up
ara
ÜYELER
DİĞER

Çizgi Roman Uyarlaması Filmleri

Yeni Çizgi Roman Uyarlaması Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Çizgi Roman Uyarlaması filmleri listelenmektedir.

En İyi Çizgi Roman Uyarlaması Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Çizgi Roman Uyarlaması filmleri listelenmektedir.
9.2
2020 yılında İngiltere'de totaliter bir rejim ile baskıcı bir toplum düzeni oluşturulmuştur. Bir gün V adında bir adam, Evey adında masum bir kadını kurtarır. Bir anlamda toplumun kurtuluşunu temsil eden bu olay, insanları tetikleyerek rejime karşı bir başkaldırı başlatmalarına ön ayak olur.
8.6
Iron Man (2008)
Hem mühendis hem de playboy olan Tony Stark, teknolojij füzeler ve silahlar üretmektedir. Afganistan’da yeni tasarımlarını sunuşunun ardından esir alınır. Kaçıran kişiler kendilerine füze yapmasını istemektedir. Tony, bu fırsattan istifade ederek zırhlı bir giysi üretir. Zekasını da kullanarak bu giysiyi kurtulmak için kullanacaktır.
8.2
Thor ilk filmdeki babasının güçlerini elinden alma durumuna karşı atağa geçer ve çekici de kullanarak kendisine ait olan Asgard'a gider.
8.9
Marvel aleminde sivil savaş başlıyor! Süper kahramanlara karşı oluşturulacak bir yasa tasarısı yüzünden kahramanlar arasında görüş ayrılığı oluşur. Bu yasa tasarısına göre, süper kahramanların bir otorite tarafından kontrol edilmesi planlanmaktadır. Bir grup, hükümet baskısı olmadan özgürce insanları korumaya devam etmek isterken, diğer grup, hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekler ve iki grup arasında mücadele başlar.
8.1
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Quentin Tarantino üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Günah Şehri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Başrollünde oyuncu John Hurt yer aldığı, yönetmenliğini Brett Ratner üstlendiği film Mitoloji türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Mitoloji, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Herkül: Özgürlük Savaşçısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Sevilen çizgi roman karakteri Black Panther'i ilk defa bir filmin ana karakteri olarak izliyoruz. Süper kahramanımız Black Panther, Kaptan Amerik'daki savaşın ardından vatanına döner ve burada halka liderlik etmek için çalışmalara başlar. Ancak karışık durumda olan ülkesinde bunu yapmak pek de kolay olmayacaktır.
9.0
Sıdıka (1997)
Başrollünde oyuncu Füsun Demirel yer aldığı, yönetmenliğini Mahinur Ergun üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sıdıka isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Jean Reno yer aldığı, yönetmenliğini Harald Zwart üstlendiği film Çizgi Roman Uyarlaması türünde izleyicisini bekliyor.Çizgi Roman Uyarlaması, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pembe Panter 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Superman (1978)
Başrollünde oyuncu Marlon Brando yer aldığı, yönetmenliğini Richard Donner üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Superman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Andy Serkis yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Dedektif türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dedektif, Çizgi Roman türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden TenTen´in Maceraları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Masahiko Murata üstlendiği film Çizgi Roman Uyarlaması türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Çizgi Roman Uyarlaması, Çizgi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Naruto Shippuden: The Will Of Fire Still Burns isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Çizgi Roman Uyarlaması Filmleri

En iyi yabancı yapım Çizgi Roman Uyarlaması filmleri listelenmektedir.

Yerli Çizgi Roman Uyarlaması Filmleri

En iyi yerli yapım Çizgi Roman Uyarlaması filmleri listelenmektedir.