up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kitaplardan Uyarlanan Aşk Filmleri

21
Sevimsiz
8.1
Sevimsiz (2011)
Güzel ve Çirkin'in modern versiyonu olan filmde New York'lu yakışıklı bir genç, büyü yetenekleri olan bir kız tarafından korkunç bir canavara dönüştürülür. Büyünün bozulması için en geç 1 yıl içinde gerçek aşkı bulması gerekmektedir.
22
Son Şarkı
7.2
Başrollünde oyuncu Miley Cyrus yer aldığı, yönetmenliğini Julie Anne Robinson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantizm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Şarkı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
23
Aşk ve Para
7.7
Başrollünde oyuncu John Leguizamo yer aldığı, yönetmenliğini Julie Anne Robinson üstlendiği film Ajan türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Ajan, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk ve Para isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
24
Umut Işığım
7.6
Karısı tarafından terk edildikten sonra akıl hastanesinde tedavi gören Pat, hastaneden çıktıktan sonra yaşamını düzene sokmayı ve karısını yeniden kazanmayı planlamaktadır. Ancak karşısına beklenmedik bir şekilde başka bir kadın çıkar.
25
Stonehearst Asylum
9.1
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Oren Peli üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stonehearst Asylum isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
26
Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma
7.3
Vampir Edward ile kurtadam Jacob arasında kalan Bella'yı zor bir seçim beklemektedir. Bir yandan kendisi için en doğru kararı düşünürken bir yandan da Seattle'ı tehdit eden ve birçok ölüme sebep olan kinci bir vampirden korunmanın yollarını arar.
27
Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay
7.4
Zorla yaptıkları doğum günü partisinde, bir hediyeyi açarken eli kesilen Bella'ya saldıran vampir ve ailesinin yaşadıkları kötü zamanlar anlatılır.
28
Beni Asla Bırakma
7.7
Başrollünde oyuncu Keira Knightley yer aldığı, yönetmenliğini Mark Romanek üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Klon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beni Asla Bırakma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 0
29
Duvak
8.6
Duvak (2006)
Başrollünde oyuncu Edward Norton yer aldığı, yönetmenliğini John Curran üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Köy türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Duvak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 0
30
Elveda Las Vegas
6.2
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Mike Figgis üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Elveda Las Vegas isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 0
31
Okuyucu
8.6
Okuyucu (2008)
Başrollünde oyuncu Ralph Fiennes yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Daldry üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Okuyucu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 0
32
Kayıp Nişanlı
6.7
Başrollünde oyuncu Jodie Foster yer aldığı, yönetmenliğini Jean Pierre Jeunet üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kayıp Nişanlı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 0
33
Kolera Günlerinde Aşk
7.4
Başrollünde oyuncu John Leguizamo yer aldığı, yönetmenliğini Mike Newell üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Ayrılık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kolera Günlerinde Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 0
34
Muhteşem Gatsby
8.3
Başrollünde oyuncu Joel Edgerton yer aldığı, yönetmenliğini Baz Luhrmann üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor.Biyografi, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Muhteşem Gatsby isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
35
Aynı Yıldızın Altında
8.2
Bir destek grubunda tanışan ve kanser hastası olan Hazel ve Augustus adlı iki genç arasında duygusal bir yakınlaşma başlar. Hazel'ın dileğini gerçekleştirmek için Amsterdam'da yaşayan bir yazarı ziyaret etmek üzere birlikte yolculuğa çıkarlar.
36
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1
7.6
Edward ve Bella tüm engellere rağmen evlenirler. Hayallerden çok öte de geçen günlerin ardından Bella'nın hamile olması, kurtların peşlerine takılmasına yol açıyor.
37
Alacakaranlık
7.4
Annesi ve babası ayrı olan Isabella, babası ile yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks'a taşınır. Okulda Edward Cullen adında gizemli bir çocuk dikkatini çeker. Çok geçmeden Isabella, Edward'ın sandığı gibi 17 yaşında bir çocuk olmadığını, 108 yaşında bir vampir olduğunu öğrenir. Ancak bu durum, ona aşık olmasına engel olmaz.
38
Aşkın Gücü
8.6
Başrollünde oyuncu Robin Williams yer aldığı, yönetmenliğini Vincent Ward üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Spiritüel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşkın Gücü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rue 0
/ 2
Kitaplardan Uyarlanan Aşk Filmleri
Okurken pembe hayaller kurduran aşk hikayelerinden sinemaya uyarlanan, derin duygular içeren aşk filmlerini bu listede paylaşıyoruz.