up
ara
ÜYELER
DİĞER

Balıkçılık Filmleri

Yeni Balıkçılık Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Balıkçılık filmleri listelenmektedir.

En İyi Balıkçılık Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Balıkçılık filmleri listelenmektedir.
8.9
Nemo babasıyla yaşayan sevimli bir balıktır. Bir gün babasının sözünden çıkarak okyanusta yüzmeye başlar ve suyun yüzeyine yaklaşır. Nemo çok geçmeden bir balık ağına takılarak insanların eline düşer. Bunu gören babası, Nemo'yu kurtarmanın yollarını arar.
8.5
1820 yılında, balina avına çıkan bir gemi dev bir balina tarafından batırılır ve gemi mürettebatının Pasifik Okyanusu'nun ortasındaki hayat mücadelesi başlar.
9.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Hayao Miyazaki üstlendiği film Deniz türünde izleyicisini bekliyor. Deniz, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Küçük Deniz Kızı Ponyo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Bob Gunton yer aldığı, yönetmenliğini Wolfgang Petersen üstlendiği film Doğal Afet türünde izleyicisini bekliyor.Doğal Afet, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kusursuz Fırtına isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Spencer Tracy yer aldığı, yönetmenliğini Henry King üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaşlı Adam Ve Deniz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
Başrollünde oyuncu William Hurt yer aldığı, yönetmenliğini Matthew Leutwyler üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The River Why isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu İlyas Salman yer aldığı, yönetmenliğini Orhan Elmas üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Balıkçılık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fakir Milyoner isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Orson Welles yer aldığı, yönetmenliğini John Huston üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beyaz Balina isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Balıkçılık Filmleri

En iyi yabancı yapım Balıkçılık filmleri listelenmektedir.

Yerli Balıkçılık Filmleri

En iyi yerli yapım Balıkçılık filmleri listelenmektedir.