up
ara

Canavar, Yaratık Filmleri

Yeni Canavar, Yaratık Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Canavar, Yaratık filmleri listelenmektedir.

En İyi Canavar, Yaratık Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Canavar, Yaratık filmleri listelenmektedir.
8.6
Ortaya çıkan bir virüsün, insanlığın çoğunu öldürüp geri kalanları canavara dönüştürmesinden yıllar sonra, New York'ta hayatta kalmayı başarabilen bir adam, bir yandan kendisi gibi hayatta kalmayı başarabilen başka birilerini ararken bir yandan da hastalığın tedavisini bulmaya çalışır.
8.4
Srek (2001)
Shrek, çevresindekilerin onu çirkin bulmayarına aldırmayan mutlu bir devdir. Bir gün Prenses Fiona'nın bir ejderha tarafından kaçırılması üzerine Lord Farquad, Shrek'ten prensesi kurtarması için yardım ister.
8.1
Şrek 2 (2004)
Balayından yeni dönen Shrek ve Fiona, Fiona'nın ailesinden gelen bir mektup ile Uzak ülkeye davet edilmişlerdir. Fiona'nın dönüşünü için herkes heyecan içinde ailesinin Fiona için uygun gördüğü karşılamaktadır yeni damat adayı da.
7.5
Metropolis'in çelik adamı Süperman ile Gotham'ın suçlularla savaşan kahramanı Batman'in mücadelesi ve ortak düşmanlarına karşı savaşı konu ediliyor. Süperman gerçek bir kahraman mı yoksa sahte bir tanrı mı?
8.7
Drakula, bir gün aşık olduğunda bambaşka bir insan haline gelecektir.
8.3
Shrek, eşi ve dostları ile mutlu bir hayat sürmektedir. Fakat bir gün zaman sanki tersine döner ve Shrek iyi aile babası olmaktan sıkılır. Oyuna gelen Shrek, onlari geri kazanmak için çalışacaktır.
8.7
Dracula'nın yarı insan yarı vampir olan torunu Dennis vampir özelliklerini gösterememektedir. Dracula, torununa vampir olmayı öğretmeye çalışır.
7.1
Bu filmde devlerin ve insanların bir arada yaşadığı bir dönem anlatılıyor. Bu dönemde güzel prenses kaçırılır ve onu kurtarmak için hayatını tehlikeye atan bir çiftçi vardır. Devlerin ülkesine yaptığı tehlikeli yolculuk sonunda prensesi kurtarabilecek midir bu cesur çiftçi?
7.2
Yeşil Dev (2003)
7.8
7.0
Deney (2009)
7.7
7.9
Kimsesi olmayan Sophie adında küçük bir kız, bir gün korkunç görüntüsüne rağmen nazik bir ruh taşıyan bir dev ile karşılaşır. Diğer devlerin aksine çocukları yemeyi reddeden ve bu yüzden arkadaşları tarafından dışlanan bu iyi kalpli dev ile Sophie arasında sıradışı bir dostluk başlar.
7.4
9.0
Yaratık 3 (1992)
7.7

Yabancı Canavar, Yaratık Filmleri

En iyi yabancı yapım Canavar, Yaratık filmleri listelenmektedir.

Yerli Canavar, Yaratık Filmleri

En iyi yerli yapım Canavar, Yaratık filmleri listelenmektedir.