up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yeni Absürt Komedi Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Absürt Komedi filmleri listelenmiştir.
6.4
BKM'nin yeni filmi Kolonya Cumhuriyeti, belediye başkanlığı seçimlerinden sonra kaderi değişen bir beldenin başına gelen absürt olayları ele alıyor.
8.0
Utanmaz bir şovenist, kadınların egemen olduğu bir dünyada uyanıp, güçlü bir kadın yazarla karşı karşıya geldiğinde kendi silahıyla vurulur.
6.4
Başrollünde oyuncu Mark Strong yer aldığı, yönetmenliğini Louis Leterrier üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Absürt Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Brothers Grimsby isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Sol Şerit (2016)
Başrollünde oyuncu Ceyda Ateş yer aldığı, yönetmenliğini İnci Balabanoğlu Ahıska üstlendiği film Absürt Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Absürt Komedi, Türk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sol Şerit isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!