up
ara

Cinsellik Filmleri

Yeni Cinsellik Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Cinsellik filmleri listelenmektedir.

En İyi Cinsellik Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Cinsellik filmleri listelenmektedir.
7.2
Bir gün, New York'taki bir şirketin başarılı insan kaynakları sorumlusu olan Jamie ile Los Angeles'ta yaşayan sanat yönermeni Dylan'ın yolları kesişir. Ciddi ilişkilerden bıkan ikilinin arasında cinsellik üzerine kurulu, arkadaşlıktan öte bir ilişki başlar.
6.7
Ciddi ilişkilerin getirdiği sorumluluklardan ve dertlerden bıkan Emma ve Adam, duygusallığa yer olmayan, sadece cinselliğe dayalı bir ilişkiye başlarlar. Ancak bu ilişkiden daha fazla şey beklediklerini anlamaları uzun sürmez.
9.1
Bir erkek olan Einar’ın kendini kadın gibi hissetmesi ve cinsiyet değiştirme ameliyatı olmak istemesini konu almıştır.
7.4
32 yaşına gelen Bridget, hayatını değiştirmeye karar verir ve bir günlük tutmaya başlar. Bir süre sonra aşık olduğu iki adamın arasında kalır. Bunlardan biri dürüst ve güvenilir bir adamken diğeri güvenilmez ancak çekici bir adamdır.
7.3
8.3
Filmde nemfomanyak yani seks düşkünü bir kadın kendisini dövülmekten kurtaran bir adama başından geçen seks hikayelerini yani hayatını anlatması konu edilmektedir.
6.5
Daha önce hiçbir kızla cinsel yakınlaşma kuramamış olan dört çekingen liseli genç mezuniyet gecesinden önce bir kızla birlikte olma konusunda birbirleriyle iddiaya girerler.
8.4
Birinci filmde bahsedilen Joe'in seks dolu yaşamının anlatıldı filmin ikinci bölümüdür. Joe'in yetişkinlik dönemi yşantısı konu edilmiştir.
8.9
8.1
Ortasınıf bir yaşamı olan Fransız bir kızın cinsel fanteziler peşinde koşarken fahişelik batağına düşmesi ve kendisini o bataktan kurtarmaya çalışması anlatılmaktadır.
9.5
Denizaltı (2010)
4.8
Melissa P. (2005)
6.5
7.3
7.3
8.3
7.7
Videodrome (1983)

Yabancı Cinsellik Filmleri

En iyi yabancı yapım Cinsellik filmleri listelenmektedir.

Yerli Cinsellik Filmleri

En iyi yerli yapım Cinsellik filmleri listelenmektedir.