up
ara

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 2017 Filmleri

1
O (2017)
7.1
O (2017) (2017)
Stephen King'in en ünlü korku romanlarından biri olan "O", yeniden beyaz perdede. Filmde, palyaço kılığında gezen korkutucu bir varlık ile yüzleşen 7 küçük çocuğun başından geçenleri izleyeceğiz.
2
Buğday
8.7
Buğday (2017)
Kıtlığın yaşandığı yakın bir gelecekte geçen filmde kalkanlarla korunan şehirde zengin aileler yaşarken halkın geri kalanı ölü topraklar denen kurak bölgede büyük bir yaşam mücadelesi vermeye mahkum edilmiştir.
3
Logan
8.4
Logan (2017)
Türkiye'de 3 Mart 2017'de vizyona giren Logan, Marvel'in sevilen karakterlerinden biri olan Wolverine'e odaklanan özel serinin son filmidir. 2024 yılında geçen filmde özel yeteneklerini giderek kaybeden Logan, dünyayı ele geçirmeye başlayan Nathaniel Essex'i durdurmak için kendisinin dişi klonu olan Laura Kinney adında genç bir kızla birlik olacak.
4
Can Dostum
8.3
Can Dostum (2017)
Başrollünde oyuncu Dennis Quaid yer aldığı, yönetmenliğini Lasse Hallström üstlendiği film Köpek türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Köpek , Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Can Dostum isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Can Dostum
8.3
Can Dostum (2017)
Başrollünde oyuncu Dennis Quaid yer aldığı, yönetmenliğini Lasse Hallström üstlendiği film Köpek türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Köpek , Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Can Dostum isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Thor: Ragnarok
8.2
Büyük bir hayran kitlesine sahip olan fantastik serinin üçüncü filmi Thor: Ragnarok, 2017'nin ekim ayında vizyona girdi. Filmde, Asgard'tan çok uzakta hapsolmuş olan Thor'un bir an önce çıkış yolunu bulup Hela'nın sebep olduğu Ragnarok'u durdurmak için vereceği büyük mücadeleyi izleyeceğiz.
7
Ayla
9.1
Ayla (2017)
Kore Savaşı'nın sürdüğü yıllarda yaşanmış olan bir olaydan esinlenilerek çekilen filmde, savaş esnasında ailesini kaybeden küçük bir Koreli kıza kendi kızıymış gibi sahip çıkan ve aylarca cehpede ona gözü gibi bakan bir askerin ve Ayla adını verdiği küçük kızın hikayesini izliyoruz.
8
Kapan
8.0
Kapan (2017)
Film, sevgilisinin ailesiyle tanışmak için gizemli bir kasabaya giden siyahi bir adamın başından geçen korku dolu olayları ele alır.
9
Galaksinin Koruyucuları 2
8.1
Galaksinin Koruyucuları 2'de Koruyucular Peter Quill'e babası hakkında daha fazla bilgi öğrenmesi için yardımcı oluyor.
10
Kara Kule
7.0
Kara Kule (2017)
2017'nin yazında vizyona giren The Dark Tower, korku romanlarıyla tanıdığımız Stephen King'in kendi tarzının dışına çıkarak yazdığı fantastik türündeki Kara Kule serisinden uyarlanmıştır.
11
Dangal
9.3
Dangal (2016)
Film, iki ünlü kadın güreşçinin gerçek yaşam öyküsünü ele alıyor. İyi bir güreşçi olan Mahavir Singh, hiç oğlu olmadığı için kızlarından ikisini güreşlere hazırlamaya karar verir. Böylece iki kız kardeş, Babita Kumari ve Geeta Phogat, hızla yükselerek Hindistan'ın milli güreşçileri olurlar.
12
Hızlı ve Öfkeli 8
8.7
Öfkenin Kaderi / The Fate of the Furious, sinema tarihinin en uzun serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli serisinin 8. filmidir. Uzun yıllardır birlikte hareket eden ekip artık sakin bir yaşam sürdürmek istese de içlerinden birinin ihaneti üzerine planları bozulacaktır.
13
Ghost in the Shell
7.9
1995 yapımı animasyon filminin uyarlaması olan Ghost in the Shell, siber suçlarla mücadele eden 9. Birim'in başında bulunan insan-sayborg hibritinin yaşadıklarını ele alıyor. Hafızasını kaybeden ve hastanede gözlerini açan genç kadın, vücudunun kurtarılamadığını ve bu yüzden özel operasyonlarla kendisine yeni bir vücut yapıldığını öğrenir. Ancak çok geçmeden kandırıldığını anlayacak ve suçluların peşine düşecektir.
14
Spider-Man: Homecoming
8.4
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı'nda yaşanan olaylardan birkaç ay sonra Peter Parker, akıl hocası Tony Stark'ın yardımıyla hayatını sıradan bir lise öğrencisi olarak sürdürmeye çalışırken, bir anda ortaya çıkan yeni düşmanıyla mücadele etmek zorunda kalır.
15
Kral Arthur - Kılıç Efsanesi
7.7
2017'in merakla beklenen fantastik - tarihi kurgu filmi Kral Arthur, efsanevi kılıç Excalibur'u saplandığı yerden çıkararak tahtın gerçek sahibi olduğunu anlayan Arthur'un hayatını konu ediniyor. Arthur, tahtta gözü olmasa da karşılaştığı ve öğrendiği şeyler yüzünden bir anda kendisini intikam alarak kral olma yolunda bulur.
16
Baby Driver
8.1
Banka soygunculuğu için sürücülük yapan Baby lakaplı genç bir adam, başarısız geçen bir soygundan sonra suç örgütünün lideri başta olmak üzere peşine düşen adamlardan kaçmak zorunda kalır.
17
Victoria ve Abdul
8.2
Genç bir katip olan Abdul Karim, Kraliçe'nin tahtaki 50. yılı şerefine düzenlenen kutlamalara katılmak için Hindistan'dan gelmiştir. Kraliçe ise o sırada tahttaki uzun dönemini sorgulamaktadır. İkili yakınlaşır ve kısa sürede sıradışı bir arkadaşlık kurarlar. Ancak bu bağlı arkadaşlık Kraliçe'nin ev halkı ve yakın çevresinin dikkatini çekmiştir ve bu arkadaşlık hoş karşılanmamaktadır. Dostluk derinleştikçe, Kraliçe değişen bir dünyayı yeni gözlerle görmeye başlayacaktır... Stephen Frears'ın yönettiği filmin başrolünde usta oyuncular Michael Gambon, Judi Dench ve Olivia Williams yer alıyor.
18
Pes Etme
7.4
Pes Etme (2017)
Başrollünde oyuncu Jake Gyllenhaal yer aldığı, yönetmenliğini David Gordon Green üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pes Etme isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Muhteşem Showman
8.8
Başrollünde oyuncu Michelle Williams yer aldığı, yönetmenliğini Michael Gracey üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Müzikal türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Muhteşem Showman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Jüpiter'in Uydusu
7.0
Aryan, ülkesi Suriye'den kaçan sıradan göçmenlerden biri iken yolda vurularak yakalanır. Ancak bu olaydan sonra bazı doğaüstü yetenekler kazanır. Göçmenlerin toplandığı kampta Aryan'ın özel güçlerinin farkına varan bir doktor, bu durumu kendi menfaati için kullanmaya kalkışır.
/ 2
Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 2017 Filmleri
2017 boyunca izlediğimiz filmleri gözden geçirmemizin zamanı geldi. Yapım yılı 2017 olan ya da 2017'de vizyona giren filmlerden en beğendiğin ve herkesin mutlaka izlemesi gerektiğini düşündüğün filmleri bu listeye ekleyebilirsin.