up
ara

Çocuk Macera Filmleri

Yeni Çocuk Macera Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Çocuk Macera filmleri listelenmektedir.

En İyi Çocuk Macera Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Çocuk Macera filmleri listelenmektedir.
9.1
Yeni taşındıkları kasabada ilginç bir tapınağa rastlayan Chihiro ve ailesi merak edip içeriye girerler. Chihiro'nun annesi ve babası sihirli yiyeceklerden yerler ve domuza dönüşürler. Chihiro, annesini ve babasını yeniden insana dönüştürmeye çalışır.
8.4
Başrollünde oyuncu Joe Pantoliano yer aldığı, yönetmenliğini Patrick Read Johnson üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Kaçırılma türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bebek Firarda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Kötü Kedi Şerafettin ve iki arkadaşının bir gün boyunca yaşadıkları birbirinden hareketli anlar konu alınmıştır.
9.0
Coco (2017)
Miguel, ünlü müzisyen Ernesto de la Cruz'a hayran olan ve onun gibi bir müzisyen olabilmenin hayallerini kuran 12 yaşında bir çocuktur. Ancak Miguel'in ailesi oğullarının müzikle ilgilenmesine şiddetle karşı çıkarlar. Bu duruma anlam veremeyen Miguel, bazı tesadüfler sonucu, ailesinin gizli geçmişini öğreneceği ve içindeki müzik yeteneğini keşfedeceği bir maceranın ortasına düşer.
6.4
Siccin (2014)
Başrollünde oyuncu Koray Şahinbaş yer aldığı, yönetmenliğini Alper Mestçi üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Siccin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Lego Filmi (2014)
Lego evrenizorba bir lego tarafından tehdit edilmektedir. Normal bir lego olan Emmet, yanlışlıkla olağanüstü Master Builder ile karıştırılır. Emmet, bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek yerine kahraman olmayı seçer.
8.7
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Çocuk Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İnanılmaz Aile 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Kanca (1991)
Başrollünde oyuncu Gwyneth Paltrow yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor.Aile, Çocuk Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kanca isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Eragon (2006)
Başrollünde oyuncu Djimon Hounsou yer aldığı, yönetmenliğini Stefan Fangmeier üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eragon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Peter Lepeniotis üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , Çocuk Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fındık İşi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu Farah Zeynep Abdullah yer aldığı, yönetmenliğini Karen J. Lloyd üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Müzikal türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Barbie Prenses ve Rock Star isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Stephen Chow yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Chow üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Çocuk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uzaylı Arkadaşım isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Tarzan (2013)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Reinhard Klooss üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tarzan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Josh Hutcherson yer aldığı, yönetmenliğini Barry Sonnenfeld üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Çocuk Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden RV Çılgın Karavan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Başrollünde oyuncu Kim Sang Ho yer aldığı, yönetmenliğini Park Kwang-hyun üstlendiği film Yaşam türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yaşam, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fabricated City isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Çocuk Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Genç Titanlar Filmi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Douglas Mccarthy üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , Çocuk Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Carrotblanca isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Benji (2018)
New Orleans'ta yaşayan iki kardeşin bir sokak köpeğini sahiplendikten sonra başlarından geçen olayları anlatıyor.
7.5
Başrollünde oyuncu Amy Yasbeck yer aldığı, yönetmenliğini Brian Levant üstlendiği film Arkadaşlık türünde izleyicisini bekliyor.Arkadaşlık, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Problem Çocuk 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Afrika’nın Serengeti bölgesinde düşen bir uçak enkazından kurtulan iki çocuk ve bir köpeğin hayatta kalma mücaadelesini konu eden bir filmdir.

Yabancı Çocuk Macera Filmleri

En iyi yabancı yapım Çocuk Macera filmleri listelenmektedir.

Yerli Çocuk Macera Filmleri

En iyi yerli yapım Çocuk Macera filmleri listelenmektedir.