up
ara
ÜYELER
DİĞER

En İyi Araba, Araba Yarışı, Araba Kazası Filmleri

En yüksek oy almış filmler en iyi Araba, Araba Yarışı, Araba Kazası filmleri olarak listelenmiştir.
8.8
Başrollünde oyuncu Vin Diesel yer aldığı, yönetmenliğini Justin Lin üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Araba, Araba Yarışı, Araba Kazası türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Dr Brown zaman içerisinde seyahat ederken, Marty'i aramaktadır. Bir mektup sayesinde ona ulaşacaktır.
8.6
Başrollünde oyuncu Sung Kang yer aldığı, yönetmenliğini Justin Lin üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hızlı ve Öfkeli 4 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Vin Diesel yer aldığı, yönetmenliğini Rob Cohen üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hızlı Ve Öfkeli isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Imogen Poots yer aldığı, yönetmenliğini Scott Waugh üstlendiği film Arkadaşlık türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Arkadaşlık, Hız türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Need for Speed: Hız Tutkusu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Selçuk Yöntem yer aldığı, yönetmenliğini Tolga Örnek üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Çocuk Eğitimi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Devrim Arabaları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Sung Kang yer aldığı, yönetmenliğini Justin Lin üstlendiği film Yarış türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yarış, Araba, Araba Yarışı, Araba Kazası türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Şimşek McQueen ve en iyi arkadaşı Mater, dünyanın en hızlı arabasını belirlemek üzere Dünya Şampiyonasına katılıyor.
8.1
Başrollünde oyuncu Devon Aoki yer aldığı, yönetmenliğini John Singleton üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Araba, Araba Yarışı, Araba Kazası türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Daha Hızlı Daha Öfkeli isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Eski bir araba hırsızı olan Memphis Raines, kardeşini acımasız bir çete liderinin elinden kurtarabilmek için bir gecede 50 egzotik araba çalmak zorunda kalır.