up
ara

Mutlaka izlenmesi gereken filmler

521
Çöl Çiçeği
9.2
Başrollünde oyuncu Timothy Spall yer aldığı, yönetmenliğini Sherry Horman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çöl Çiçeği isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
522
Tetikçiler
8.2
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Rian Johnson üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tetikçiler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
523
Küçük Tatlı Zürafa
9.0
Başrollünde oyuncu Vernon Dobtcheff yer aldığı, yönetmenliğini JeanChristophe Lie üstlendiği film Dostluk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dostluk, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Küçük Tatlı Zürafa isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
524
Bir Kadının Seks Günlüğü
8.1
Ortasınıf bir yaşamı olan Fransız bir kızın cinsel fanteziler peşinde koşarken fahişelik batağına düşmesi ve kendisini o bataktan kurtarmaya çalışması anlatılmaktadır.
525
Yüz Yüze
8.5
Yüz Yüze (1997)
Bir FBI ajanı uzun süredir takip ettiği bir suçu ortaya çıkarmak için plastik cerrahi ile yüzünü bir teröristinkine benzetir. Ancak bu terörist de aynı yöntem ile yüzünü FBI ajanınkine benzetecektir.
526
Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu
4.4
Başrollünde oyuncu Serhat Özcan yer aldığı, yönetmenliğini Biray Dalkıran üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
527
Ramaiya Vastavaiya
8.6
Başrollünde oyuncu Sonu Sood yer aldığı, yönetmenliğini Prabhu Deva üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ramaiya Vastavaiya isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
528
Alacakaranlık
7.4
Annesi ve babası ayrı olan Isabella, babası ile yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks'a taşınır. Okulda Edward Cullen adında gizemli bir çocuk dikkatini çeker. Çok geçmeden Isabella, Edward'ın sandığı gibi 17 yaşında bir çocuk olmadığını, 108 yaşında bir vampir olduğunu öğrenir. Ancak bu durum, ona aşık olmasına engel olmaz.
529
Grinin Elli Tonu
5.9
Genç ve yakışıklı işadamı Christian Grey ile tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişen edebiyat öğrencisi Anastasia Steele'nin hikayesi konu alınıyor.
/ 27
Mutlaka izlenmesi gereken filmler
Herkesin mutlaka izlemesi gereken, izlediği filmler arşivinde bulunması gereken filmler listelenmektedir.