up
ara

İzleyicide Büyük Bir Hayranlık Uyandıran Yerli ve Yabancı Filmler

1
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş
8.3
Oyunlardan sonra Katniss Everdeen, evinin bulunduğu 12. Bölge'nin yıkıma uğradığını öğrenir. Artık yeraltında yaşamaya başlamış olan insanlar hükümetin bu yıkıcı politikasına karşı direnmektedir. Halk Katniss Everdeen'i umut kaynağı olarak görürken Katniss'in ise tek istediği öncelikle Peeta'yı kurtarabilmektir.
2
Evdeki Düşman
8.1
Çocuklarını henüz doğmadan kaybeden acılı bir çift, yaşadıkları kasabanın yetimhanesinden küçük bir kız çocuğu evlat edinirler. Esther adındaki bu sevimli kız aslında göründüğü kadar iyi niyetli biri değildir. Esther'in kötü yüzünü ilk olarak üvey annesi Kate fark eder. Ancak ne kocası ne de diğerleri Kate'e bir türlü inanmazlar.
3
Korku Seansı
8.4
Gerçek ötesi güçler konusunda uzmanlaşmış Ed ve Lorraine Warren yaşadıkları çiftlik evinde kötü güçler tarafından kıskaca alınmış bir aileye yardım etmek için harekete geçer.
4
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2
8.1
Panem halkı, Katniss Everdeen'in önderliğinde hükümete karşı olan direnişlerini sürdürmektedir. Katniss'in yakın arkadaşları Başkan Snow'a suikast düzenlemek için tehlikeleri göze alarak bölgeden ayrılırlar. Başkan Snow'un ise tek hedefi Katniss Everdeen'dir.
5
Korku Evi
5.5
Korku Evi (2011)
Başrollünde oyuncu Daniel Craig yer aldığı, yönetmenliğini Jim Sheridan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korku Evi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı
5.6
Alice Zander, iki kızıyla beraber yaşayan ve para kazanabilmek için sahte ruh çağırma seansları düzenleyen bir kadındır. Bir gün işini geliştirebilmek için ouija denen bir ruh çağırma tahtası alır. Ancak kısa bir süre sonra küçük kızı Doris, bu tahtanın kontrolü altına girer. Alice, güçlü bir şeytani varlığın etkisinde kalan kızını kurtarabilmek için elinden geleni yapacaktır.
7
Eye In The Sky
7.6
Film teröristlerin bulunduğu bir noktaya operasyon yapacak olan askeri birliği konu almıştır.
8
Ters Yüz
8.8
Ters Yüz (2015)
Riley, babasının işi sebebiyle şehir ve okul değiştirmek zorunda kalmış olan bir genç kızdır. Yeni ortama ayak uydurma sürecinde içindeki Neşe, öfke, korku, tiksinti ve üzüntü duyguları ortaya çıkarak hayatını yönlendirmeye çalışırlar.
9
Ölüm Alfabesi
7.8
Başrollünde oyuncu Matthew Settle yer aldığı, yönetmenliğini Stiles White üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Cadı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Alfabesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Her Şeyin Teorisi
8.8
Her Şeyin Teorisi, dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking'in hayatını anlatan yönetmenliğini James Marsh'ın yaptığı biyografik dram filmidir.
11
Açlık Oyunları
8.1
Açlık Oyunları, Panem'in on iki bölgesinin her birinden iki gencin rasgele seçilip, birbirleriyle ölümüne yarıştırıldıkları bir televizyon yarışmasıdır. Katniss Everdeen, küçük kızkardeşinin seçildiği bu yarışmada, onun yerini almak için gönüllü olur.
12
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak
8.3
Katniss ile Peeta Açlık Oyunları'nı kazanarak evlerine dönmeye hak kazanırlar. Ancak öncesinde tüm bölgeleri gezmelerini gerektiren bir zafer turu yapmaları gerekmektedir. Gittikleri her bölgede ayaklanmanın ilk işaretlerini gören Katniss, yakında büyük bir başkaldırının ve direnişin başlayacağını anlar.
13
Çanakkale: Yolun Sonu
8.6
Başrollünde oyuncu Yetkin Dikinciler yer aldığı, yönetmenliğini Kemal Uzun üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çanakkale: Yolun Sonu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Korku Seansı 2
8.5
Evli bir çift olan Warren’ler, ilk filmden tanıdığımız gibi yine gizemli olayların üstüne gitmektedirler. İkinci film olan Korku Seansı 2’de de başka bir gizemli olay konu edinmiştir.
15
Arınma Gecesi
8.5
Başrollünde oyuncu Ethan Hawke yer aldığı, yönetmenliğini James DeMonaco üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arınma Gecesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Split
8.9
Split (2017)
Kişilik bölünmesini konu alan psikolojik gerilim filmi Split, sorunlu bir çocukluk dönemi geçirmiş olan ve bunun bir sonucu olarak bünyesinde 24 farklı karakter barındıran Kevin adındaki genç adamın hayatına odaklanıyor.
17
Arınma Gecesi: Anarşi
8.5
Başrollünde oyuncu John Beasley yer aldığı, yönetmenliğini James DeMonaco üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Cinayet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arınma Gecesi: Anarşi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı
8.3
Arınma saati başlamadan önce arkadaş olan gençlerin kendilerine o gece için güvenli bir yer bulmalarını ve o gece yaşananları anlatmaktadır.
19
Senden Bana Kalan
7.4
Başrollünde oyuncu Wilma Elles yer aldığı, yönetmenliğini Abdullah Oğuz üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Senden Bana Kalan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Senden Önce Ben
8.5
Lou, küçük bir cafede garsonluk yapan hayat dolu bir kızdır. Will ise iki yıl önce geçirdiği kazadan sonra felç geçiren ve başkalarına bağımlı bir hayat sürdüren bir adamdır. Ailesi, Will'e bakması için bir bakıcı tutmaya karar verir. Tam da bu sırada Lou işten çıkarılır ve yeni bir iş aramaya başlar. Böylece, birbirine oldukça zıt karakterlerde olan ikilinin yolları kesişmiş olur ve zamanla aralarında kopmayacak bir bağ oluşur.
/ 10
İzleyicide Büyük Bir Hayranlık Uyandıran Yerli ve Yabancı Filmler
İzlerken büyülendiğimiz, büyük bir hayranlık duyduğumuz en iyi yerli ve yabancı filmleri bu listede paylaşıyoruz. Sen de izlerken hayran kaldığın filmleri eklemeyi unutma.