up
ara

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 2018 Filmleri

1
Kızıl Serçe
7.8
Geçirdiği bir kazadan sonra bale tutkusundan vazgeçmek zorunda kalan yetenekli balerin Dominika, gizli bir istihbarat örgütüne katılır. Kendisi gibi yetenekli insanlara, bedenlerini ve zihinlerini silah gibi kullanmalarını öğreten bu örgütte çok zor bir eğitimden geçer. İlk görevine çıktığında ise sevdiği herkesin hayatının tehlikede olduğunu öğrenir ve Amerikalı CIA ajanı Nathaniel Nash'e güvenip güvenmeme konusunda zor bir karar vermek zorunda kalır.
2
Ahlat Ağacı
9.0
Başrollünde oyuncu Bennu Yıldırımlar yer aldığı, yönetmenliğini Nuri Bilge Ceylan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ahlat Ağacı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Rampage: Büyük Yıkım
8.0
Ayni isimli bir video oyunundan uyarlanan film, genetiği değiştirilerek canavara dönüştürülmüş olan hayvanları eski haline getirmek ve dünyayı kurtarmak isteyen primatolog Davis Okoye'nin ve ona yardım eden bir genetik bilimcinin büyük mücadelesini konu ediniyor.
4
Avengers: Infinity War
9.0
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Anthony Russo üstlendiği film Süper Kahraman türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Süper Kahraman, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Avengers: Infinity War isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Başlat: Ready Player One
8.5
Başrollünde oyuncu Ben Mendelsohn yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Başlat: Ready Player One isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Black Panther
8.5
Sevilen çizgi roman karakteri Black Panther'i ilk defa bir filmin ana karakteri olarak izliyoruz. Süper kahramanımız Black Panther, Kaptan Amerik'daki savaşın ardından vatanına döner ve burada halka liderlik etmek için çalışmalara başlar. Ancak karışık durumda olan ülkesinde bunu yapmak pek de kolay olmayacaktır.
7
Kelebekler
8.6
Kelebekler (2018)
2018 Sundance Film Festivali'nde gösterilen ve Büyük Jüri Ödülü'nü kazanan film, uzun zamandır birbirini görmeyen ve babalarının çağrısıyla yıllar sonra bir araya gelen 3 kardeşin hayatına odaklanıyor.
8
Ailecek Şaşkınız
7.9
2018'in yerli komedi filmlerinden olan Ailecek Şaşkınız'da, babasının şirketinin başına geçerek genel müdürlüğünü yapmaya başlayan Ferhat ile şirketin finans müdürü ve aynı zamanda Ferhat'ın çocukluğundan beri en yakın arkadaşı olan Gökhan'ın başından geçen komik olayları izliyoruz.
9
Pasifik Savaşı: İsyan
8.0
2013 yapımı Pacific Rim filminin devamı niteliğindeki film son yaşanan olayların 10 yıl sonrasından başlıyor. Pasifik Okyanusu'nda durumlar yeniden kötüye gitmeye başlamıştır ve eğitimini bırakıp suç örgütüne katılan Jake'in karşısına, geri dönmek ve kendini kanıtlamak için bir şans çıkmıştır.
10
Tomb Raider
7.0
Bir keşif gezisine giden babasından 7 yıldır haber alamayan Lara Croft, babasının öldüğünü bir türlü kabullenememiştir. Yaşadığı hayattan memnun olmayan ve babası gibi maceracı bir ruh taşıyan Lara Croft, babasının izini sürmeye karar verir ve kolay kolay kimsenin cesaret edemeyeceği tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
11
Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi
8.4
Başrollünde oyuncu Woody Harrelson yer aldığı, yönetmenliğini Ron Howard üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Öldürme Arzusu
7.5
Başrolünde Bruce Willis'in oynadığı 2018 yapımı aksiyon filmidir. Brian Garfield'in romanından esinlenilmiştir. Aynı hikaye daha önce 1974 yılında da sinemaya uyarlanmıştır. Filmde, Paul Kersey adında bir cerrah, evine saldırı düzenleyen ve eşini öldürüp kızını yaralayan katillerin peşine düşer.
13
Arif v 216
7.5
Arif v 216 (2017)
G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinin devamı olan Arif v 216'da, Arif'in robot arkadaşı 216'nın dünyaya gelmesiyle başlayan komik olayları izleyeceğiz. İnsan gibi yaşamaya karar veren 216, bir yandan dünya düzenine ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da kendisini klonlamaya çalışan kötü niyetli insanlarla mücadele edecek.
14
Sessiz Bir Yer
7.6
Şehirden uzak kırsal bir kasabada yaşayan çocuklu bir aile, ses çıkaran herkesi avlayan varlıklardan korunmak için hayatlarını hiç konuşmadan ve hiç ses çıkarmadan sürdürmektedirler. Ancak bir gün bir kaza sonucu çıkardıkları bir ses, korku dolu anların başlangıcı olur.
Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 2018 Filmleri
Tür ayrımı yapmadan en beğendiğimiz ve herkesin izlemesi gerektiğini düşündüğümüz 2018 filmlerini bu listede topluyoruz.