up
ara

Casusluk Filmleri

Yeni Casusluk Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Casusluk filmleri listelenmektedir.

En İyi Casusluk Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Casusluk filmleri listelenmektedir.
7.8
Ajan Salt (2010)
Başrollünde oyuncu Angelina Jolie yer aldığı, yönetmenliğini Phillip Noyce üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ajan Salt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu Amber Valletta yer aldığı, yönetmenliğini Louis Leterrier üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Casusluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Taşıyıcı 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Soğuk Savaş sırasında, Amerikalı bir pilot Sovyetler tarafından tutsak edilir. Pilotu kurtarmak için görevlendirilen avukat James B. Donovan, kendisini bir anda Amerika ile Sovyetler arasında gerçekleşen bir pazarlığın ortasında bulur.
7.5
Başrollünde oyuncu Sienna Miller yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Sommers üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Jason Bourne, hükümet tarafından özel olarak eğitilmiş bir ajandır. Geçmişi Olmayan Adam filminde yaşananların üzerinden on iki yıl geçmiştir. Hafızasını geri kazanan Jason Bourne, geçmişiyle hesaplaşmaya hazırdır.
8.3
Star Trek serisinin 13. filmi olan Star Trek Sonsuzluk’ta Atılgan gemisinin uzun yolculuğu devam etmektedir. Geminin mürettebatı uzayın derinliklerinde, sonsuzluğa giden yolculukta 5 yıllık görevlerinin 3. yılını geride bırakmışken kendilerini ıssız bir bölgede bulurlar. Gemi büyük hasar almıştır ve mürettebatın dünya ile olan iletişimi kopmuştur. Tüm bunların yanısıra, burada gizemli ve çok güçlü bir düşmanla karşı karşıya kalırlar.
7.5
Gerçek bir yaşam öyküsünden beyazperdeye taşınan filmde Birinci dünya savaşı döneminde savaş şairi olan Lawrence’nin savaşta büyük başarıya katkı sağlaması ve hayatı anlatılmaktadır.
7.9
Labirent (2011)
Başrollünde oyuncu Rıza Kocaoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Tolga Çevik üstlendiği film Terör türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Terör, Casusluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Labirent isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Bir muhasebecinin yıllar sonra bir arkadaşını sosyal medyada bulması ile kendisini casusluk yapan bir grubun içinde bulması anlatılmaktadır.
5.8
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Mabrouk El Mechri üstlendiği film Casusluk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Casusluk, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gizli Hedef isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu Cary Grant yer aldığı, yönetmenliğini Alfred Hitchcock üstlendiği film Polisiye türünde izleyicisini bekliyor.Polisiye, Casusluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gizli Teşkilat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Nikita (1990)
Başrollünde oyuncu Anne Parillaud yer aldığı, yönetmenliğini Luc Besson üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nikita isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Sarfarosh (1999)
Başrollünde oyuncu Naseeruddin Shah yer aldığı, yönetmenliğini John Mathew Matthan üstlendiği film Casusluk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Casusluk, Silah türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sarfarosh isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Başrollünde oyuncu Cary Grant yer aldığı, yönetmenliğini Alfred Hitchcock üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sevgi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşktan da Üstün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu Sean Bean yer aldığı, yönetmenliğini Martin Campbell üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Casusluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden James Bond: Golden Eye isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Çaylak (1990)
Başrollünde oyuncu Clint Eastwood yer aldığı, yönetmenliğini Clint Eastwood üstlendiği film Casusluk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Casusluk, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çaylak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Joo Won yer aldığı, yönetmenliğini Lee Hyeon-Jong üstlendiği film Casusluk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Casusluk, Hırsızlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Steal My Heart isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Aaron Eckhart yer aldığı, yönetmenliğini Philipp Stölzl üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Casusluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Expatriate isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
İstisna (2016)
Alman Yüzbaşı Stefan Brandt, Hollanda'ya sürgüne gönderilen Alman İmparatoru II. Wilhelm'i soruşturmak üzere görevlendirilir. Bu sırada Mieke de Jong adında bir hizmetçiye aşık olunca tehlikeli görevi ile aşkı arasında kalır.
6.0
Başrollünde oyuncu Donald Pleasence yer aldığı, yönetmenliğini Lewis Gilbert üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 007 James Bond: İnsan İki Kere Yaşar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Casusluk Filmleri

En iyi yabancı yapım Casusluk filmleri listelenmektedir.

Yerli Casusluk Filmleri

En iyi yerli yapım Casusluk filmleri listelenmektedir.