up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kaçırmamanız Gereken En İyi 10 Russell Crowe Filmi

1
Yalanlar Üstüne
8.5
Başrollünde oyuncu Mark Strong yer aldığı, yönetmenliğini Ridley Scott üstlendiği film Tehlike türünde izleyicisini bekliyor.Tehlike, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yalanlar Üstüne isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Son Umut
7.6
Son Umut (2014)
Oğullarını bulmak için karısına söz veren bir Avustralyalının Çanakkaleye gelişi ve burada Türk kültürünü tanıması ve oğullarını bulmak için yaptıkları anlatılır.
3
Nuh: Büyük Tufan
6.5
Modern bir Nuh ve büyük tufan hikayesidir. Nuh peygamber ailesini ve bütün canlıları rüyalarında sık sık gördüğü büyük tufandan koruyabilmek için bütün zorluklara karşın bir gemi inşaa etmeye çalışır.
4
Los Angeles Sırları
9.1
Başrollünde oyuncu Kevin Spacey yer aldığı, yönetmenliğini Curtis Hanson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sır türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Los Angeles Sırları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Akıl Oyunları
9.3
Film, gerçekte yaşanmış bir hikayeden yola çıkarak delilikle dahilik arasındaki ince çizgide yaşayan bir matematik dehası olan John Nash'in hayatını anlatır.
6
Cinderella Man
8.9
Başrollünde oyuncu Russell Crowe yer aldığı, yönetmenliğini Ron Howard üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cinderella Man isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Gladyatör
8.9
Gladyatör (2000)
Romalı general Maximus ihanete uğramış ve tüm ailesi katledilmiştir. Yaralı halde esir düşen Maximus bir gladyatör olarak Roma'ya geri dönecek ve intikamını alacaktır.
8
Sefiller
8.7
Sefiller (2012)
Başrollünde oyuncu Helena Bonham Carter yer aldığı, yönetmenliğini Tom Hooper üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sefiller isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Kaçış Planı
8.0
Başrollünde oyuncu Liam Neeson yer aldığı, yönetmenliğini Paul Haggis üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaçış Planı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
3:10 Treni
8.2
3:10 Treni (2007)
Başrollünde oyuncu Luke Wilson yer aldığı, yönetmenliğini James Mangold üstlendiği film Çete türünde izleyicisini bekliyor.Çete, Western türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 3:10 Treni isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kaçırmamanız Gereken En İyi 10 Russell Crowe Filmi
Oscar ödüllü oyuncu, film yapımcısı ve müzisyen Russell Crowe’un yer aldığı kaçırmamanız gereken 10 film.