Of The Phantasm
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Eric Radomski üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman: Mask Of The Phantasm isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Justice League: Doom
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Lauren Montgomery üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Justice League: Doom isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Justice League: Crisis On Two Earths
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Lauren Montgomery üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Justice League: Crisis On Two Earths isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 3
DC Comics'in En Çok İzlenen Filmleri
Amerikalı çizgi roman yayıncısı DC Comics'in sevilen çizgi roman serilerinden sinemaya uyarlanan en iyi filmleri bu listede paylaşıyoruz.