up
ara
ÜYELER
DİĞER

Politika, Entrika ve Savaş Filmleri

1
Snowden
8.1
Snowden (2016)
Amerikan hükümeti, güvenlik tedbiri olarak vatandaşların tüm özel bilgilerine sınırsız erişim sağlamaktadır. Bunların arasında sosyal medya hesapları, özel mesajlar, fotoğraflar, banka hesap bilgileri, vs. bulunmaktadır. Edward Snowden adında eski bir CIA çalışanı, tüm bunlardan haberdar olur ve dünyaya duyurur. Bunun üzerine Snowden önce vatan haini, ardından kahraman ilan edilecektir.
2
Operasyon Valkyrie
8.1
Başrollünde oyuncu Thomas Kretschmann yer aldığı, yönetmenliğini Bryan Singer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Operasyon Valkyrie isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Wikileaks: Beşinci Kuvvet
8.8
Başrollünde oyuncu Moritz Bleibtreu yer aldığı, yönetmenliğini Bill Condon üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wikileaks: Beşinci Kuvvet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Karanlık Operasyon
6.5
Başrollünde oyuncu Harold Perrineau Jr. yer aldığı, yönetmenliğini Kathryn Bigelow üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlık Operasyon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Günaydın Vietnam
9.3
Başrollünde oyuncu Robin Williams yer aldığı, yönetmenliğini Barry Levinson üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Günaydın Vietnam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Yalanlar Üstüne
8.4
Başrollünde oyuncu Mark Strong yer aldığı, yönetmenliğini Ridley Scott üstlendiği film Tehlike türünde izleyicisini bekliyor.Tehlike, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yalanlar Üstüne isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Kanlı Elmas
8.7
Bir balıkçı, bir kaçakçı ve hırslı bir işadamı paha biçilemeyen bir elmasa sahip olmak için mücadele verir. Ancak hikaye gelişirken beklenmedik olaylar yaşanacaktır.
8
Soğuk Dağ
7.9
Amerikan iç savaşından yaralı kullanan bir askerin sevgilisine ulaşmak için katettiği yolları ve savaştan sonra değişen dünya düzenine ayak uydurmak zorunda oluşlarını anlatıyor.
9
Operasyon: Argo
7.4
Başrollünde oyuncu John Goodman yer aldığı, yönetmenliğini Ben Affleck üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Operasyon: Argo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Dağ
9.4
Dağ (2012)
Başrollünde oyuncu Ufuk Bayraktar yer aldığı, yönetmenliğini Alper çağlar üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dağ isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Son Umut
7.6
Son Umut (2014)
Oğullarını bulmak için karısına söz veren bir Avustralyalının Çanakkaleye gelişi ve burada Türk kültürünü tanıması ve oğullarını bulmak için yaptıkları anlatılır.
12
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule
9.3
Filmin konusunu, Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi kitabının 2. kitabı olan İki Kule bölümü oluşturmaktadır. Genel olarak yüzük taşıyıcısı kahramanların yolculuk hikayeleri ve Rohan Krallığını yerle bir etmek üzere İsengard'dan ayrılan, Saruman'ın komutansındaki 10.000 kişilik Uruk-Hai ordusuyla, Rohan kralı Théoden komutasındaki Rohirim ordusunun gerçekleştirdiği savaşı konu edilmiştir. Bu savaş Borukent (Hornburg) savaşı diye adlandırılmaktadır.
13
Kırımlı
7.6
Kırımlı (2014)
Başrollünde oyuncu Murat Yıldırım yer aldığı, yönetmenliğini Burak Arlıel üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırımlı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Eve Giden Yol 1914
7.0
Başrollünde oyuncu Emre Altuğ yer aldığı, yönetmenliğini Semir Aslanyürek üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eve Giden Yol 1914 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Para Avcısı
8.0
Genç ve hırslı Jordan, yatırımcı kişileri aldatarak kısa bir zaman içerisinde büyük bir servet elde eder. Uyuşturucu kullanan, fahişelerle ilişki içerisinde olan kirli ve konfor dolu bir hayata sahiptir.
16
Jobs
8.3
Jobs (2013)
Başrollünde oyuncu Ashton Kutcher yer aldığı, yönetmenliğini Joshua Michael Stern üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jobs isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Zoraki Radikal
6.0
Pakistanlı olan Wall başarılı olmaya çalışmaktadır. Amerikan Rüyası’nın peşine düşmüş olmasına karşılık burada bir düşmanlık krizinin içinde bulur kendini. Bu durumdan dolayı ailesi de Wall’a geriye dönmesi için çağrıda bulunur.
18
Savaş Cadısı
8.5
Başrollünde oyuncu Rachel Mwanza yer aldığı, yönetmenliğini Kim Nguyen üstlendiği film Savaş türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Savaş, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Savaş Cadısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Kapital
8.0
Kapital (2012)
Başrollünde oyuncu Gabriel Byrne yer aldığı, yönetmenliğini CostaGavras üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kapital isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Zirveye Giden Yol
9.0
Başrollünde oyuncu Ryan Gosling yer aldığı, yönetmenliğini George Clooney üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Politik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zirveye Giden Yol isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2
Politika, Entrika ve Savaş Filmleri
Politikanın, entrikaların ve savaş zamanlarının insan hayatı üzerinde bıraktıkları etkiyi yansıtan filmler listelenmektedir.