up
ara

Mutlaka Yeniden İzlemek İsteyeceğiniz Filmler

61
Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi
8.1
Bianca, üniversitenin en popüler ve güzel kızlarından biridir. Ablası Kat ise erkeklere ilgi duymayan sert karakterli biridir. Stanford ailesinin katı kurallarına göre Kat'in sevgilisi olmadığı sürece kardeşi Bianca'nın da sevgilisi olamaz. O nedenle Bianca, ablasının bir sevgili edinmesini sağlamak zorundadır.
62
Grey Gardens
7.3
63
Sürücü
8.0
Sürücü (2011)
64
Lizbon'a Gece Treni
8.5
Profesör Raimund’un hayatı oldukça sıradanlaşmıştır. Bir hayatında bir değişiklik isterken, bir kadını intihardan kurtarır. Kurtardığı bu kadın bir tren yolculuğuna çıkar ve Raimund’a onun peşinden trene biner.
65
Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur
9.0
Sağır ve dilsiz bir genç olan Barfi ile nişanlı bir kız olan Shruti birbirlerine aşık olurlar. Ancak Shruti'nin ailesi kızlarının normal biriyle evlenmesini istemektedir. Bu sebeple ayrılan iki gencin yolları yıllar sonra yeniden kesişir. Bu defa Barfi'nin kalbinde başka biri vardır ve ikili zor bir seçim yapmak zorundadır.
66
Hikaye
8.5
Hikaye (2012)
67
Labirent: Ölümcül Kaçış
8.4
Thomas uyandığında hafızasının silindiğini ve bir grup genç ile dev bir piramitin içine hapsedildiğini farkeder. Ortama ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da kaçış için şansını denemelidir.
69
Labirent: Alev Deneyleri
8.3
İlk bölümde labirentten kaçmayı başaran gençler bu kez de zorla tutuldukları merkezden kaçmak zorunda kalır ve dış dünyada hiç beklemedikleri tehlikelerle yüzleşirler.
70
Uyumsuz
8.3
Uyumsuz (2014)
Distopik bir ülkede halk, erdemlerine göre beş bölgeye ayrılmıştır. 16 yaşına gelen herkese hayatlarının geri kalanında hangi bölgede yaşamak istedikleri sorulur. Tris, ailesinden ayrılmayı göze alıp herkesi şaşırtan bir karar verirek kendi bölgesinden ayrılır. Ancak çok geçmeden hiçbir grupla eşleşemeyen uyumsuz biri olduğunu öğrenir.
/ 4
Mutlaka Yeniden İzlemek İsteyeceğiniz Filmler
Bir kere izlemekle yetinemediğimiz, tekrar tekrar izlemek istediğimiz, en sevdiğimiz filmleri bu listede paylaşıyoruz.