up
ara

2018'in Son Yarısına Damgasını Vuran 20 Etkileyici Film

1
Bohemian Rhapsody
9.5
Film, 60'lı yılların sonunda Londra'da kurulan efsanevi müzik grubu Queen'in sembol ismi Freddie Mercury'i ve grubun Live Aid konserine kadar ilerleyen sürecini anlatıyor.
2
Pablo Escobar'ı Sevmek
8.0
Başrollünde oyuncu Javier Bardem yer aldığı, yönetmenliğini Fernando León De Aranoa üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pablo Escobar'ı Sevmek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Bir Yıldız Doğuyor
8.0
Beyaz perdeye çok kez uyarlanan trajik aşk hikayesinin bu versiyonunda sahnelerden vazgeçmek üzere olan Ally, Cooper tarafından keşfediliyor ve spot ışıklarının altına çıkartılıyor. Ancak Cooper aynı zamanda kişisel sorunlarını da ilişkilerine yansıtıyor. Bradley Cooper'ın hem yönetmenliğini yaptığı hem de oynadığı filmde Lady Gaga ile baş rolleri paylaşıyorlar.
4
Börü
8.7
Börü (2018)
Başrollünde oyuncu Ahu Türkpençe yer aldığı, yönetmenliğini Cem Özüduru üstlendiği film Savaş, Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Börü, savaş türlerindeki sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap ediyor eğer filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları Börü filmi hakkında fikirlerinizi merak ediyor!
5
Mile 22
7.8
Mile 22 (2018)
Başrollünde oyuncu Mark Wahlberg yer aldığı, yönetmenliğini Peter Berg üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mile 22 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
The Equalizer 2
7.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Equalizer 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Mission: Impossible - Yansımalar
8.4
Başrollünde oyuncu Jeremy Renner yer aldığı, yönetmenliğini Christopher McQuarrie üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mission: Impossible - Yansımalar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Müslüm
8.8
Müslüm (2018)
Arabesk müziğin efsane isimlerinden Müslüm Gürses'in hayatını anlatan biyografi filmi. Film, Müslüm Gürses'in Adana Halkevi'ndeki ustası Limoncu Ali'den aldığı müzik ve hayat eğitimini, eşi Muhterem Nur'un hayatında nasıl rol oynadığını konu alıyor. Senaryosunu Hakan Günday'ın yazdığı filmin baş rollerini ise Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor paylaşıyor
9
Bizim İçin Şampiyon
9.5
Ahmet Katıksız'ın yönetmenliğini yaptığı Şampiyon filminin başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Ekin Koç yer alıyor. Filmde jokey Halis Karataş ve bir döneme damga vurduğu yarış atı Bold Pilot'un hikayesi anlatılıyor.
10
Deliha 2
7.3
Deliha 2 (2018)
Gupse Özay'ın hem yazıp yönettiği hem de başrolünde oynadığı komedi filmi Deliha, ikinci filmi ile yine izleyicileri kahkahalara boğacak. Renkli karakter Zeliha bu defa aşçı olma hayali ile bir restoranda işe başlar ancak ortalığı karıştırarak birbirinden komik olaylar yaşanmasına sebep olur.
11
İnanılmaz Aile 2
8.7
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Çocuk Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İnanılmaz Aile 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Se rokh
0.0
Se rokh (2018)
Jafar Panahi'nin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı 3 Faces filmi 2018 Cannes Film Festivalinde en iyi senaryo ödülünü kazanmıştır.Marziyeh hayatı boyunca oyuncu olmak için çalışır ama konservatuvara gitmesi engellenir bunun üzerine çektiği kısa film ünlü aktris Behnaz’ı çok etkiler.Behnaz çekimlerini yarıda bırakır ve yanına ünlü yönetmen Jafar Panahi'de alarak İran'ın Türkçe konuşulan kuzey bölgesine doğru yola çıkarlar.Amaçları bu genç kızın hayallerini gerçekleştirmektir.
13
Roma
7.8
Roma (2018)
Alfonso Cuarón senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı film 70'li yılların başında geçiyor. Meksiko City'nin Roma adlı bölgesinde hizmetçilik yapan Cleo'nun çevresinde geçen olayların anlatıldığı film Venedik'te Altın Aslan ödülüne layık görülmüştür.
14
Ölümcül Makineler
8.9
Peter Jackson'ın senaryo ekibinde yer aldığı aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği Ölümcül Makineler filminde medeniyetin yok oluşundan sonra ortama uyum sağlamaya çalışan insanların maceraları anlatılıyor. Hareket eden devasa şehirler ve bunlara yem olan küçük şehirler. Yolları kesişen iki zıt karakter Hester Shaw ve Tom Natsworthy.
15
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları
8.2
İlk filmde sihirli canavarlar konusunda uzmanlaşan bir büyücünün büyüden uzak tüm canlılara hükmedecekbüyücüler yetiştirmesini ve bu süreçte başına gelenleri anlatan bir film.
16
Yol Arkadaşım 2
8.8
Onur ve Şeref, önceki maceralarından sonra birbirlerine ev ve iş arkadaşı olmuşlardır. Ancak Onur eski işine geri dönmeye karar verir ve menajerlikte pek başarılı olamayan Şeref bu sefer başarmakta kararlıdır. Kahramanlarımız Onur ve Şeref'in arkadaşlıklarını anlatan komedi türündeki filmin yönetmenliğini Bedran Güzel üstlenmiştir.
17
Bizi Hatırla
8.1
Bir sahil şehrinde yaşayan Eşref Bey'in rahatsızlanması sonucu oğlunun evine yerleşmesini ve orada yaşadıklarını anlatan Çağan Irmak filmi.
18
Venom: Zehirli Öfke
7.9
Önemli bir haber peşinde koşan bir muhabirin yanlışlıkla araştırdığı olayın deneği haline dönüşmesi ve başına gelen aksiyon dolu olayları konu edinen filmin baş rollerini Tom Hardy ve Jenny Slate paylaşıyor.
19
Ant-Man ve Wasp
7.6
Süper kahraman Scott Lang'ın Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki karanlık noktaları çözmek için geçirdiği maceraları anlatan filmin yönetmen koltuğunda Peyton Reed bulunuyor.Yenilmezlerin savaşında yer alan Scott Lang bunun ardından özel yaşantısında hem iyi bir baba olmanın çabasını hem de süper kahraman olmanın getirdiği sorumlulukla mücadele etmektedir. Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym bir görev için Scott'tan yardım isterler ve Scott tekrar kostümlerini giyer ve maceraya atılır.
20
Bumblebee
7.4
Bumblebee (2018)
Transformers serisinin sevilen karakteri Bumblebee 1987 yılında savaştan yaralanmış ve zarar görmüş vaziyette hurdalığa sığınır. Charlie, kaçak durumdaki Bumblebee'yi çalıştırır ve onun sıradan bir araba olmadığını anlar...
/ 1
2018'in Son Yarısına Damgasını Vuran 20 Etkileyici Film
2018 yılı beraberinde birçok kaliteli film ile geldi ve geçti. Sizin için 2018'in son yarısında vizyona giren, mutlaka izlemeniz gereken 20 filmi seçtik.