up
ara
ÜYELER
DİĞER

İçindeki Çocuğu Yaşatanlar için En İyi Animasyon Filmler

1
Karmakarışık
8.9
Haydut Flynn Rider, Rapunzel tarafından rehin alınınca macera başlar.
2
Ratatuy
8.7
Ratatuy (2007)
Remy, yıllardır aşçı olabilmenin hayalini kuran tombul ve obur bir faredir. Bir gün Paris’in en ünlü restoranının kanalizasyonunda bulur kendini. Remy, nihayet aşçı olma hayalini gerçekleştirme fırsatı elde eder, ancak farelerden hoşlanmayan insanlardan dolayı onu zor günler beklemektedir.
3
Megazeka 3D
8.1
Dünyayı 20 yıldır fethetmeye çalışan Oobermind, defalarca Metro Man'a yenilir. Fakat artık Metro Man ölmüştür. Bu durumu can sıkıcı bulan Oobermind, kendisine yeni bir süper takip yaratır.
4
Kung Fu Panda 2
8.3
Çim ve Kunk Fu panda tehlikededir. Esrarengiz güçler ile kızgın beşliye akrşı kıyasiya bir mücadele başlamıştır.
5
Kung Fu Panda 3
8.6
Kung fu yapan pandamız Jo bu macerasında Kai ile savaşıp, pandaların yaşadığı yeri Kai’den kurtarmaya çalışacaktır.
6
Kayıp Balık Dori
8.8
Okyanusta oğlunu arayan Marlin’in kendisine eşlik eden ve hafızası oldukça düşük olan Dory’in hikayesi anlatılmaktadır.
7
Fındık İşi
8.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Peter Lepeniotis üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , Çocuk Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fındık İşi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Çılgın Hırsız
8.9
Rengarenk çiçeklerle bezeli, güleryüzlü insanların yaşadığı bir banliyöde Gru adında kötü kalpli bir adam yaşamaktadır. Gru, Dünyan'ın uydusu Ay'ı ele geçirmenin hain planlarını yaparken Margo, Edith ve Agnes adında üç küçük yetim onu babaları olarak görmeye başlayınca komik olaylar yaşanmaya başlar.
9
Çılgın Hırsız 2
8.9
Minionlar ve Guru'nun yeni maceralarını göreceğimiz bu devam animasyonunda Guru'nun Kadın bir ortağı olur. Başlarından komik maceralar geçer. Minionlar da bu ortağa aşık olurlar. Keyifli bir zaman geçirmek için izlenebilir.
10
Madagaskar
8.6
Madagaskar (2005)
New York'ta hayvanat bahçesinde ki bir zebra hayvanat bahçesinde ki ortamdan sıkılmıştır ve doğaya dönmek istemektedir. Arkadaşları onu durdurmaya çalışırlar fakat bir yolunu bulup kaçan zürafa ile arkadaşları kendilerini bir anda doğanın kollarında bulurlar.
11
Madagaskar 2
8.2
Kahramanlarımız yaşamlarında ilk kez kendi cinslerinde hayvanlar ile karşılaşırlar ve maceraları Afrika'da heyecanla devam eder.
12
Kung Fu Panda
8.3
Kung Fu aşığı olan şişman ve beceriksiz Panda Po, Huzur Vadisi'ni Kar Leoparı Tai Lung’dan kurtarmak için Kung Fu öğrenmeye karar verir.
13
Doğal Kahramanlar
8.3
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Chris Wedge üstlendiği film Kahramanlık türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Kahramanlık, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Doğal Kahramanlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Tangled Ever After
8.0
Başrollünde oyuncu Mandy Moore yer aldığı, yönetmenliğini Byron Howard üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , Disney türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tangled Ever After isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Komşum Totoro
9.2
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Hayao Miyazaki üstlendiği film Çizgi türünde izleyicisini bekliyor.Çizgi , Cinler Alemi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Komşum Totoro isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin
8.8
Vikingler ve vahşi ejderhalar efsanevi bir dünyada yaşıyorlar. Yaralı bir ejderha ile bir çocuğun dostluğu çok ilginç bir şekilde başlayacaktır.
17
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2
8.5
Bir adada Vikingler ve ejderhalar bir araya geleli tam beş yıl olmuştur. Burada gizli bir buz mağarası keşfefilir ve bu mağarada Dragon Rider yaşamaktadır. Bu durum huzurlarının bozulmasına yol açacaktır.
18
Sevimli Canavarlar Üniversitesi
8.5
Canavar olmak öğrenilebilir mi? Mike ve Sully, üniversite de bunun üzerine eğitim alacaklardır.
19
İnanılmaz Aile
8.0
Bob Parr, Mr. Incredible adı ile tanınan bir süper kahramandır. İnsanları kötülüklerden kurtarmak için çalışan Bob, bir gün işlerden uzaklaşır ve ailesiyle huzurlu bir yaşama merhaba der fakat uzun bir süre sonra hayır diyemeyeceği bir göreve tayin edilir ve işler karışır. Bob ve masum insanlar büyük bir tehlike altındadır.
20
Canavarlar Yaratıklara Karşı
7.7
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Conrad Vernon üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor.Animasyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Canavarlar Yaratıklara Karşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 3
İçindeki Çocuğu Yaşatanlar için En İyi Animasyon Filmler
Bazı filmlerin yaşı yoktur. Kaç yaşına gelirsek gelelim çocukmuşçasına büyük bir keyifle izleyeceğimiz en iyi animasyon filmler listelenmektedir.