up
ara

Yeni Çocuk Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Çocuk filmleri listelenmiştir.
9.1
Bir pilot bir gün kendisini ıssız bir çölün ortasında bulur ve burada çok uzaklarda ki bir gezegenden gelmiş olan bir çocuk ile tanışır.
8.5
Minyonlar (2015)
Çağlar boyunca kötü bir lidere hizmet etmeye alışmış olan Minyonlar, hizmet ettikleri tüm liderlerini kaybedince Antartika'ya yerleşirler. Ancak Stuart, Kevin ve Bob adındaki üç minyon kendilerine yeni bir efendi bulmak konusunda kararlıdırlar. Bunun için Amerika'ya doğru yola çıkarlar.
9.1
Zeka seviyesi oldukça yüksek olan Hiro, kendisini aniden bir suç örgütünün içinde bulur. Kötü adamlar Hiro'nun üretebildiği yüksek teknolojiyi kullanmak istemektedirler.
8.7
Dracula'nın yarı insan yarı vampir olan torunu Dennis vampir özelliklerini gösterememektedir. Dracula, torununa vampir olmayı öğretmeye çalışır.
8.7
Hayvanların yaşadığı bir şehir olarak geçen Zootopia’da Judy ismindeki tavşanın polis olarak göreve başlamasından sonraki olayları konu alan animasyondur.
8.1
Kötü Kedi Şerafettin ve iki arkadaşının bir gün boyunca yaşadıkları birbirinden hareketli anlar konu alınmıştır.
7.5
En sevilen animasyon film serilerinden biri olan Buz Devri serisinin son filmi Büyük Çarpışma’da Sid, Manny ve Diego’nun maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Meşe palamudunu çok seven Scrat, palamutun peşinde dolanırken bazı olayları tetiklemeye başlar ve bu olaylar zinciri Buz Devri kahramanlarına kadar ulaşır. Kahramanlarımız ise hayatlarını kurtarmak için macera dolu bir yolculuğa çıkarlar.
9.0
Coco (2017)
Miguel, ünlü müzisyen Ernesto de la Cruz'a hayran olan ve onun gibi bir müzisyen olabilmenin hayallerini kuran 12 yaşında bir çocuktur. Ancak Miguel'in ailesi oğullarının müzikle ilgilenmesine şiddetle karşı çıkarlar. Bu duruma anlam veremeyen Miguel, bazı tesadüfler sonucu, ailesinin gizli geçmişini öğreneceği ve içindeki müzik yeteneğini keşfedeceği bir maceranın ortasına düşer.
8.8
Evim (2015)
9.0
Ferdinand (2017)
4.6
İlknur’un doğumu için Ali ve İlknur, Ali’nin babaannesinin yaşadığı Ayvalık’ta bir köye giderler. Köye gidiş hikayeleri ve orada yaşadıkları konu alınmıştır.
8.6
8.8
8.1
1880'lerde Fransa'da geçen animasyon film, balerin olma hayalleri kuran 11 yaşında öksüz bir kız olan Félicie'nin hayatını ele alıyor.
8.1
Bir kutup ayısı ile üç arkadaşının evlerini kurtarmak için New York’a gitmeleri ve orada yaşadıkları maceralar anlatılmaktadır.
6.2
8.8
6.0
Taş Devri'nde yemyeşil ve bereketli bir vadide mutlu bir yaşam sürdüren Dug ve kabilesinin hayatı Lord Nooth yüzünden alt üst olmak üzeredir. Yurtlarını korumak isteyen Dug, Hognob ve diğer kabile üyeleri birlik olarak Lord Nooth'a karşı verecekleri mücadeleye hazırlanmaya başlarlar.
8.8
Yıllardır babasını görmeyen genç bir çocuk sonunda babasının izini bulur. Ancak babası DNA'sının peşindeki şirketlerden kaçabilmek için saklanmak zorunda olan Kocaayak lakabıyla anılan bir orman yaratığıdır. Baba ve oğul peşlerindeki şirketten kurtulabilmek için ormandaki hayvanların desteğini alarak büyük bir mücadeleye girerler.
8.7
8.5
Gerçek oyuncularla çizgi karakterleri bir araya getiren eğlenceli bir aile filmidir. Thomas adında bir adam, hayvanların doğal yaşam alanlarından birine bir bahçe yaparak bu bölgeyi hayvanlara kapatır. Bunun üzerine sinirlenen hayvanlar, Tavşan Peter'ın öncülüğünde Thomas'a karşı bir savaş başlatır.
8.5
Orta Dünya Krallığı'nın harikalarından biri olan Altın Geyik'in peşinde kötü adamlar vardır. Robot Coco ve arkadaşları Altın Geyik'e hırsızlardan önce ulaşmak ve onu korumak için büyük bir maceraya atılırlar.
7.0
2017'nin vizyon filmlerinden olan animasyon filmi Küçük Vampir'de, bir vampir avcısından kaçan küçük vampir Rudolph ile ailesinin maceralarını izliyoruz.
6.0
Eğlenceli animasyon filmi Gamba: Macera Çetesi'nde denize ulaşmak için yola çıkan iki şehir faresinin başından geçen maceraları izliyoruz.
7.0
Bücür (2018)
Yerli komedi filmi Bücür'de en büyük hayali annesini bulmak olan bilgisayar delisi Umut'un başından geçen eğlenceli olayları izliyoruz.
9.0
10.0
En büyük hayali uçmak olan Bobi adında bir kirpi, bir gün uçmaya çalışırken kaza yapar ve hafızasını kaybeder. Bir yandan hafızasını geri kazanmaya çalışırken bir yandan da hayvanları tehdit eden bir düşmana karşı koyması gerekecektir.
10.0
Yerli animasyon filmi Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu, zaman yolculuğunda kaybolan bir profesörün kurtarılma hikayesini konu ediniyor. Profesörün icat ettiği akıllı oyuncaklar, yanlarına arkadaşlarını da alarak eğlenceli bir kurtarma operasyonunu başlatırlar.
5.0
Luke ve Sophie adında iki arkadaş, kış tatilini eğlenceli geçirebilmek için diğer çocukları da yanlarına alarak uzun sürecek olan bir kartopu savaşı başlatmaya karar verirler. Çocuklar iki takıma ayrılır. Takımların birinin başında Luke, diğerinin başında ise Sophie vardır. Savaş sona erdiğinde kardan inşa ettikleri kale kimin elinde olursa o takım kazanacaktır. Ancak oyun zamanla kavgaya dönüşür. Eğlendikleri günlere geri dönebilmek için barış yapmaları gerekecektir.
7.0
Henüz bir yumurtayken ailesini kaybederek leylek sürüsünün içinde büyüyen bir serçe, kendisini leylek gibi hissetse de göç zamanı gelince acı gerçek yüzüne vurulur. Göç için uygun olmadığından terk edilir. Ancak minik serçe, ailesi olarak bildiği leyleklerin peşinden gitmeye kararlıdır.
6.0
Artık eskisi kadar mutlu olamayan Wishbone ailesi, biraz eğlenmek için bir parka giderler. Ancak burada karşılaştıkları bir cadı onlara büyü yapar ve anneyi vampire, babayı Frankenstein'a, kızlarını mumyaya, oğullarını ise kurt adama çevirir. Eski hallerine dönebilmeleri için tekrar mutlu bir aile olmayı becermeleri gerekmektedir.
7.0
Prenses Mila, bir gün babasının yasaklarını delerek şatodan kaçar. Dışarıda Ruslan adında saf bir ressamla tanışır. Ancak özgürlüğü uzun sürmez ve kötü büyücü Kornomor tarafından kaçırılır. Prensesi kurtarmak isteyen Ruslan'ı tehlikelerle dolu bir macera beklemektedir.
10.0
Gerda, anne babasını bulmak için arkadaşı Rolland ile birlikte Kuzey'in karlarla kaplı yüksek tepelerine doğru zor bir yolculuğa çıkar. Yolculukları sırasında tüm dilekleri gerçeğe dönüştüren Ateş ve Buz Taşı'nı bulurlar. Gerda, bu taş sayesinde annesiyle babasını bulacağına inanmaktadır, ancak hiçbir şey planladığı gibi gitmeyecektir.
0.0
Eğlenceli bir animasyon filmi olan The Dragon Spell’de vaktiyle bir ejderhayı dize getirmesiyle ünlenen Tanner adındaki bir adamın küçük çocuğu Nicky’nin başından geçen olayları izleyeceğiz. Babası gibi biri olmanın hayaliyle büyüyen Nicky, bir gün büyücü arkadaşı Eddie ile birlikte sihirli bir boyuta hapsolur. Kendi dünyalarına geri dönebilmelerinin tek yolu, ejderhayı yenebilmektir.
0.0
Yoğun bir kar fırtınasının ardından Kristal Tepeler'de gizemli bir hayvan gezinmeye başlar. Ödül avcıları, bu hayvanın peşine düşerek orada yaşayan kasaba sakinlerini rahatsız edici faaliyetlerde bulunmaya başlarlar. Yıllardır birbirleriyle mücadele içinde olan ayı kardeşler ile oduncu Vick, ödül avcılarını Kristal Tepe'den uzak tutabilmek için birlik olmak zorunda kalırlar.
0.0
Yaşadıkları bölgede kuraklık başladığı için zor zamanlar geçiren Sagu ve Pagu adlı 2 arkadaş bilge kaplumbağa Kalep'in önerisiyle bir hazinenin peşine düşerler. Ancak kendileri gibi hazinenin peşinde olan kötü kalpli bir kurtla başa çıkmak zorundadırlar.
0.0
0.0
Sevilen çizgi filmin sevimli karakterleri Maşa ile ayı Mişka'nın maceraları sinemada devam ediyor.
0.0
Mine, Müge ve Mete adında üç kardeş anneleriyle beraber tatili geçirmek üzere ormanda bulunan bir eve giderler. Bir gün ormanda dolaşırlarken Kof ve Tostos adında iki uzaylıyla karşılaşırlar. Kendilerine inanmayan anne babalarını buna inandırmak ve uzaylılarla tanıştırmak için her yolu deneyeceklerdir.
0.0
0.0
Ördeklerin yaşadığı, cenneti andıran yemyeşil bir adaya günün birinde yeşil başlı bir yaban ördeği sürüsü iniş yapar. Farklı türdeki bu iki ördek sürüsü pek iyi geçinemez ve aralarında anlaşmazlıklar çıkar. Ancak, kötü kalpli bir cadı, adayı tehdit etmeye başlayınca iki ördek sürüsü işbirliği yaparak güçlerini birleştirmeye karar verirler.