up
ara
ÜYELER
DİĞER

Cinsellik Filmleri

Yeni Cinsellik Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Cinsellik filmleri listelenmektedir.

En İyi Cinsellik Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Cinsellik filmleri listelenmektedir.
7.2
Bir gün, New York'taki bir şirketin başarılı insan kaynakları sorumlusu olan Jamie ile Los Angeles'ta yaşayan sanat yönermeni Dylan'ın yolları kesişir. Ciddi ilişkilerden bıkan ikilinin arasında cinsellik üzerine kurulu, arkadaşlıktan öte bir ilişki başlar.
6.7
Ciddi ilişkilerin getirdiği sorumluluklardan ve dertlerden bıkan Emma ve Adam, duygusallığa yer olmayan, sadece cinselliğe dayalı bir ilişkiye başlarlar. Ancak bu ilişkiden daha fazla şey beklediklerini anlamaları uzun sürmez.
9.1
Bir erkek olan Einar’ın kendini kadın gibi hissetmesi ve cinsiyet değiştirme ameliyatı olmak istemesini konu almıştır.
7.4
32 yaşına gelen Bridget, hayatını değiştirmeye karar verir ve bir günlük tutmaya başlar. Bir süre sonra aşık olduğu iki adamın arasında kalır. Bunlardan biri dürüst ve güvenilir bir adamken diğeri güvenilmez ancak çekici bir adamdır.
7.3
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, yönetmenliğini Seth MacFarlane üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ayı Teddy 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Filmde nemfomanyak yani seks düşkünü bir kadın kendisini dövülmekten kurtaran bir adama başından geçen seks hikayelerini yani hayatını anlatması konu edilmektedir.
6.5
Daha önce hiçbir kızla cinsel yakınlaşma kuramamış olan dört çekingen liseli genç mezuniyet gecesinden önce bir kızla birlikte olma konusunda birbirleriyle iddiaya girerler.
7.9
Başrollünde oyuncu Eva Green yer aldığı, yönetmenliğini Bernardo Bertolucci üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Cinsellik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düşler, Tutkular ve Suçlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Birinci filmde bahsedilen Joe'in seks dolu yaşamının anlatıldı filmin ikinci bölümüdür. Joe'in yetişkinlik dönemi yşantısı konu edilmiştir.
8.9
Başrollünde oyuncu Mads Mikkelsen yer aldığı, yönetmenliğini Thomas Vinterberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Cinsellik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Onur Savaşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Ortasınıf bir yaşamı olan Fransız bir kızın cinsel fanteziler peşinde koşarken fahişelik batağına düşmesi ve kendisini o bataktan kurtarmaya çalışması anlatılmaktadır.
9.5
Denizaltı (2010)
Başrollünde oyuncu Paddy Considine yer aldığı, yönetmenliğini Richard Ayoade üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Denizaltı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.9
Melissa P. (2005)
Başrollünde oyuncu Alba Rohrwacher yer aldığı, yönetmenliğini Luca Guadagnino üstlendiği film Erotik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Erotik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Melissa P. isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Başrollünde oyuncu Charlotte Rampling yer aldığı, yönetmenliğini François Ozon üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Genç ve Güzel isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu Dustin Hoffman yer aldığı, yönetmenliğini Mike Nichols üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mezun / Aşk Mevsimi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Başrollünde oyuncu Kim Cattrall yer aldığı, yönetmenliğini Michael Patrick King üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sex and the City 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Başrollünde oyuncu Hilary Swank yer aldığı, yönetmenliğini Kimberly Peirce üstlendiği film Gerçek Hayat Hikayesi türünde izleyicisini bekliyor.Gerçek Hayat Hikayesi, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Erkekler Ağlamaz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Kristen Wiig yer aldığı, yönetmenliğini Marielle Heller üstlendiği film Sevgi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Sevgi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Diary of a Teenage Girl isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Calista Flockhart yer aldığı, yönetmenliğini Mike Nichols üstlendiği film Evlilik türünde izleyicisini bekliyor.Evlilik, Şarkıcı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kuş Kafesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Videodrome (1983)
Başrollünde oyuncu James Woods yer aldığı, yönetmenliğini David Cronenberg üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Cinsellik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Videodrome isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Cinsellik Filmleri

En iyi yabancı yapım Cinsellik filmleri listelenmektedir.

Yerli Cinsellik Filmleri

En iyi yerli yapım Cinsellik filmleri listelenmektedir.