up
ara

Cinayet Filmleri

Yeni Cinayet Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Cinayet filmleri listelenmektedir.

En İyi Cinayet Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Cinayet filmleri listelenmektedir.
8.7
Yedi (1995)
Başrollerini Brad Pitt ile Morgan Freeman'ın paylaştığı 1995 yapımı psikolojik gerilim filmi, kendisini yedi ölümcül günahı işleyenleri öldürmeye adamış olan bir seri katilin peşindeki iki dedektifin başından geçenleri anlatıyor.
8.1
Av Mevsimi (2010)
Başarılı bir Türk gerilim, polisiye filmi olan bu filmde, tecrübeli bir polis ve iki yardımcısı ile bir cinayeti aydınlatmaya çalışırlar. Fakat bu esnada bir çok beklenmedik olaylarla karşılaşırlar. Ve hayatları çok farklı yöne gider.
9.4
Başrollünde oyuncu Edward Binns yer aldığı, yönetmenliğini Sidney Lumet üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Dava, Mahkeme türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 12 Kızgın Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Son Durak (2000)
Bir grup lise arkadaşı Paris'e gideceklerdir fakat içlerinden biri uçağın düşeceğini görerek grubu gitmekten vazgeçirir. Gidecekleri uçak düşmesine ve bu grup kurtulmasına rağmen yinede ölüm sırayla onları bulur.
8.2
Başrollünde oyuncu Tom Hanks yer aldığı, yönetmenliğini Ron Howard üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor.Gizem, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Melekler ve Şeytanlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Gelecekte özel bir polis grubu suçları henüz işlenmeden önce tespit edebilen bir teknolojiye sahiptir. John Anderton bu ekibin başıdır ve gelecekte kendisinin de karıştığı bir cinayet tespit etmesiyle olaylar gelişir.
7.8
Çocuklularındaki şekerden ev sendromunu atlatan Hansel Ve Gretel kardeşler 15 yıl sonra iyi bir cadı avcısı olmuşlardır. Artık büyücü kadınların başını bulma zamanı gelmiştir. Kanlı Ay esnasında bir çok çocuk kurban edilecektir ve ikilinin bunu önlemesi gerekmektedir.
8.9
Başrollünde oyuncu Regina Hall yer aldığı, yönetmenliğini F. Gary Gray üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adalet Peşinde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu John Beasley yer aldığı, yönetmenliğini James DeMonaco üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Cinayet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arınma Gecesi: Anarşi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Hayalet (1990)
Başrollünde oyuncu Demi Moore yer aldığı, yönetmenliğini Jerry Zucker üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Hayalet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Masumiyet (1997)
Başrollünde oyuncu Güven Kıraç yer aldığı, yönetmenliğini Zeki Demirkubuz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Ödüllü türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Masumiyet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Esrarengiz bir şekilde ölmeye başlayan insanların niçin öldüklerini araştırmak üzere bir polis bölgeye gider. Yöre halkı, cinayetleri bir hayalerin işlediğine inanmaktadır.
8.2
Kimlik (2003)
Başrollünde oyuncu Alfred Molina yer aldığı, yönetmenliğini James Mangold üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kimlik isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Leila Hatami yer aldığı, yönetmenliğini Asghar Farhadi üstlendiği film Boşanma, Boşanma Psikolojisi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Boşanma, Boşanma Psikolojisi, Evlilik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Ayrılık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Halka 2 (2005)
Başrollünde oyuncu Simon Baker yer aldığı, yönetmenliğini Hideo Nakata üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Halka 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Başrollünde oyuncu Yılmaz Erdoğan yer aldığı, yönetmenliğini Nuri Bilge Ceylan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Zamanlar Anadolu'da isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Bir kaza sonucu yüzü tanınmaz hale gelen yakışıklı ve zengin bir adamın sevdiği kadınla birilkte olabilmek uğruna deneysel teknolojilere başvurması konu alınmaktadır. 1997 yılında ispanya’da büyük ses getiren “abre los ojos” (aç gözünü) adlı yapımın amerikan versiyonudur.
7.6
Başrollünde oyuncu Hugo Weaving yer aldığı, yönetmenliğini Jocelyn Moorhouse üstlendiği film Kasaba türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Kasaba, Moda türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düşlerin Terzisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Rosario Dawson yer aldığı, yönetmenliğini Barry Sonnenfeld üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Yabancı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Siyah Giyen Adamlar 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
2017'de vizyona giren ABD yapımı gerilim-korku filmi Happy Death Day, bir ölüm döngünüsün içinde sıkışıp kalan genç bir üniversite öğrencisinin yaşadıklarını ele alıyor.

Yabancı Cinayet Filmleri

En iyi yabancı yapım Cinayet filmleri listelenmektedir.

Yerli Cinayet Filmleri

En iyi yerli yapım Cinayet filmleri listelenmektedir.