up
ara

Amerikan Filmleri

Yeni Amerikan Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Amerikan filmleri listelenmektedir.

En İyi Amerikan Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Amerikan filmleri listelenmektedir.
9.1
Kaptan Barbossa, Will Turner ve Elizabeth Swann haritanın sınırlarına yelken açmak, ihanet ile yüzleşmek ve son savaşta kendilerine katılacak ekiplerini aramak zorundadır.
9.0
Deckard Shaw komada yatan kardeşinin intikamını almaya yemin eder ve tüm gücü ile Dominic Toretto ve ailesine saldırır.
7.7
Canlanıp kendi hayatlarını yaşamak için müzenin kapanmasını bekleyen mumdan heykeller, büyük maketler.. hepsi de tarihi kişiler.. Ulusal Tarih Müzesinin yeni gece bekçisi herkes evine gittikten sonra müzenin canlandığına tanık olur. İşinin en güzel zamanı artık başlamıştır.
8.9
Klasik filmlerden biri haline gelmiş olan Rain Man, Charlie adında bencil ve para düşkünü bir adam ile otistik bir dahi olan saf ve iyi niyetli abisi Raymond'ın başından geçenleri konu ediniyor.
8.3
Başrollünde oyuncu Joel Edgerton yer aldığı, yönetmenliğini Baz Luhrmann üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor.Biyografi, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Muhteşem Gatsby isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Daha önce bekarlığa veda partilerinde başlarını durmadan belaya sokan grup uzun bir süredir beladan uzan sessiz sakin hayatlar yaşamaktadırlar. Ancak bu sessizliği Alan bozar. Arkadaşlarını yeniden biraraya getiren Alan, türlü belaları da beraberinde getirir.
8.2
Başrollünde oyuncu Charlton Heston yer aldığı, yönetmenliğini Franklin J. Schaffner üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Maymunlar Cehennemi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Renny Harlin üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zor Ölüm 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Keira Knightley yer aldığı, yönetmenliğini John Carney üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Begin Again isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Uğradığı bir iftira sonucunda tüm okula rezil olduğunu düşünen Olive, bir süre sonra bu dedikodunun aslında onu daha popüler yaptığını ve hatta finansan açıdan daha iyi bir seviyeye taşıdığını fark eder.
7.3
Başrollünde oyuncu Anna Faris yer aldığı, yönetmenliğini David Zucker üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Amerikan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korkunç Bir Film 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Samuel L. Jackson yer aldığı, yönetmenliğini Spike Lee üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İhtiyar Delikanlı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Şansa Bak (2011)
Başrollünde oyuncu Seth Rogen yer aldığı, yönetmenliğini Jonathan Levine üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Kanser türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şansa Bak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Rocky 5 (1990)
Başrollünde oyuncu Sylvester Stallone yer aldığı, yönetmenliğini John G. Avildsen üstlendiği film Boks, Boksör türünde izleyicisini bekliyor.Boks, Boksör, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rocky 5 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Lady Bird (2017)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Greta Gerwig üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Amerikan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lady Bird isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Mom (2013)
Başrollünde oyuncu Anna Faris yer aldığı, yönetmenliğini Jeff Greenfield üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mom isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Başrollünde oyuncu John Turturro yer aldığı, yönetmenliğini Dennis Dugan üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zohan’a Bulaşma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Bruce Lee yer aldığı, yönetmenliğini Robert Clouse üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ejder Kalesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.8
Başrollünde oyuncu Scott Mechlowicz yer aldığı, yönetmenliğini James Keach üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sonsuzluğu Beklerken isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Psikopat türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korku Burnu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Amerikan Filmleri

En iyi yabancı yapım Amerikan filmleri listelenmektedir.

Yerli Amerikan Filmleri

En iyi yerli yapım Amerikan filmleri listelenmektedir.