up
ara
ÜYELER
DİĞER

En İyi Avukat Filmleri

En yüksek oy almış filmler en iyi Avukat filmleri olarak listelenmiştir.
9.0
Başrollünde oyuncu Robert Duvall yer aldığı, yönetmenliğini Robert Mulligan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Hayvan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bülbülü Öldürmek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Çaresiz bir çocuğun tarihin en yaratıcı dolandırıcı olması, dünya çapında bir sahtekara dönüşmesi ve peşindeki FBI ajanının onu yakalama çabaları konu ediliyor.
8.4
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini Nick Cassavetes üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kız Kardeşimin Hikayesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Jim, sorumluluklardan kaçan yalancı bir babadır. Oğlu doğum gününde, babasının bir gün boyunca yalan söyleyememesini diler ve dileği gerçek olur. Jim'i zor anlar beklemektedir.
7.9
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Francis Ford Coppola üstlendiği film Vampir türünde izleyicisini bekliyor.Vampir, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dracula isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Soğuk Savaş sırasında, Amerikalı bir pilot Sovyetler tarafından tutsak edilir. Pilotu kurtarmak için görevlendirilen avukat James B. Donovan, kendisini bir anda Amerika ile Sovyetler arasında gerçekleşen bir pazarlığın ortasında bulur.