up
ara
ÜYELER
DİĞER

Bilim Filmleri

Yeni Bilim Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Bilim filmleri listelenmektedir.

En İyi Bilim Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Bilim filmleri listelenmektedir.
9.3
Film, gerçekte yaşanmış bir hikayeden yola çıkarak delilikle dahilik arasındaki ince çizgide yaşayan bir matematik dehası olan John Nash'in hayatını anlatır.
8.9
Enigma (2014)
Matematikçi Alan Turing ordu tarafından görevlendirilip İkinci Dünya Savaşı sırasında Hitler'in kullandığı şifreleme sistemi olan enigma kodunu kırmaya çalışıyor.
8.2
Maymunların zeka gelişimlerini incelemekte olan bir bilimadamı, çeşitli deneyler ile insanlarda ki hastalıklara çare ararken işler tam tersine dönüyor ve maymunların dönemi başlıyor.
7.3
Bilim araştırmaları yapan genç, ışınlanma makinesini icat etmiştir. Bunun sayesinde bir ödül kazanır. Bu icadı bir gece denemeyi düşünen gençler beklenmedik bir sonuç ile karşılaşırlar.
8.8
Bir zaman makinası ile geçmişe giden ikili şimdi de 2015'e dönüyor doğmamış bir çocuğa yardım edebilmek için. Fakat, bunu yaparken zamanın düzeni biraz bozulacaktır.
8.5
Evrim (2014)
Başrollünde oyuncu Cillian Murphy yer aldığı, yönetmenliğini Wally Pfister üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Evrim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Bir değirmenci ölmeden önce oğluna bir kedi miras bırakır. Fakat bu kedi sihirli çizmeler giyen ve konuşan bir kedidir. Bu hınzır ve sevimli kedi, değirmencinin oğlunun Prenses ile evlenmesine yardımcı olacaktır.
7.8
Gizemli bir harita, jeobilimci bir profesör ve birlikte çalışmakta olduğu yeğeni Axel'in harika deneyimler ile yapacağı yolculukları
7.3
Yeşil Dev (2003)
Başrollünde oyuncu Stan Lee yer aldığı, yönetmenliğini Ang Lee üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Canavar, Yaratık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeşil Dev isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Deney (2009)
Başrollünde oyuncu Adrien Brody yer aldığı, yönetmenliğini Vincenzo Natali üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deney isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Deney (2001)
Başrollünde oyuncu Moritz Bleibtreu yer aldığı, yönetmenliğini Oliver Hirschbiegel üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Psikolojik Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deney isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Başrollünde oyuncu Chris Cooper yer aldığı, yönetmenliğini Joe Johnston üstlendiği film Arkadaşlık türünde izleyicisini bekliyor.Arkadaşlık, Uzay türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ekim Düşü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Başrollünde oyuncu William H. Macy yer aldığı, yönetmenliğini Joe Johnston üstlendiği film Bilim türünde izleyicisini bekliyor.Bilim, Orman türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jurassic Park III isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Eddie Murphy yer aldığı, yönetmenliğini Peter Segal üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çatlak Profesör 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Kasırga (1996)
Başrollünde oyuncu Philip Seymour Hoffman yer aldığı, yönetmenliğini Jan de Bont üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kasırga isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Başrollünde oyuncu Isla Fisher yer aldığı, yönetmenliğini Kevin Greutert üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Geçmişin Laneti isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Aziz (1997)
Başrollünde oyuncu Elisabeth Shue yer aldığı, yönetmenliğini Phillip Noyce üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aziz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini Robert Longo üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beynimdeki Düşman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu Elisabeth Shue yer aldığı, yönetmenliğini Paul Verhoeven üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Görünmez Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Hawaizaada (2015)
Başrollünde oyuncu Mithun Chakraborty yer aldığı, yönetmenliğini Vibhu Puri üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hint türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hawaizaada isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Bilim Filmleri

En iyi yabancı yapım Bilim filmleri listelenmektedir.

Yerli Bilim Filmleri

En iyi yerli yapım Bilim filmleri listelenmektedir.
Bilim Filmleri
Bilim filmleri, Evrendeki tüm olay ve olguları, insanoğlunun üzerindeki etkisini ve gelişimini anlatan film türüdür. Bilimin gelişimini ve insanoğlunun yapabileceklerini görsel bir şölen eşliğinde bu filmlerde bulabilirsiniz.