up
ara
ÜYELER
DİĞER

Cinler Alemi Filmleri

Yeni Cinler Alemi Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Cinler Alemi filmleri listelenmektedir.

En İyi Cinler Alemi Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Cinler Alemi filmleri listelenmektedir.
5.7
Musallat (2007)
Birbirlerine duydukları büyük aşk sebebiyle herkesin gıpta ettiği bir çift, evlenme kararı alır. Ancak bu kararı almalarının üzerine başlarına lanetli bir varlık musallat olur.
5.4
Dabbe (2006)
Başrollünde oyuncu Kaan Girgin yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dabbe isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Hayao Miyazaki üstlendiği film Çizgi türünde izleyicisini bekliyor.Çizgi , Cinler Alemi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Komşum Totoro isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Dabbe 6 (2015)
Annesinin ölümünün arkasında hızlı hareket eden, kapkara yüzleri olan, bilinmeyen bir dilde konuşan, devasa kara varlıklar olduğunu düşünen, Zeren ve Ayla isimli iki kız kardeşin annelerinin ölümünü araştırmaları konu ediliyor.
7.0
Başrollünde oyuncu Türkü Turan yer aldığı, yönetmenliğini Alper Mestçi üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Cinler Alemi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Musallat 2: Lanet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Kızını ve kocasını kaybetmiş eski bir misyonerin İncil'de geçen ürkütücü on belanın bir kasabada yaşanmasına tanıklık etmesi ve inanmayı bıraktığı mistik ve doğaüstü olayları tecrübe etmesi konu edilmektedir.
6.3
Dabbe 2 (2009)
Başrollünde oyuncu Sefa Zengin yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dabbe 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Cin Kuyusu (2015)
Başrollünde oyuncu Kubilay Güleçoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Murat Toktamışoğlu üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cin Kuyusu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.9
Baskın (2015)
Başrollünde oyuncu Muharrem Bayrak yer aldığı, yönetmenliğini Can Evrenol üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Cinler Alemi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Baskın isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Siccin 3 (2016)
Orhan ve Sedat çocukluktan beri arkadaştır. Orhan, Sedat’ın kız kardeşi Kader'e aşık olur ve evlenirler. Sedat’ın kullandığı araçla trafik kazası geçirirler ve bir anda hayatları değişir. Sedat'ın oğlu felç olur, Kader ise hafızasını kaybeder. Orhan, bu olay yüzünden Sedat’ı suçlar ve Kader’i kaybetmemek için korkunç sonuçlar doğuracak olan bir yola girer.
8.1
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Arkın Aktaç üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 3 Harfliler: Marid isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.7
Alev anne ve babasını kaybettikten sonra aynı evde yaşamak istemez ve bu evi kiraya verir. Kiracılar ise oldukça gariptirler. Kiracılar Alev’in, eşi ve çocuğunun kabusu olmaya başlarlar. Kiracılar ise Kadir ve Dilek’tir. Bu çiftinde geçmişleri oldukça karanlıktır.
2.3
Filmde cinlerle ilgili film çekmek isteyen üç gencin, bu film çekiminde filmin gerçeğe nasıl döndüğü anlatılmaktadır.
6.0
Gazetecilik bölümünde okuyan bir grup arkadaş, bazı ölümleri araştırmak için belgesel hazırlamak ister. Belgesel için çeşitli ülkelere gidip araştırma yaparlar. Son olarak Sivas’a giden grup, olayların cinlerle ilgili olduğuna inanırlar ve olayların üzerine giderler.
9.5
Kaba Kurgu (2008)
Başrollünde oyuncu Jang Heejin yer aldığı, yönetmenliğini Jang Hun üstlendiği film Cinler Alemi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Cinler Alemi, Dövüş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaba Kurgu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
Bir köyde yaşanan gizemli olayları anlatan korku gerilim filmidir.
9.0
Canlı yayında korku filmi çekmek isteyen bir grup öğrencinin yayın başladıktan sonra cinler tarafından saldırıya uğramasını konu almaktadır.
4.0
Başrollünde oyuncu Okan Aydın yer aldığı, yönetmenliğini Sümeya Kökten üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Cinler Alemi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vesvese: Cin Tuzağı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
Cinni (2015)
Aynı evde yaşayan iki genç kadından bir tanesi kendini bir sabah ormanda bulur ve yanında cesetler vardır.
0.0
İllet (2015)
Aydın ile Taner ailelerinden kalan bir dağ evinde yaşayan iki kardeştir. Aydın'ın tek isteği, kardeşini sevdiği kız ile evlendirebilmektir. Ancak işler istedikleri gibi gitmez. Bir gün bilmeden, kanser olan bir kızın ölümüne sebep olurlar. Kızın abisi, ikiliden intikam almak için korkunç bir yola başvurur. Ateist bir cin ile anlaşma yaparak Aydın'a büyü yapar. Bu olayın ardından iki kardeş için ölüm kalım savaşı başlar.

Yabancı Cinler Alemi Filmleri

En iyi yabancı yapım Cinler Alemi filmleri listelenmektedir.

Yerli Cinler Alemi Filmleri

En iyi yerli yapım Cinler Alemi filmleri listelenmektedir.