up
ara

Ada, Sahil Filmleri

Yeni Ada, Sahil Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Ada, Sahil filmleri listelenmektedir.

En İyi Ada, Sahil Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Ada, Sahil filmleri listelenmektedir.
5.6
Recep İvedik, mahalledeki çocuklardan oluşan bir futbol takımında antrenördür. Maçların yapıldığı boş arsanın satılacağını duyan Recep, arsayı kendisi satın almak ister, ancak bunun için yeterli parası yoktur. Bu sırada Maldivler'de büyük para ödülü olan bir yarışmadan haberdar olur ve yarışmaya katılmaya karar verir.
7.6
Nancy, uzak bir sahilde sörf yaparken büyük bir köpekbalığının saldırısına uğrar. Bacağından yaralanan Nancy, kurtulmayı başarır ve bir kayanın üzerine çıkar. Kendisini kurtaracak hiçkimsenin olmadığı bu ıssız yerde, kıyıyla arasında 100 metre olan bir kayalıkta mahsur kalır. Ancak burada ölmemeye kararlıdır ve kıyıya dönebilmek için acilen bir plan yapması gerekmektedir.
7.8
Başrollünde oyuncu Jung Jaeyoung yer aldığı, yönetmenliğini Haejun Lee üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kim'in Adası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Mavi Göl (1980)
Başrollünde oyuncu Brooke Shields yer aldığı, yönetmenliğini Randal Kleiser üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Ada, Sahil türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mavi Göl isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Danny Trejo yer aldığı, yönetmenliğini Roel Reiné üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Yarış türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Yarışı 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu David Morrissey yer aldığı, yönetmenliğini John Madden üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Corelli'nin Mandolini isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.4
Vahşi Irk (2006)
Başrollünde oyuncu Michelle Rodriguez yer aldığı, yönetmenliğini Wes Craven üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vahşi Irk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu Takeshi Kitano yer aldığı, yönetmenliğini Kinji Fukasaku üstlendiği film Şiddet türünde izleyicisini bekliyor.Şiddet, Japonya türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Oyunu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Connie Nielsen yer aldığı, yönetmenliğini Vic Sarin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beni Bırakma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Terra Nova (2008)
Başrollünde oyuncu Ingeborga Dapkunaite yer aldığı, yönetmenliğini Aleksandr Melnik üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hapishane türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Terra Nova isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Başrollünde oyuncu Toby Kebbell yer aldığı, yönetmenliğini Michael J. Bassett üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Ada, Sahil türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeytanın Köleleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Başrollünde oyuncu Eliza Dushku yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gençlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lanetli Oyun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Ada, Sahil Filmleri

En iyi yabancı yapım Ada, Sahil filmleri listelenmektedir.

Yerli Ada, Sahil Filmleri

En iyi yerli yapım Ada, Sahil filmleri listelenmektedir.