up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kitaplardan Uyarlanan Aşk Filmleri

1
Not: Seni Seviyorum
8.4
Mutlu bir evliliği olan Holly, bir hastalık sonucu kocası Gerry'yi kaybeder. Ölümünden sonra karısının çok yalnızlık çekeceğini bilen Gerry, hayatının son zamanlarını Holly'ye mektuplar yazarak geçirir ancak bu mektuplar kendisi ölene kadar karısının eline geçmeyecektir. Holly, ilk mektubu 30. yaş gününde alır. Bundan sonra gelen düzenli mektuplar Holly'nin hayatına yön verecektir.
2
Aşk ve Gurur
8.7
Bir kadın ve bir erkeğin birbirine doğru engellenemez çekimi. Peki ilişkilerine istenmeyen bir kardeş de eklenirse nasıl bir yol izlenecek. Aşk mı? Gurur mu? Kaderin ağlarının sabırla örüldüğü romantik drama.
Rue 7
3
Bir Gün
7.9
Bir Gün (2011)
Başrollünde oyuncu Patricia Clarkson yer aldığı, yönetmenliğini Lone Scherfig üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Gün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 4
4
Sevgili John
7.4
Başrollünde oyuncu Richard Jenkins yer aldığı, yönetmenliğini Lasse Hallström üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sevgili John isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 3
5
Uzaktaki Anılar
8.3
Başrollünde oyuncu Lauren German yer aldığı, yönetmenliğini Adam Shankman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uzaktaki Anılar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 3
6
Senden Önce Ben
8.5
Lou, küçük bir cafede garsonluk yapan hayat dolu bir kızdır. Will ise iki yıl önce geçirdiği kazadan sonra felç geçiren ve başkalarına bağımlı bir hayat sürdüren bir adamdır. Ailesi, Will'e bakması için bir bakıcı tutmaya karar verir. Tam da bu sırada Lou işten çıkarılır ve yeni bir iş aramaya başlar. Böylece, birbirine oldukça zıt karakterlerde olan ikilinin yolları kesişmiş olur ve zamanla aralarında kopmayacak bir bağ oluşur.
7
Uğultulu Tepeler
6.8
Başrollünde oyuncu Oliver Milburn yer aldığı, yönetmenliğini Andrea Arnold üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uğultulu Tepeler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
İngiliz Hasta
8.5
İkinci Dünya Savaşı'nın son yıllarında, genç bir hemşire, geçirdiği uçak kazasında vücudunda ağır yanıklar oluşan bir adama bakmaya başlar. Yavaş yavaş kendine gelen adam, geçmişini ve yaşadığı büyük aşkı hatırlamaya başlar.
Rue 2
9
Çikolata
8.4
Çikolata (2000)
Başrollünde oyuncu Carrie-Anne Moss yer aldığı, yönetmenliğini Lasse Hallström üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çikolata isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 2
10
Jane Eyre
8.3
Jane Eyre (2011)
Başrollünde oyuncu Imogen Poots yer aldığı, yönetmenliğini Cary Fukunaga üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jane Eyre isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 2
11
Zaman Yolcusunun Karısı
8.1
Başrollünde oyuncu Eric Bana yer aldığı, yönetmenliğini Robert Schwentke üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zaman Yolcusunun Karısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Bir Aradayız, Hepsi Bu
7.3
Başrollünde oyuncu Audrey Tautou yer aldığı, yönetmenliğini Claude Berri üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Aradayız, Hepsi Bu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 1
13
Candy
7.5
Candy (2006)
Başrollünde oyuncu Heath Ledger yer aldığı, yönetmenliğini Neil Armfield üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Uyuşturucu Bağımlılığı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Candy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 1
14
Aşk Yemini
7.8
Başrollünde oyuncu Jessica Lange yer aldığı, yönetmenliğini Michael Sucsy üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Yemini isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Aşkın Büyüsü
7.6
Başrollünde oyuncu Robert Pattinson yer aldığı, yönetmenliğini Francis Lawrence üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantizm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşkın Büyüsü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 1
16
İnci Küpeli Kız
7.6
Başrollünde oyuncu Cillian Murphy yer aldığı, yönetmenliğini Peter Webber üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İnci Küpeli Kız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 1
17
Kefaret
8.3
Kefaret (2007)
Başrollünde oyuncu Vanessa Redgrave yer aldığı, yönetmenliğini Joe Wright üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kefaret isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 1
18
Aşk Limanı
8.0
Başrollünde oyuncu Josh Duhamel yer aldığı, yönetmenliğini Lasse Hallström üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Limanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Göçebe
7.5
Göçebe (2013)
Başrollünde oyuncu Diane Kruger yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Niccol üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Dostluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Göçebe isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Kız ve Kurt
6.2
Başrollünde oyuncu Billy Burke yer aldığı, yönetmenliğini Catherine Hardwicke üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kız ve Kurt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2
Kitaplardan Uyarlanan Aşk Filmleri
Okurken pembe hayaller kurduran aşk hikayelerinden sinemaya uyarlanan, derin duygular içeren aşk filmlerini bu listede paylaşıyoruz.