up
ara
ÜYELER
DİĞER

Çocuk Fantastik Filmleri

Yeni Çocuk Fantastik Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Çocuk Fantastik filmleri listelenmektedir.

En İyi Çocuk Fantastik Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Çocuk Fantastik filmleri listelenmektedir.
8.3
Başrollünde oyuncu David Walliams yer aldığı, yönetmenliğini Matthew Vaughn üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yıldız Tozu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Çocuk Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İnanılmaz Aile 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Peter Pan (2003)
Başrollünde oyuncu Ludivine Sagnier yer aldığı, yönetmenliğini P.J. Hogan üstlendiği film Çocuk Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Çocuk Fantastik, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Peter Pan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Başrollünde oyuncu Demi Lovato yer aldığı, yönetmenliğini Allison Liddi üstlendiği film Prenses türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Prenses, Koruma türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Prenses Koruma Programı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Çocuk Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Genç Titanlar Filmi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Özel güçlere sahip üç çocuk, tehlike altında bir anne ve iyiliğin kötülükle amansız savaşı... Anneleri gizemli bir şekilde ortadan kaybolan üç kardeş, bir gün, kendilerini bambaşka bir evrende, Hititya’da bulur. Burada, özel güçlere sahip olduklarını, annelerinin bir tanrıça olduğunu ve dünyayı kötülükten ancak onların kurtarabileceğini öğrenirler. Ancak bu tehlikeli macerada öğrenecekleri sadece bunlarla sınırlı değildir. Savaşçı dedeleri Taruyla, Hititya halkıyla, esir edilmiş çocuklarla ve kötülüklerin efendisi Zabab ile karşılaşan üç kardeş, en büyük keşfin içlerinde gizli olduğunu fark edecektir. Acaba Alaz, Yaman ve Nehir Zabab’ı yenip, annelerini kurtarmayı başarabilecek midir? Zorlukları beraberce atlatmaya kararlı olan birbirinden çok farklı üç kardeşin, iyiliği, sevgiyi ve cesareti keşfedişinin öyküsü…
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Hamilton Luske üstlendiği film Çocuk Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Çocuk Fantastik, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Peter Pan 1953 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Çocuk Fantastik Filmleri

En iyi yabancı yapım Çocuk Fantastik filmleri listelenmektedir.

Yerli Çocuk Fantastik Filmleri

En iyi yerli yapım Çocuk Fantastik filmleri listelenmektedir.