up
ara
ÜYELER
DİĞER

Ayaklanma, İsyan Filmleri

Yeni Ayaklanma, İsyan Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Ayaklanma, İsyan filmleri listelenmektedir.

En İyi Ayaklanma, İsyan Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Ayaklanma, İsyan filmleri listelenmektedir.
9.2
2020 yılında İngiltere'de totaliter bir rejim ile baskıcı bir toplum düzeni oluşturulmuştur. Bir gün V adında bir adam, Evey adında masum bir kadını kurtarır. Bir anlamda toplumun kurtuluşunu temsil eden bu olay, insanları tetikleyerek rejime karşı bir başkaldırı başlatmalarına ön ayak olur.
8.3
Katniss ile Peeta Açlık Oyunları'nı kazanarak evlerine dönmeye hak kazanırlar. Ancak öncesinde tüm bölgeleri gezmelerini gerektiren bir zafer turu yapmaları gerekmektedir. Gittikleri her bölgede ayaklanmanın ilk işaretlerini gören Katniss, yakında büyük bir başkaldırının ve direnişin başlayacağını anlar.
7.8
Filmde Mısır İmparatorluğunu yıkıp yerine kendi karanlık dünyasının karmaşasını yaşatan Set ile mücadele eden insanların hikayesi konu edilmiştir.
8.4
James Dashner'in ünlü bilim kurgu üçlemesinden sinemaya uyarlanan serinin son filmi olan Labirent: Son İsyan'da labirenti yenen ve alev deneylerinden geçen Thomas'ın arkadaşlarını kurtarmak için verdiği büyük mücadeleyi izliyoruz.
8.8
Amistad (1997)
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Amistad isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Protesto (1995)
Başrollünde oyuncu Benoît Duval yer aldığı, yönetmenliğini Mathieu Kassovitz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Ayaklanma, İsyan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Protesto isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Spartaküs (1960)
Başrollünde oyuncu Peter Ustinov yer aldığı, yönetmenliğini Stanley Kubrick üstlendiği film Gladyatör türünde izleyicisini bekliyor.Gladyatör, Ayaklanma, İsyan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Spartaküs isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Carandiru (2003)
Başrollünde oyuncu Rodrigo Santoro yer aldığı, yönetmenliğini Hector Babenco üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Carandiru isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Noriyuki Abe üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Mahkum türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bleach: Hell Verse isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Ayaklanma, İsyan Filmleri

En iyi yabancı yapım Ayaklanma, İsyan filmleri listelenmektedir.

Yerli Ayaklanma, İsyan Filmleri

En iyi yerli yapım Ayaklanma, İsyan filmleri listelenmektedir.