up
ara

Askerlik Filmleri

Yeni Askerlik Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Askerlik filmleri listelenmektedir.

En İyi Askerlik Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Askerlik filmleri listelenmektedir.
8.6
120 (2008)
Birinci Dünya Savaşı'nda ordunun cephanesi tükenmiştir. Cephane için Van'da bulunanlardan yardım istenir. Fakat savaş nedeni ile orada bulunan tüm erkekler savaşmak için başka yerlere gitmişlerdir. Bu yüzden orada bulunan 120 çocuk gönüllü olur ve cephaneyi götürmek için yola çıkarlar.
8.2
Amerikan ordusunda pilot olan Rafe ve Danny, çocukluk yıllarından beri uçaklara ilgi duyan iki sıkı dosttur. İkinci Dünya Savaşı sırasında İngiltere'de Nazilere karşı savaşacak olan pilotlar arandığını duyan iki yakın arkadaş gönüllü olarak savaşa giderler.
7.4
Başrollünde oyuncu Richard Jenkins yer aldığı, yönetmenliğini Lasse Hallström üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sevgili John isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
John Rambo (2008)
John Rambo Burma'da esir tutulan bir grup sağlık gönüllüsünü kurtarmak için Tayland'da paralı asker grubuna katılır.
7.4
Cesur bir adam olan Chris Kyle adlı keskin nişancı, savaş alanındaki isabetli atışları sayesinde pek çok kişinin hayatını kurtarır ve efsaneleşir. Görevini tamamladıktan sonra evine ve ailesinin yanına dönmeyi planlamaktadır ancak savaş bir türlü peşini bırakmaz.
8.5
Amerika ve Vietnam Savaşı esnasında askeri disiplinin insanlar üstündeki etkisini göreceğiz.
8.4
Top Gun (1986)
Amerikan Hava Kuvetlerinin pilot adayları eğitimleri süresince en iyisi olmak için rekabet etmektedir. Azimli bir genç pilot olan Maverick sivil bir eğitimciden okulda öğretilmeyen birkaç özel numara öğrenir.
8.3
Başrollünde oyuncu Adrien Brody yer aldığı, yönetmenliğini John Maybury üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çıldırış isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Amerikan iç savaşından yaralı kullanan bir askerin sevgilisine ulaşmak için katettiği yolları ve savaştan sonra değişen dünya düzenine ayak uydurmak zorunda oluşlarını anlatıyor.
5.0
Başrollünde oyuncu Ali Poyrazoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Mustafa Altıoklar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden O Şimdi Asker isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Con Air (1997)
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Simon West üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Con Air isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Yazı Tura (2004)
Başrollünde oyuncu Olgun Şimşek yer aldığı, yönetmenliğini Uğur Yücel üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yazı Tura isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Ioan Gruffudd yer aldığı, yönetmenliğini Ridley Scott üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kara Şahin Düştü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Paul Greengrass üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yaşam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeşil Bölge isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Başrollünde oyuncu Robin Williams yer aldığı, yönetmenliğini Barry Levinson üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Günaydın Vietnam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu David Morrissey yer aldığı, yönetmenliğini John Madden üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Corelli'nin Mandolini isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Adrien Brody yer aldığı, yönetmenliğini Terrence Malick üstlendiği film Savaş türünde izleyicisini bekliyor.Savaş, İkinci Dünya Savaşı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İnce Kırmızı Hat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.4
Üç Kral (1999)
Başrollünde oyuncu Ice Cube yer aldığı, yönetmenliğini David O. Russell üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üç Kral isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini George Tillman Jr. üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Deniz türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Onurlu Bir Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
My Way (2011)
Başrollünde oyuncu Jo Odagiri yer aldığı, yönetmenliğini Kang Jegyu üstlendiği film Kore türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Kore, Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden My Way isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Askerlik Filmleri

En iyi yabancı yapım Askerlik filmleri listelenmektedir.

Yerli Askerlik Filmleri

En iyi yerli yapım Askerlik filmleri listelenmektedir.