up
ara

Mutlaka İzlenmesi Gereken Aamir Khan Filmleri

1
3 Ahmak
9.5
3 Ahmak (2009)
Rancho adlı bir genç, lise yıllarında iki arkadaşını etkileyerek diğer öğrencilerden farklı düşünmelerini ve eğitim sistemini değiştirme konusunda çaba göstermelerini sağlamıştır. Yıllar sonra bu iki arkadaş, Rancho'yu bulmak ve tekrar bir araya gelmek isterler ve lise anılarını hatırlayarak o günlere dönerler.
2
Her Çocuk Özeldir
9.5
8 yaşındaki bir çocuk ailesi ve çevresi tarafından tembel ve haylaz bir çocuk olarak görülür. Yeni resim öğretmeninin gösterdiği sabır ve şefkat sayesinde çocuğun okul hayatında bocalamasının asıl nedeni ortaya çıkar.
3
P.K.
9.3
P.K. (2014)
Bir şehirde tek başına dolaşan bir P.K. daha önce kimse tarafından sorulmamış sorular sormaya başlar. Yalnızca baş harfleriyle bilinen bu adamın masum soruları ve çocuksu merakı onu manevi bir yolculuğa çıkarır.
4
Ghajini
9.0
Ghajini (2008)
Sanjay Singhania kısa süreli hafıza kayıpları yaşayan bir adamdır. Sürekli kısa notlar tutarak neler yaptığını ve bir sonraki adımının ne olacağını yazar. Tek amacı öldürülen nişanlısının intikamını almaktır.
5
Fanaa
8.8
Fanaa (2006)
Gözleri görmeyen Zooni, bir gezi sırasında Rehan adındaki tur rehberine aşık olur. Zooni gözlerinden ameliyat olduktan sonra ortalardan kaybolan Rehan, büyük bir sır saklamaktadır.
6
Dhoom 3
8.7
Dhoom 3 (2013)
Başrollünde oyuncu Katrina Kaif yer aldığı, yönetmenliğini Vijay Krishna Acharya üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dhoom 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Lagaan: Evvel Zaman İçinde Hindistan'da
8.6
Başrollünde oyuncu Rachel Shelley yer aldığı, yönetmenliğini Ashutosh Gowariker üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Hint türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lagaan: Evvel Zaman İçinde Hindistan'da isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Talaash
8.8
Talaash (2012)
Başrollünde oyuncu Rani Mukherjee yer aldığı, yönetmenliğini Reema Kagti üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Talaash isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Ghulam
8.7
Ghulam (1998)
Başrollünde oyuncu Rani Mukherjee yer aldığı, yönetmenliğini Vikram Bhatt üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ghulam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
The Rising: Ballad Of Mangal Pandey
8.6
Başrollünde oyuncu Rani Mukherjee yer aldığı, yönetmenliğini Ketan Mehta üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Askerlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Rising: Ballad Of Mangal Pandey isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Onu Sarıya Boya
9.0
Başrollünde oyuncu Anupam Kher yer aldığı, yönetmenliğini Rakesh Omprakash Mehra üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hint türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Onu Sarıya Boya isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Dil
9.0
Dil (1990)
Başrollünde oyuncu Anupam Kher yer aldığı, yönetmenliğini Indra Kumar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dil isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
Mumbai Dairies
7.8
Başrollünde oyuncu Aamir Khan yer aldığı, yönetmenliğini Kiran Rao üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hint türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mumbai Dairies isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
14
Raakh
10.0
Raakh (1989)
Başrollünde oyuncu Aamir Khan yer aldığı, yönetmenliğini Aditya Bhattacharya üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Raakh isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Raja Hindustani
7.5
Başrollünde oyuncu Aamir Khan yer aldığı, yönetmenliğini Dharmesh Darshan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Raja Hindustani isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Dil Chahta Hai
8.4
Başrollünde oyuncu Saif Ali Khan yer aldığı, yönetmenliğini Farhan Akhtar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dil Chahta Hai isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Qayamat Se Qayamat Tak
8.5
Başrollünde oyuncu Aamir Khan yer aldığı, yönetmenliğini Mansoor Khan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Qayamat Se Qayamat Tak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Love Love Love
10.0
Başrollünde oyuncu Aamir Khan yer aldığı, yönetmenliğini Babbar Subhash üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Romantizm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Love Love Love isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Afsana Pyar Ka
10.0
Başrollünde oyuncu Aamir Khan yer aldığı, yönetmenliğini M. Shahjehan üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Afsana Pyar Ka isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Sarfarosh
9.0
Sarfarosh (1999)
Başrollünde oyuncu Naseeruddin Shah yer aldığı, yönetmenliğini John Mathew Matthan üstlendiği film Casusluk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Casusluk, Silah türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sarfarosh isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2
Mutlaka İzlenmesi Gereken Aamir Khan Filmleri
Bollywood sinemasının ünlü isimlerinden Aamir Khan'ın rol aldığı, Hint filmlerine ilgi duyanların izlemesi gereken en iyi Aamir Khan filmleri listelenmektedir.