up
ara
ÜYELER
DİĞER

Uslanmaz Romantiklerin İzlemesi Gereken Filmler

1
Not: Seni Seviyorum
8.4
Mutlu bir evliliği olan Holly, bir hastalık sonucu kocası Gerry'yi kaybeder. Ölümünden sonra karısının çok yalnızlık çekeceğini bilen Gerry, hayatının son zamanlarını Holly'ye mektuplar yazarak geçirir ancak bu mektuplar kendisi ölene kadar karısının eline geçmeyecektir. Holly, ilk mektubu 30. yaş gününde alır. Bundan sonra gelen düzenli mektuplar Holly'nin hayatına yön verecektir.
2
Teklif
7.5
Teklif (2009)
Margaret hayatını kitap editörlüğü yapaak sürdürmektedir. Bir gün sınır dışı edilerek kendi ülkesi olan Kanada'ya gönderileceği haberini alır. Sınır dışı edilmekten kurtulabilmek için asistanı Andrew'i kendisiyle evlenmeye zorlar.
3
Bu İşte Bir Yalnızlık Var
6.6
Başarısız evlilikler yaşamış iki çift ve onların yalnızlıkları müzikle harmanlanmıştır bu filmde. Hiç susmayan müzik ve İstanbul ve İzmir sahneleriyle izleyici duygu yüklü 122 dakika geçirir.
4
Cesaretin Var mı Aşka?
8.4
Julien ve Sophie, çevrelerindeki kişilerle yaşadıkları sorunlar yüzünden birbirlerine gittikçe daha da yakınlaşan iki sıkı dosttur. Bir gün bir cesaret oyunu başlatırlar ancak kısa süre sonra bu oyun aralarında büyük bir aşk başlatır.
5
Senden Önce Ben
8.5
Lou, küçük bir cafede garsonluk yapan hayat dolu bir kızdır. Will ise iki yıl önce geçirdiği kazadan sonra felç geçiren ve başkalarına bağımlı bir hayat sürdüren bir adamdır. Ailesi, Will'e bakması için bir bakıcı tutmaya karar verir. Tam da bu sırada Lou işten çıkarılır ve yeni bir iş aramaya başlar. Böylece, birbirine oldukça zıt karakterlerde olan ikilinin yolları kesişmiş olur ve zamanla aralarında kopmayacak bir bağ oluşur.
6
Cesur Yürek Gelini Alır
9.8
Başrollünde oyuncu Amrish Puri yer aldığı, yönetmenliğini Aditya Chopra üstlendiği film Hint türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Hint, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cesur Yürek Gelini Alır isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Kocan Kadar Konuş
7.6
Efsun, 30 yaşında bekar bir kızdır. Çevresindeki herkes erken yaşlarda evlenirken Efsun, ailesinin evlilik baskılarına rağmen uzun yıllar bu fikirden uzak durmuştur. Bir gün karşısına lise aşkı Sinan'ın çıkmasıyla işler bir anda değişir.
8
Kyon Ki...
9.4
Kyon Ki... (2005)
Başrollünde oyuncu Salman Khan yer aldığı, yönetmenliğini Priyadarshan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kyon Ki... isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Kocan Kadar Konuş: Diriliş
8.0
Efsun ve Sinan bu filmde kavuşuyor fakat evlilik- düğün ilişkisinde ailelerin bu konudaki baskıları sonucunda hala mutluluk hayalleri kuran Efsun’un ve Sinan’ın bu sorunlarla baş etmesini anlatıyor.
10
Hatırlanacak Bir An
9.2
Koreli iki gencin yaşadağı büyük aşk, 27 yaşında Alzheimer hastalığına yakalanan Sun-jin'in hastalığının ilerlemesiyle trajediye dönüşür.
11
Aşkın Kitabı
8.7
Başrollünde oyuncu Joe Anderson yer aldığı, yönetmenliğini Julian Jarrold üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşkın Kitabı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Bay Kibirli ile 100 Gün
7.1
Sevgilisinden ayrılan Ha-yeong, Hyeong-jun’un arabasını duvara vurmasına sebep olur. Hyeong-jun’ ise arabasının masraf parasını ister. Ha-yeong parayı veremeyeceği için onunla 100 günlük bir anlaşma yapar.
13
Ek Tha Tiger
8.5
Başrollünde oyuncu Salman Khan yer aldığı, yönetmenliğini Kabir Khan üstlendiği film Hint türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Hint, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ek Tha Tiger isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Yakın Koruma
8.6
Başrollünde oyuncu Salman Khan yer aldığı, yönetmenliğini Siddique üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Hindistan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yakın Koruma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Kim Kadın Kim Koca
9.6
Kia, kadınların evde oturup çocuklarının yanında olmasına karşı çıkan başarılı bir iş kadınıdır ve kariyerinde belli bir yere gelmek istemektedir. Kabir ise iş hayatında olmasına rağmen iş hayatından çok evde yaşamayı seven bir adamdır. Kia ve Kabir tanışır ve evlenirler. Evlilikleri oldukça iyi giderken, Kia bir röportajda Kabir’den bahseder ve ilişkileri değişmeye başlar.
16
Sadece Sen
8.4
Sadece Sen (2014)
Başrollünde oyuncu Cezmi Baskın yer aldığı, yönetmenliğini Hakan Yonat üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Hastane türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sadece Sen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Daawat-e-Ishq
9.2
Başrollünde oyuncu Anupam Kher yer aldığı, yönetmenliğini Habib Faisal üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Daawat-e-Ishq isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Kalbine Ses Ver
7.0
Başrollünde oyuncu Cybill Shepherd yer aldığı, yönetmenliğini Matt Thompson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kalbine Ses Ver isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
I Hate Luv Storys
5.8
Başrollünde oyuncu Sonam Kapoor yer aldığı, yönetmenliğini Punit Malhotra üstlendiği film Hindistan türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Hindistan, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden I Hate Luv Storys isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Ek Villain
9.2
Ek Villain (2014)
Başrollünde oyuncu Ritesh Deshmukh yer aldığı, yönetmenliğini Mohit Suri üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ek Villain isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 3
Uslanmaz Romantiklerin İzlemesi Gereken Filmler
Başlarından ne geçerse geçsin uslanmayan ve aşktan vazgeçmeyen kişilerin izlemesi gereken romantik aşk filmleri listelenmektedir.