up
ara
ÜYELER
DİĞER

3 Boyutlu Filmleri

Yeni 3 Boyutlu Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni 3 Boyutlu filmleri listelenmektedir.

En İyi 3 Boyutlu Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi 3 Boyutlu filmleri listelenmektedir.
8.4
Woody ve Buzz'un sahibi Andy de bir gün gelecek ve büyüyecektir. İkili yavaş yavaş bundurumu kabullenir. Fakat, o güm geldiğizma Woody ile Buzz'a ne olacaktır?
9.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Pete Docter üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor.Çocuk, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sevimli Canavarlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Alis’in geçmişe giderek Şapkacı arkadaşını kurtarması için zaman içinde çıkmış olduğu yolculuğunun anlatıldığı filmdir.
8.6
Başrollünde oyuncu Jason Lee yer aldığı, yönetmenliğini Mike Mitchell üstlendiği film 3 Boyutlu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede 3 Boyutlu, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Alvin ve Sincaplar: Eğlence Adası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Anthony Russo ve Joe Russo'nun yönetmenliğini yaptığı Avengers: Endgame filmi Avengers Infinity War filminde pek çok süper kahramanın küle dönüşmesinin ardından geride kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk umutsuzluk içindedir. Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içerisinde uzayın derinliklerine doğru sürüklenmektedirler. Kahramanlarımızın umut ışığı ise daha önce Kuantum Bölgesinden dönüş yapabilen Ant-Man olacaktır. Thanos'un yarattığı bu dünyaya karşı kahramanlarımız bunu bir intikam olarak görmekte ve bu düzeni değiştirmek için mücadele etmeye başlarlar.
7.4
İlk saldırıdan onlarca yıl sonra dünya yeni ve daha güçlü bir uzaylı istilası ile karşı karşıya. Gelişen teknoloji ile alınan savunma önlemleri yeterli olacak mı?
8.1
Bir kutup ayısı ile üç arkadaşının evlerini kurtarmak için New York’a gitmeleri ve orada yaşadıkları maceralar anlatılmaktadır.
10.0
Başrollünde oyuncu Karl Markovics yer aldığı, yönetmenliğini Detlev Buck üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Almanya türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dünyayı Ölçmek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
2014'te seyircileriyle buluşan Lego Filminin devamı olan Lego Filmi 2'yi Phil Lord, Channing Tatum, Chris Pratt gibi ünlü isimlerin seslendiriyor. Yönetmenliğini Mike Mitchell üstlendiği Lego Filmi 2 Animasyon, 3 Boyutlu türünde izleyicisini bekliyor. Animasyon ve 3 Boyutlu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lego Filmi 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları Lego Filmi 2 hakkındaki fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Dumbo (2019)
Tim Burton'un yönetmenliğini yaptığı film kocaman kulaklara sahip ve bu kulaklar sayesinde uçabilen bir filin hikayesini konu ediniyor. Koca kulaklı ve yavru fil Dumbo sirkte alay konusudur ve komik halleriyle seyircileri güldürür. Uçabildiği fark edilince sirkin içinde bulunduğu zor durumdan kurtarabilecek kişi olarak bakılmaya başlanır.

Yabancı 3 Boyutlu Filmleri

En iyi yabancı yapım 3 Boyutlu filmleri listelenmektedir.

Yerli 3 Boyutlu Filmleri

En iyi yerli yapım 3 Boyutlu filmleri listelenmektedir.