up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken Leonardo DiCaprio Filmleri

1
Başlangıç
9.3
Dom Cobb, rüya görme sırasında bilinçaltında oluşan sırlara ulaşıp onları çalabilen bir adamdır. Bu yeteneği onu, kurumsal bir casusa dönüştürecektir.
2
Titanik
9.2
Titanik (1997)
Dönemin en büyük ve gösterişli gemisi olan Titanic, ilk yolculuğuna çıkar. Gemide yolculuk etmekte olan soylu bir ailenin kızı olan Rose ile kumarda bilet kazanarak gemiye binen fakir bir genç olan Jack arasında büyük bir aşk başlar. Ancak hem onları hem de gemide yolculuk etmekte olan diğer yolcuları büyük bir felaket beklemektedir.
3
Zindan Adası
8.9
Suç işlemiş akıl hastalarının kaldığı bir adadaki hapishaneden kaçan bir suçlunun araştırılması için, adaya giden bir görevlinin aklın ve mantığın sınırlarını zorlayan olaylar görmesi ve bunları çözmeye çalışırken kendi aklını kaybetmeye yaklaşmasını anlatır.
4
Sıkıysa Yakala
8.8
Çaresiz bir çocuğun tarihin en yaratıcı dolandırıcı olması, dünya çapında bir sahtekara dönüşmesi ve peşindeki FBI ajanının onu yakalama çabaları konu ediliyor.
5
Kanlı Elmas
8.7
Bir balıkçı, bir kaçakçı ve hırslı bir işadamı paha biçilemeyen bir elmasa sahip olmak için mücadele verir. Ancak hikaye gelişirken beklenmedik olaylar yaşanacaktır.
6
Para Avcısı
8.0
Genç ve hırslı Jordan, yatırımcı kişileri aldatarak kısa bir zaman içerisinde büyük bir servet elde eder. Uyuşturucu kullanan, fahişelerle ilişki içerisinde olan kirli ve konfor dolu bir hayata sahiptir.
7
Muhteşem Gatsby
8.3
Başrollünde oyuncu Joel Edgerton yer aldığı, yönetmenliğini Baz Luhrmann üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor.Biyografi, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Muhteşem Gatsby isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Diriliş
8.6
Diriliş (2015)
Av dönüşü bir ayının saldırısına uğrayan ve arkadaşları tarafından ölüme terk edilen efsanevi avcı Hugh Glass, vahşi doğada tek başına yaşam mücadelesi verir.
9
J. Edgar
7.7
J. Edgar (2011)
Başrollünde oyuncu Leonardo DiCaprio yer aldığı, yönetmenliğini Clint Eastwood üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden J. Edgar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Köstebek
8.5
Köstebek (2006)
Boston'da İrlandalı bir mafya grubunun içine sızmaya çalışırken birbirlerinin kimliklerini tespit etmeye çalışan bir gizli polis ve bir köstebeğin mücadelesi konu alınıyor.
11
Günlük
8.2
Günlük (1995)
Başrollünde oyuncu Leonardo DiCaprio yer aldığı, yönetmenliğini Scott Kalvert üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yazarlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Günlük isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Demir Maskeli Adam
7.7
Başrollünde oyuncu Hugh Laurie yer aldığı, yönetmenliğini Randall Wallace üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Demir Maskeli Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Celebrity
0.0
Celebrity (1998)
Başrollünde oyuncu Aleksa Palladino yer aldığı, yönetmenliğini Woody Allen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Celebrity isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Marvin'in Odası
7.4
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Jerry Zaks üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Marvin'in Odası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Don's Plum
0.0
Don's Plum (2001)
Başrollünde oyuncu Leonardo DiCaprio yer aldığı, yönetmenliğini R.d. Robb üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Don's Plum isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Göklerin Hakimi
8.3
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Göklerin Hakimi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Yalanlar Üstüne
8.4
Başrollünde oyuncu Mark Strong yer aldığı, yönetmenliğini Ridley Scott üstlendiği film Tehlike türünde izleyicisini bekliyor.Tehlike, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yalanlar Üstüne isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Hayallerin Peşinde
7.1
Başrollünde oyuncu Michael Shannon yer aldığı, yönetmenliğini Sam Mendes üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayallerin Peşinde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Zincirsiz
8.7
Zincirsiz (2012)
Başrollünde oyuncu James Remar yer aldığı, yönetmenliğini Quentin Tarantino üstlendiği film Western türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Western, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zincirsiz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
New York Çeteleri
8.0
Başrollünde oyuncu Stephen Graham yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film Mafya türünde izleyicisini bekliyor.Mafya, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden New York Çeteleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2
Mutlaka İzlenmesi Gereken Leonardo DiCaprio Filmleri
1990'ların başında oyunculuğa başlayan ve Titanic filminde rol almasının ardından büyük bir hayran kitlesi edinen Oscar ödüllü efsane oyuncu Leonardo DiCaprio'nun mutlaka izlenmesi gereken en iyi filmleri listelenmektedir.