up
ara
ÜYELER
DİĞER

Absürt Komedi Filmleri

Yeni Absürt Komedi Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Absürt Komedi filmleri listelenmektedir.

En İyi Absürt Komedi Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Absürt Komedi filmleri listelenmektedir.
9.1
Seferoğulları ve Tellioğulları aileleri yıllardan beri birbirlerine rakiptirler. Yeşil Vadi'yi alabilmek için aralarında komik olayların yaşanmasına sebep olan bir çekişme yaşanır.
8.5
Avrupa'da ünlü bir otelde çalışmakta olan bir kapı görevlisi ve çalışanlarla arkadaşlığının konu alındığı Büyük Budapeşte Oteli, 20. yüzyılda, Avrupa'da olan değişimleri konu almaktadır.
4.8
Başrollünde oyuncu Büşra Pekin yer aldığı, yönetmenliğini Ahmet Yılmaz üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Komik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kutsal Damacana isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Son dönemlerin korku filmleriyle dalga geçen bu komedi filminde bir grup genç, bir seri katil tarafından tehdit edilmektedir. Kimseden yardım isteyemeyen gençleri korkunç olaylar beklemektedir.
8.9
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Natuk Baytan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Yeşilçam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sahte Kabadayı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Haluk Bilginer yer aldığı, yönetmenliğini Onur Ünlü üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Ruhani Varlık, Kötü Ruh türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Güneşin Oğlu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Arabesk (1988)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Ertem Eğilmez üstlendiği film Köy türünde izleyicisini bekliyor.Köy, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arabesk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Başrollünde oyuncu Anna Faris yer aldığı, yönetmenliğini Keenen Ivory Wayans üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Mizah türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korkunç Bir Film 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Tokatçı (1983)
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Natuk Baytan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Komedi, Absürt Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tokatçı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Anthony Anderson yer aldığı, yönetmenliğini David Zucker üstlendiği film Absürt Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Absürt Komedi, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korkunç Bir Film 4 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu Wah Yuen yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Chow üstlendiği film Kung Fu türünde izleyicisini bekliyor.Kung Fu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kung Fu Sokağı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Başrollünde oyuncu Ulrich Mühe yer aldığı, yönetmenliğini Michael Haneke üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Korku, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölümcül Oyunlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.4
BKM'nin yeni filmi Kolonya Cumhuriyeti, belediye başkanlığı seçimlerinden sonra kaderi değişen bir beldenin başına gelen absürt olayları ele alıyor.
7.5
Başrollünde oyuncu Ashley Tisdale yer aldığı, yönetmenliğini Malcolm D. Lee üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Absürt Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korkunç Bir Film 5 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Utanmaz bir şovenist, kadınların egemen olduğu bir dünyada uyanıp, güçlü bir kadın yazarla karşı karşıya geldiğinde kendi silahıyla vurulur.
7.1
Başrollünde oyuncu DJ Qualls yer aldığı, yönetmenliğini Todd Phillips üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Geyik Muhabbeti isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Terry Jones yer aldığı, yönetmenliğini Terry Jones üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Absürt Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Brian'ın Hayatı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Orhan Aksoy üstlendiği film Türk türünde izleyicisini bekliyor.Türk, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zehir Hafiye isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.3
Borat (2006)
Başrollünde oyuncu Sacha Baron Cohen yer aldığı, yönetmenliğini Larry Charles üstlendiği film Politik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Politik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Borat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Başrollünde oyuncu Rhys Darby yer aldığı, yönetmenliğini Jemaine Clement üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aylak Vampirler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Absürt Komedi Filmleri

En iyi yabancı yapım Absürt Komedi filmleri listelenmektedir.

Yerli Absürt Komedi Filmleri

En iyi yerli yapım Absürt Komedi filmleri listelenmektedir.
Absürt Komedi Filmleri
Komedi türünün belki de en zor olanıdır absürt komedi. Ele aldığı konuyu işleyişi bakımından vermek istediği mesajlar ve eğlencesi anlaşılması hâlinde geçerli olabilir. Komediyi sevebiliriz ama absürt komedi isterseniz bu tür altında filmler bulabilirsiniz.