up
ara
ÜYELER
DİĞER

Canavar, Yaratık Filmleri

Yeni Canavar, Yaratık Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Canavar, Yaratık filmleri listelenmektedir.

En İyi Canavar, Yaratık Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Canavar, Yaratık filmleri listelenmektedir.
8.6
Ortaya çıkan bir virüsün, insanlığın çoğunu öldürüp geri kalanları canavara dönüştürmesinden yıllar sonra, New York'ta hayatta kalmayı başarabilen bir adam, bir yandan kendisi gibi hayatta kalmayı başarabilen başka birilerini ararken bir yandan da hastalığın tedavisini bulmaya çalışır.
8.4
Srek (2001)
Shrek, çevresindekilerin onu çirkin bulmayarına aldırmayan mutlu bir devdir. Bir gün Prenses Fiona'nın bir ejderha tarafından kaçırılması üzerine Lord Farquad, Shrek'ten prensesi kurtarması için yardım ister.
8.1
Şrek 2 (2004)
Balayından yeni dönen Shrek ve Fiona, Fiona'nın ailesinden gelen bir mektup ile Uzak ülkeye davet edilmişlerdir. Fiona'nın dönüşünü için herkes heyecan içinde ailesinin Fiona için uygun gördüğü karşılamaktadır yeni damat adayı da.
7.5
Metropolis'in çelik adamı Süperman ile Gotham'ın suçlularla savaşan kahramanı Batman'in mücadelesi ve ortak düşmanlarına karşı savaşı konu ediliyor. Süperman gerçek bir kahraman mı yoksa sahte bir tanrı mı?
8.6
Drakula, bir gün aşık olduğunda bambaşka bir insan haline gelecektir.
8.3
Shrek, eşi ve dostları ile mutlu bir hayat sürmektedir. Fakat bir gün zaman sanki tersine döner ve Shrek iyi aile babası olmaktan sıkılır. Oyuna gelen Shrek, onlari geri kazanmak için çalışacaktır.
8.7
Dracula'nın yarı insan yarı vampir olan torunu Dennis vampir özelliklerini gösterememektedir. Dracula, torununa vampir olmayı öğretmeye çalışır.
7.1
Bu filmde devlerin ve insanların bir arada yaşadığı bir dönem anlatılıyor. Bu dönemde güzel prenses kaçırılır ve onu kurtarmak için hayatını tehlikeye atan bir çiftçi vardır. Devlerin ülkesine yaptığı tehlikeli yolculuk sonunda prensesi kurtarabilecek midir bu cesur çiftçi?
7.3
Yeşil Dev (2003)
Başrollünde oyuncu Stan Lee yer aldığı, yönetmenliğini Ang Lee üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Canavar, Yaratık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeşil Dev isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Sommers üstlendiği film Vampir türünde izleyicisini bekliyor.Vampir, Canavar, Yaratık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Van Helsing isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Deney (2009)
Başrollünde oyuncu Adrien Brody yer aldığı, yönetmenliğini Vincenzo Natali üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deney isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Daniel Radcliffe yer aldığı, yönetmenliğini Paul McGuigan üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Victor Frankenstein isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Başrollünde oyuncu Aaron Eckhart yer aldığı, yönetmenliğini Stuart Beattie üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Kimsesi olmayan Sophie adında küçük bir kız, bir gün korkunç görüntüsüne rağmen nazik bir ruh taşıyan bir dev ile karşılaşır. Diğer devlerin aksine çocukları yemeyi reddeden ve bu yüzden arkadaşları tarafından dışlanan bu iyi kalpli dev ile Sophie arasında sıradışı bir dostluk başlar.
8.4
Başrollünde oyuncu Kayhan Yıldızoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Hulki Saner üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Yeşilçam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Turist Ömer Uzay Yolunda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Conrad Vernon üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor.Animasyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Canavarlar Yaratıklara Karşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Kenneth Branagh üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Frankenstein isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Toni Collette yer aldığı, yönetmenliğini Graham Annable üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kutu Cüceleri: Yaratıklar Aramızda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Daha önce birçok kez sinemaya uyarlanan filmde Doktor Victor Frankenstein’in ölümsüzlük için deneyler yapmaktadır. Bu deneylerde mezarlardan topladığı ceset parçalarını birleştirmeye başlar ve yeni bir insan yaratmaya karar verir. Doktor bu yaratıktan korkar ve kaçar. Frankenstein olarak adlandırılan yaratık ise yaratıcısının peşine düşer.
7.8
Başrollünde oyuncu Winona Ryder yer aldığı, yönetmenliğini Jean Pierre Jeunet üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaratık: Diriliş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Canavar, Yaratık Filmleri

En iyi yabancı yapım Canavar, Yaratık filmleri listelenmektedir.

Yerli Canavar, Yaratık Filmleri

En iyi yerli yapım Canavar, Yaratık filmleri listelenmektedir.