up
ara

Boxoffice verilerine göre 2018’de Türkiye'de en çok izlenen 10 film

1
Arif v 216
7.5
Arif v 216 (2017)
G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinin devamı olan Arif v 216'da, Arif'in robot arkadaşı 216'nın dünyaya gelmesiyle başlayan komik olayları izleyeceğiz. İnsan gibi yaşamaya karar veren 216, bir yandan dünya düzenine ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da kendisini klonlamaya çalışan kötü niyetli insanlarla mücadele edecek.
2
Müslüm
8.8
Müslüm (2018)
Arabesk müziğin efsane isimlerinden Müslüm Gürses'in hayatını anlatan biyografi filmi. Film, Müslüm Gürses'in Adana Halkevi'ndeki ustası Limoncu Ali'den aldığı müzik ve hayat eğitimini, eşi Muhterem Nur'un hayatında nasıl rol oynadığını konu alıyor. Senaryosunu Hakan Günday'ın yazdığı filmin baş rollerini ise Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor paylaşıyor
3
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası
0.0
Rafadan Tayfa yıkım tehlikesiyle karşı karşıya kalan mahallelerini kurtarmak için kıyasıya bir mücadele girişiyor. Tarihi değeri bulunan mahallenin altından İstanbul'un en eski dehlizlerinden biri yer almaktadır. Ancak bunu sadece çocuklar bilmektedir. Amaçları bu dehlizleri keşfedip mahalleyi kurtarmak...
4
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?
4.6
Film, Türkiye'nin ünlü Youtuber'ı Enes Batur'un çocukluğunu ve internet dünyasına adım atışını ele alıyor. Çocukken içine kapanık olan ve diğer çocuklar tarafından itilip kakılan Enes'in hayatı, babasının ona aldığı bilgisayar sayesinde değişmeye başlar.
5
Aile Arasında
8.5
Aynı gün evliliklerini bitiren Fikret ve Solmaz tuhaf bit tesadüf sonucunda karşılaşırlar. Solmaz'ın kızı Zeynep, Adanalı zengin bir ailenin oğluyla evlenmeye karar verir. Onlarla birlikte olayların içine sürüklenen Fikret bir anda kendisini Adanalı ailenin içinde bulur. Aile arasında olması planlanan nikah gittikçe büyür ve komik olaylar birbirini izler.
7
Deliha 2
7.3
Deliha 2 (2018)
Gupse Özay'ın hem yazıp yönettiği hem de başrolünde oynadığı komedi filmi Deliha, ikinci filmi ile yine izleyicileri kahkahalara boğacak. Renkli karakter Zeliha bu defa aşçı olma hayali ile bir restoranda işe başlar ancak ortalığı karıştırarak birbirinden komik olaylar yaşanmasına sebep olur.
8
Yol Arkadaşım 2
8.8
Onur ve Şeref, önceki maceralarından sonra birbirlerine ev ve iş arkadaşı olmuşlardır. Ancak Onur eski işine geri dönmeye karar verir ve menajerlikte pek başarılı olamayan Şeref bu sefer başarmakta kararlıdır. Kahramanlarımız Onur ve Şeref'in arkadaşlıklarını anlatan komedi türündeki filmin yönetmenliğini Bedran Güzel üstlenmiştir.
9
Ailecek Şaşkınız
7.9
2018'in yerli komedi filmlerinden olan Ailecek Şaşkınız'da, babasının şirketinin başına geçerek genel müdürlüğünü yapmaya başlayan Ferhat ile şirketin finans müdürü ve aynı zamanda Ferhat'ın çocukluğundan beri en yakın arkadaşı olan Gökhan'ın başından geçen komik olayları izliyoruz.
10
Deadpool 2
8.4
Deadpool 2 (2018)
Boxoffice verilerine göre 2018’de Türkiye'de en çok izlenen 10 film
Boxoffice verilerine göre 2018’de Türkiye'de en çok izlenen 10 filmi bu listede bulabilirsiniz. İyi izlemeler. İzleyin, inceleme ekleyin. Lütfen.