up
ara
ÜYELER
DİĞER

Bakıcılık Filmleri

Yeni Bakıcılık Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Bakıcılık filmleri listelenmektedir.

En İyi Bakıcılık Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Bakıcılık filmleri listelenmektedir.
8.5
Lou, küçük bir cafede garsonluk yapan hayat dolu bir kızdır. Will ise iki yıl önce geçirdiği kazadan sonra felç geçiren ve başkalarına bağımlı bir hayat sürdüren bir adamdır. Ailesi, Will'e bakması için bir bakıcı tutmaya karar verir. Tam da bu sırada Lou işten çıkarılır ve yeni bir iş aramaya başlar. Böylece, birbirine oldukça zıt karakterlerde olan ikilinin yolları kesişmiş olur ve zamanla aralarında kopmayacak bir bağ oluşur.
9.0
Başrollünde oyuncu Al Pacino yer aldığı, yönetmenliğini Martin Brest üstlendiği film Soruşturma türünde izleyicisini bekliyor.Soruşturma, Tutku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kadın Kokusu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Daniel Hillard, karısını çok sevmesine rağmen boşanmayı kabul etmek zorunda kalır. Ancak ailesine olan özlemi gün geçtikçe artmaktadır. Bir gün eski karısının dadı aradığını duyunca çocuklarına daha yakın olabilmek için kadın kılığına girerek işe başvurur. Daniel, kısa sürede kendisini sevdirir ancak bu yakınlık onu zor durumlara sokacaktır.
7.3
İlk Aşk (2010)
Başrollünde oyuncu Mario Maurer yer aldığı, yönetmenliğini Puttipong Pormsaka Na-Sakonnakorn üstlendiği film Bakıcılık türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bakıcılık, Çocuk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İlk Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Bakıcılık Filmleri

En iyi yabancı yapım Bakıcılık filmleri listelenmektedir.

Yerli Bakıcılık Filmleri

En iyi yerli yapım Bakıcılık filmleri listelenmektedir.