up
ara

Baba Filmleri

Yeni Baba Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Baba filmleri listelenmektedir.

En İyi Baba Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Baba filmleri listelenmektedir.
9.0
12 Eylül darbesi sırasında başlayan bir öykü. Ama aile ön planda ve tabii aile ilişkileri en çok baba oğul vurgulanmış. İki kuşak baba oğul.
9.2
Turşuculukla geçinen 6 çocuklu bir aile, bir turşu tartışması yüzünden dağılır. Çocukların 3'ü annesiyle kalırken diğer 3'ü babalarıyla gider. Yıllarca birbirini görmeyen çocuklar bir gün tesadüfen karşılaşırlar ve anne babalarını tekrar biraraya getirmenin yollarını ararlar.
8.0
Wanted (2008)
Babasının peşinden gitmek isteyen ve kiralık katil olan Wes ve onu eğitenlerin yaşadıkları anlatılır. Film bir romandan esinlenmedir ve Red One dijital kameranın kullanıldığı ilk yapımdır.
7.1
Yıllardır küs olan Ozan ve Hakan babalarının cenazesinde bir araya gelir ve babalarının vasiyeti ile bu küslüğü sonlandırmak isterler.
8.7
Başrollünde oyuncu Helena Bonham Carter yer aldığı, yönetmenliğini Tim Burton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Büyük Balık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Jim, sorumluluklardan kaçan yalancı bir babadır. Oğlu doğum gününde, babasının bir gün boyunca yalan söyleyememesini diler ve dileği gerçek olur. Jim'i zor anlar beklemektedir.
8.0
Daniel Hillard, karısını çok sevmesine rağmen boşanmayı kabul etmek zorunda kalır. Ancak ailesine olan özlemi gün geçtikçe artmaktadır. Bir gün eski karısının dadı aradığını duyunca çocuklarına daha yakın olabilmek için kadın kılığına girerek işe başvurur. Daniel, kısa sürede kendisini sevdirir ancak bu yakınlık onu zor durumlara sokacaktır.
8.9
Başrollünde oyuncu Mads Mikkelsen yer aldığı, yönetmenliğini Thomas Vinterberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Cinsellik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Onur Savaşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Saklambaç (2005)
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini John Polson üstlendiği film Psikolojik Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Psikolojik Gerilim, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Saklambaç isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Frekans (2000)
Başrollünde oyuncu Elizabeth Mitchell yer aldığı, yönetmenliğini Gregory Hoblit üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Frekans isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Goro Miyazaki üstlendiği film Japonya türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Japonya, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tepedeki Ev isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Zor Baba 3 (2010)
Başrollünde oyuncu Jessica Alba yer aldığı, yönetmenliğini Paul Weitz üstlendiği film Romantik Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik Komedi, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zor Baba 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Adam Sandler yer aldığı, yönetmenliğini Dennis Dugan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Baba türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Süper Baba isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Filmde dedesi ile beraber Florida’ya giden Jason’ın hayatı anlatılmaktadır. Dedesi hayatın tadını çıkartırken kendisi de asıl olan şeyin hayatın tadını çıkarmak olduğuna karar verir.
8.8
Ra. One (2011)
Başrollünde oyuncu Shahrukh Khan yer aldığı, yönetmenliğini Anubhav Sinha üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Video Oyunları türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ra. One isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Kirk Jones üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yalnızlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Herkesin Keyfi Yerinde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Çoğunluk (2010)
Başrollünde oyuncu Erkan Can yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Faşizm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çoğunluk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Filmde evlilik hazırlıkları yapan bir çift, müstakbel karısının iki çocuğuna baba olmak isteyen bir adam. Kadının eski kocasının, düğün hazırlıklarını öğrenmesi ile başlayan bir macerayı konu alır.
8.0
Piku (2015)
Başrollünde oyuncu Amitabh Bachchan yer aldığı, yönetmenliğini Shoojit Sircar üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Piku isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Why Him? (2016)
Ned, kızı Stephanie'yi çok seven korumacı ve kıskanç bir babadır. Stanford'ta okuyan Stephanie'nin Laird adında bir erkek arkadaşı vardır. Teknoloji ve internet meraklısı olan Laird, Silikon Vadisi'nde başarılı olmuş milyarder bir gençtir. Nihayet Ned'in Laird ile tanışma vakti gelir. Laird iyi niyetli bir genç olsa da rahat ve laubali tavırları yüzünden Ned'in gözüne bir türlü giremez. Ancak Stephanie'ye olan aşkından vazgeçmeyip Ned'in sevgisini kazanmaya ve Stephanie ile evlenmeye kararlıdır.

Yabancı Baba Filmleri

En iyi yabancı yapım Baba filmleri listelenmektedir.

Yerli Baba Filmleri

En iyi yerli yapım Baba filmleri listelenmektedir.