up
ara

Mutlaka İzlenmesi Gereken Unutulmaz Türk Filmleri

141
Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı
7.4
Başrollünde oyuncu Ceyhun Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Murat Şeker üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
142
C Blok
7.4
C Blok (1994)
Başrollünde oyuncu Selçuk Yöntem yer aldığı, yönetmenliğini Zeki Demirkubuz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden C Blok isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
143
Çakallarla Dans
6.7
Büyük bir şirkette çalışan Servet'in gözünü para hırsı bürümüştür ve şirket paralarını çalma planı yapar. Yakın arkadaşları da olaya dahil olur. Çakallık yapalım derken, kendilerini çakalların oyunları içinde bulurlar.
144
Üçüncü Sayfa
8.3
Başrollünde oyuncu Başak Köklükaya yer aldığı, yönetmenliğini Zeki Demirkubuz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sevgi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üçüncü Sayfa isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
145
Sağ Salim
7.3
Sağ Salim (2012)
Kimsesiz olan kamyon şoförü Salim'in bir cenazeyi Mersin'den Sivas' a ücretsiz olarak taşımayı kabul etmesiyle komik maceralara dalması bir olur.
146
Mommo Kız Kardeşim
9.1
Başrollünde oyuncu Mehmet Usta yer aldığı, yönetmenliğini Atalay Taşdiken üstlendiği film Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Kardeşlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mommo Kız Kardeşim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
147
Med Cezir Manzaraları
9.3
Başrollünde oyuncu Meral Çetinkaya yer aldığı, yönetmenliğini Mahinur Ergun üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Med Cezir Manzaraları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
148
Aşk Tutulması
6.4
Başrollünde oyuncu Fahriye Evcen yer aldığı, yönetmenliğini Murat Şeker üstlendiği film Türk türünde izleyicisini bekliyor.Türk, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Tutulması isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
149
İncir Reçeli 2
7.3
Geçmişini henüz silememiş yaralı bir adam ve ona aşık bir kadın...
150
Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede
6.8
Başrollünde oyuncu Ceyhun Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Murat Şeker üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
151
Çark
10.0
Çark (1987)
Başrollünde oyuncu Tarık Akan yer aldığı, yönetmenliğini Muzaffer Hiçdurmaz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Politik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çark isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
152
Ayakta Kal
4.4
Ayakta Kal (2009)
Başrollünde oyuncu Mehmet Aslan yer aldığı, yönetmenliğini Adnan Güler üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ayakta Kal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
153
Delibal
7.7
Delibal (2015)
Mimarlık öğrencisi olan Barış, hobi olarak müzik ile ilgilenmektedir ve hayattan keyif almasını seven bir kişidir. Daha ilk gördüğü anda hayatı boyunca hissetmemiş olduğu bir duyguya kapılır. Daima ıskalayan aşk bu kez karşısındadır fakat henüz adını bile bilmiyordur bu kızın. Bir şekilde ona ulaşan Barış, Fisun'u bu aşka nasıl ikna edecektir? Fisun'un planlarında, okulunu derece ile tamamladıktan sonra Amerika'da master yapmak vardır. Zeki, yakışıklı, içten ve samimi olan Barış, Fisun'u kendisine aşık etmeyi başarır. Bir rüya aleminde gibi yaşamakta olan aşıkların bu rüyası bir gün kabusa dönecektir.
154
Aşk Sana Benzer
5.8
Ege'de bir sahil kasabasında sakin bir hayat süren Ali'nin hayatı, kasabaya Deniz adında güzel ve gizemli bir kızın gelmesiyle değişir. İkili kısa süre içinde birbirlerine aşık olurlar, ancak Deniz'in geçmişi peşlerini bırakmaz.
155
Fanaa
8.8
Fanaa (2006)
Gözleri görmeyen Zooni, bir gezi sırasında Rehan adındaki tur rehberine aşık olur. Zooni gözlerinden ameliyat olduktan sonra ortalardan kaybolan Rehan, büyük bir sır saklamaktadır.
156
Dabbe
5.4
Dabbe (2006)
Başrollünde oyuncu Kaan Girgin yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dabbe isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
157
Okul
5.0
Okul (2004)
Okul öğrencilerinden Gökalp'in intiharının 1.yıl dönümünde esrarengiz olaylar olmaya başlar , Gökalp'in hayaleti intiharına neden olan herkesi etkilemektedir.
158
Celal ile Ceren
5.8
Celal ile Ceren 6 yıldır birlikte olmalarına rağmen Celal'in sorumluluklardan kaçması sebebiyle bir türlü evlenemezler. Bir gün Celal, bir arkadaşının bekarlığa veda partisine katılınca ilişkileri farklı bir boyut kazanır.
159
Su ve Ateş
6.8
Birbirine tamamen zıt iki insanın birbirlerine aşık olması ve ateş ve su misali birbirlerini tüketmesi anlatılıyor.
/ 8
Mutlaka İzlenmesi Gereken Unutulmaz Türk Filmleri
Herkesin mutlaka izlemesi gereken, bazen güldüren bazen hüzünlendiren, hafızalarımıza kazınmış unutulmaz Türk filmleri listelenmektedir.