up
ara
ÜYELER
DİĞER

Avukat Filmleri

Yeni Avukat Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Avukat filmleri listelenmektedir.

En İyi Avukat Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Avukat filmleri listelenmektedir.
8.8
Çaresiz bir çocuğun tarihin en yaratıcı dolandırıcı olması, dünya çapında bir sahtekara dönüşmesi ve peşindeki FBI ajanının onu yakalama çabaları konu ediliyor.
8.4
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini Nick Cassavetes üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kız Kardeşimin Hikayesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Jim, sorumluluklardan kaçan yalancı bir babadır. Oğlu doğum gününde, babasının bir gün boyunca yalan söyleyememesini diler ve dileği gerçek olur. Jim'i zor anlar beklemektedir.
7.8
Soğuk Savaş sırasında, Amerikalı bir pilot Sovyetler tarafından tutsak edilir. Pilotu kurtarmak için görevlendirilen avukat James B. Donovan, kendisini bir anda Amerika ile Sovyetler arasında gerçekleşen bir pazarlığın ortasında bulur.
9.0
Başrollünde oyuncu Robert Duvall yer aldığı, yönetmenliğini Robert Mulligan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Hayvan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bülbülü Öldürmek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Dracula (1992)
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Francis Ford Coppola üstlendiği film Vampir türünde izleyicisini bekliyor.Vampir, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dracula isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.1
Başrollünde oyuncu John Krasinski yer aldığı, yönetmenliğini Luke Greenfield üstlendiği film Avukat türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Avukat, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ödünç Sevgili isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Yağmurcu (1997)
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Francis Ford Coppola üstlendiği film Avukat türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Avukat, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yağmurcu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Şirket (1993)
Başrollünde oyuncu Ed Harris yer aldığı, yönetmenliğini Sydney Pollack üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Avukat türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şirket isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Pembe (2016)
Başrollünde oyuncu Amitabh Bachchan yer aldığı, yönetmenliğini Aniruddha Roy Chowdhury üstlendiği film Hint türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Hint, Avukat türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pembe isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Hilary Swank yer aldığı, yönetmenliğini Tony Goldwyn üstlendiği film Mahkum türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Mahkum, Boşanma, Boşanma Psikolojisi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mahkumiyet - 2010 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Dava (1998)
Başrollünde oyuncu Robert Duvall yer aldığı, yönetmenliğini Steven Zaillian üstlendiği film Avukat türünde izleyicisini bekliyor.Avukat, Dava, Mahkeme türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dava isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Bir avukatın, ilaç firması yöneticisine karşı bir davayı üstlenir. Avukat kendini içerisinde yolsuzluk ve şantaj olan davanın ortasında bulur.
8.0
Vur Emri (2000)
Başrollünde oyuncu Bruce Greenwood yer aldığı, yönetmenliğini William Friedkin üstlendiği film Savaş türünde izleyicisini bekliyor.Savaş, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vur Emri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Derek de Lint yer aldığı, yönetmenliğini Diederik Van Rooijen üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Günışığı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu John Mills yer aldığı, yönetmenliğini James Foley üstlendiği film Müzikal türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Müzikal, Avukat türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kim Bu Kız? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Avukat Filmleri

En iyi yabancı yapım Avukat filmleri listelenmektedir.

Yerli Avukat Filmleri

En iyi yerli yapım Avukat filmleri listelenmektedir.