up
ara

Aile Hayatı, Aile İlişkileri Filmleri

Yeni Aile Hayatı, Aile İlişkileri Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Aile Hayatı, Aile İlişkileri filmleri listelenmektedir.

En İyi Aile Hayatı, Aile İlişkileri Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Aile Hayatı, Aile İlişkileri filmleri listelenmektedir.
9.5
İkinci Dünya Savaşının birkaç yıl öncesinde, Guido, güzel bir kadın olan öğretmen Dora ile evlendiğinde başlar tüm masal ve bir oğulları olur. Alman'ların İtalya'yı istila etmesine kadar sürer mutlu yaşamları. Esir kampına düşen Guido, olanları oğluna bir oyun olarak anlatacaktır.
8.7
Başrollünde oyuncu Hubert Selby Jr. yer aldığı, yönetmenliğini Darren Aronofsky üstlendiği film Uyuşturucu Bağımlılığı türünde izleyicisini bekliyor.Uyuşturucu Bağımlılığı, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Rüya İçin Ağıt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu Edward Norton yer aldığı, yönetmenliğini Tony Kaye üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Geçmişin Gölgesinde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Ölmek üzere olan kardeşi için her şeyi yapabilecek olan bir ağabey ve onun dostunun zor yaşam koşullarındaki mücadelesi anlatılır.
8.1
Jim, sorumluluklardan kaçan yalancı bir babadır. Oğlu doğum gününde, babasının bir gün boyunca yalan söyleyememesini diler ve dileği gerçek olur. Jim'i zor anlar beklemektedir.
8.8
Baba 3 (1990)
Michael artık yaşlanmıştır. Bu yüzden ailesini yeraltı dünyasından, içlerinde bulundukları suç dünyasından uzaklaştırmak ister. Bunun yanı sıra Mary ve Vinnie arasında duygusal bir yakınlaşma olur. Michael ise bu yakınlaşmayı durdurmak ister.
8.3
Joe Black (1998)
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Martin Brest üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sevgi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Joe Black isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Başrollünde oyuncu Adile Naşit yer aldığı, yönetmenliğini Ertem Eğilmez üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aile Hayatı, Aile İlişkileri türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gülen Gözler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Bizim Aile (1975)
Başrollünde oyuncu Tarık Akan yer aldığı, yönetmenliğini Ergin Orbey üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bizim Aile isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Leila Hatami yer aldığı, yönetmenliğini Asghar Farhadi üstlendiği film Boşanma, Boşanma Psikolojisi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Boşanma, Boşanma Psikolojisi, Evlilik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Ayrılık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
21 Gram (2003)
Başrollünde oyuncu Benicio Del Toro yer aldığı, yönetmenliğini Alejandro Gonz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Dostluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 21 Gram isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Vatansever (2000)
Benjamin Martin, her ne kadar savaştan uzak durmaya çalışsa da bir gün savaş, yaşadığı çiftliğin sınırına kadar dayanır. Benjamin, ailesini korumanın tek yolunun bağımsızlık kazanmak olduğunu anlar ve oğluyla birlikte silah kuşanarak savaşa dahil olur.
8.0
Başrollünde oyuncu Harold Perrineau Jr. yer aldığı, yönetmenliğini Baz Luhrmann üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Romeo ve Juliet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Coraline ve ailesi yeni bir eve taşınırlar. Coraline, ailesi tarafından ihmal edilir. Canı sıkılan Coraline, evi keşfetmeye başlar ve gizli bir geçit bulur. Geçit paralel bir dünyaya açılmaktadır. Burada insanların gözleri yerine düğmeler vardır, aileler çocukları ile çok ilgilidirler ve bütün hayalleri gerçek olur. Ancak Coraline bu dünyanın sadece bir tuzak olduğunu keşfeder.
8.0
Daniel Hillard, karısını çok sevmesine rağmen boşanmayı kabul etmek zorunda kalır. Ancak ailesine olan özlemi gün geçtikçe artmaktadır. Bir gün eski karısının dadı aradığını duyunca çocuklarına daha yakın olabilmek için kadın kılığına girerek işe başvurur. Daniel, kısa sürede kendisini sevdirir ancak bu yakınlık onu zor durumlara sokacaktır.
9.1
Başrollünde oyuncu Mehmet Usta yer aldığı, yönetmenliğini Atalay Taşdiken üstlendiği film Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Kardeşlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mommo Kız Kardeşim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.2
Başrollünde oyuncu Nurgül Yeşilçay yer aldığı, yönetmenliğini Cevdet Mercan üstlendiği film Arkadaşlık türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Arkadaşlık, Gerçek Hayat Hikayesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Paramparça isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Nia Long yer aldığı, yönetmenliğini Mennan Yapo üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Aile Hayatı, Aile İlişkileri türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sıradışı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu İbrahim Kendirci yer aldığı, yönetmenliğini Yasin Uslu üstlendiği film Darbe türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Darbe, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bizim Hikaye isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Penelope (2006)
Asırlar evvelden kendisine ulaşan bir laneti kaldırma çabasında iken kendisini ifşa için gönderilen bir gence aşık olan kızın hikayesi anlatılmaktadır

Yabancı Aile Hayatı, Aile İlişkileri Filmleri

En iyi yabancı yapım Aile Hayatı, Aile İlişkileri filmleri listelenmektedir.

Yerli Aile Hayatı, Aile İlişkileri Filmleri

En iyi yerli yapım Aile Hayatı, Aile İlişkileri filmleri listelenmektedir.