up
ara
ÜYELER
DİĞER

Araştırma - İnceleme Filmleri

Yeni Araştırma - İnceleme Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Araştırma - İnceleme filmleri listelenmektedir.

En İyi Araştırma - İnceleme Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Araştırma - İnceleme filmleri listelenmektedir.
8.5
Evli bir çift olan Warren’ler, ilk filmden tanıdığımız gibi yine gizemli olayların üstüne gitmektedirler. İkinci film olan Korku Seansı 2’de de başka bir gizemli olay konu edinmiştir.
9.1
Başrollünde oyuncu Kevin Spacey yer aldığı, yönetmenliğini Curtis Hanson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sır türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Los Angeles Sırları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Nicole Kidman yer aldığı, yönetmenliğini Frank Oz üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stepford Kadınları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Çoğunluk (2010)
Başrollünde oyuncu Erkan Can yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Faşizm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çoğunluk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Russell Crowe yer aldığı, yönetmenliğini Allen Hughes üstlendiği film Dedektif türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dedektif, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bitik Şehir isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Capote (2006)
Başrollünde oyuncu Chris Cooper yer aldığı, yönetmenliğini Bennett Miller üstlendiği film Cinayet türünde izleyicisini bekliyor.Cinayet, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Capote isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.8
Öldürülen kızının cinayetini araştırmak için gizemli varlıklarla iletişime geçen Peter’in bu iletişimden sonra yaşadıkları anlatılmaktadır.
8.0
Başrollünde oyuncu Liam Neeson yer aldığı, yönetmenliğini Scott Frank üstlendiği film Dedektif türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dedektif, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kanunun Ötesinde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Araştırma - İnceleme Filmleri

En iyi yabancı yapım Araştırma - İnceleme filmleri listelenmektedir.

Yerli Araştırma - İnceleme Filmleri

En iyi yerli yapım Araştırma - İnceleme filmleri listelenmektedir.