up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yeni Çocuk Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Çocuk filmleri listelenmiştir.
9.1
Bir pilot bir gün kendisini ıssız bir çölün ortasında bulur ve burada çok uzaklarda ki bir gezegenden gelmiş olan bir çocuk ile tanışır.
8.5
Minyonlar (2015)
Çağlar boyunca kötü bir lidere hizmet etmeye alışmış olan Minyonlar, hizmet ettikleri tüm liderlerini kaybedince Antartika'ya yerleşirler. Ancak Stuart, Kevin ve Bob adındaki üç minyon kendilerine yeni bir efendi bulmak konusunda kararlıdırlar. Bunun için Amerika'ya doğru yola çıkarlar.
9.1
Zeka seviyesi oldukça yüksek olan Hiro, kendisini aniden bir suç örgütünün içinde bulur. Kötü adamlar Hiro'nun üretebildiği yüksek teknolojiyi kullanmak istemektedirler.
8.7
Dracula'nın yarı insan yarı vampir olan torunu Dennis vampir özelliklerini gösterememektedir. Dracula, torununa vampir olmayı öğretmeye çalışır.
8.7
Hayvanların yaşadığı bir şehir olarak geçen Zootopia’da Judy ismindeki tavşanın polis olarak göreve başlamasından sonraki olayları konu alan animasyondur.
8.1
Kötü Kedi Şerafettin ve iki arkadaşının bir gün boyunca yaşadıkları birbirinden hareketli anlar konu alınmıştır.
7.5
En sevilen animasyon film serilerinden biri olan Buz Devri serisinin son filmi Büyük Çarpışma’da Sid, Manny ve Diego’nun maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Meşe palamudunu çok seven Scrat, palamutun peşinde dolanırken bazı olayları tetiklemeye başlar ve bu olaylar zinciri Buz Devri kahramanlarına kadar ulaşır. Kahramanlarımız ise hayatlarını kurtarmak için macera dolu bir yolculuğa çıkarlar.
8.9
Coco (2017)
Miguel, ünlü müzisyen Ernesto de la Cruz'a hayran olan ve onun gibi bir müzisyen olabilmenin hayallerini kuran 12 yaşında bir çocuktur. Ancak Miguel'in ailesi oğullarının müzikle ilgilenmesine şiddetle karşı çıkarlar. Bu duruma anlam veremeyen Miguel, bazı tesadüfler sonucu, ailesinin gizli geçmişini öğreneceği ve içindeki müzik yeteneğini keşfedeceği bir maceranın ortasına düşer.
8.8
Evim (2015)
Başrollünde oyuncu Jennifer Lopez yer aldığı, yönetmenliğini Tim Johnson üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Evim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.6
İlknur’un doğumu için Ali ve İlknur, Ali’nin babaannesinin yaşadığı Ayvalık’ta bir köye giderler. Köye gidiş hikayeleri ve orada yaşadıkları konu alınmıştır.
8.6
Başrollünde oyuncu Bill Melendez yer aldığı, yönetmenliğini Steve Martino üstlendiği film Sevgi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Sevgi, Çocuk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Peanuts Filmi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Ferdinand (2017)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Carlos Saldanha üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Çocuk, Çizgi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ferdinand isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu Idris Elba yer aldığı, yönetmenliğini Cary Fukunaga üstlendiği film Savaş türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Savaş, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beasts of No Nation isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Çocuk, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Bir kutup ayısı ile üç arkadaşının evlerini kurtarmak için New York’a gitmeleri ve orada yaşadıkları maceralar anlatılmaktadır.
8.4
1880'lerde Fransa'da geçen animasyon film, balerin olma hayalleri kuran 11 yaşında öksüz bir kız olan Félicie'nin hayatını ele alıyor.
6.2
Başrollünde oyuncu Joe Vitale yer aldığı, yönetmenliğini Jonathan Demme üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sıradışı Anne isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Taş Devri'nde yemyeşil ve bereketli bir vadide mutlu bir yaşam sürdüren Dug ve kabilesinin hayatı Lord Nooth yüzünden alt üst olmak üzeredir. Yurtlarını korumak isteyen Dug, Hognob ve diğer kabile üyeleri birlik olarak Lord Nooth'a karşı verecekleri mücadeleye hazırlanmaya başlarlar.
8.8
Yıllardır babasını görmeyen genç bir çocuk sonunda babasının izini bulur. Ancak babası DNA'sının peşindeki şirketlerden kaçabilmek için saklanmak zorunda olan Kocaayak lakabıyla anılan bir orman yaratığıdır. Baba ve oğul peşlerindeki şirketten kurtulabilmek için ormandaki hayvanların desteğini alarak büyük bir mücadeleye girerler.
8.7
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Wes Anderson üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Çocuk, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Köpek Adası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu Paul Tylak yer aldığı, yönetmenliğini Toby Genkel üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Çocuk, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kahraman Miçolar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
2017'nin vizyon filmlerinden olan animasyon filmi Küçük Vampir'de, bir vampir avcısından kaçan küçük vampir Rudolph ile ailesinin maceralarını izliyoruz.
8.5
Gerçek oyuncularla çizgi karakterleri bir araya getiren eğlenceli bir aile filmidir. Thomas adında bir adam, hayvanların doğal yaşam alanlarından birine bir bahçe yaparak bu bölgeyi hayvanlara kapatır. Bunun üzerine sinirlenen hayvanlar, Tavşan Peter'ın öncülüğünde Thomas'a karşı bir savaş başlatır.
8.5
Orta Dünya Krallığı'nın harikalarından biri olan Altın Geyik'in peşinde kötü adamlar vardır. Robot Coco ve arkadaşları Altın Geyik'e hırsızlardan önce ulaşmak ve onu korumak için büyük bir maceraya atılırlar.
8.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Conrad Helten üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Çocuk, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Barbie Video Oyunu Kahramanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Gerda, anne babasını bulmak için arkadaşı Rolland ile birlikte Kuzey'in karlarla kaplı yüksek tepelerine doğru zor bir yolculuğa çıkar. Yolculukları sırasında tüm dilekleri gerçeğe dönüştüren Ateş ve Buz Taşı'nı bulurlar. Gerda, bu taş sayesinde annesiyle babasını bulacağına inanmaktadır, ancak hiçbir şey planladığı gibi gitmeyecektir.
6.0
Eğlenceli animasyon filmi Gamba: Macera Çetesi'nde denize ulaşmak için yola çıkan iki şehir faresinin başından geçen maceraları izliyoruz.
7.0
Bücür (2018)
Yerli komedi filmi Bücür'de en büyük hayali annesini bulmak olan bilgisayar delisi Umut'un başından geçen eğlenceli olayları izliyoruz.
9.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Cal Brunker üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Çocuk, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fındık İşi 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
En büyük hayali uçmak olan Bobi adında bir kirpi, bir gün uçmaya çalışırken kaza yapar ve hafızasını kaybeder. Bir yandan hafızasını geri kazanmaya çalışırken bir yandan da hayvanları tehdit eden bir düşmana karşı koyması gerekecektir.
10.0
Yerli animasyon filmi Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu, zaman yolculuğunda kaybolan bir profesörün kurtarılma hikayesini konu ediniyor. Profesörün icat ettiği akıllı oyuncaklar, yanlarına arkadaşlarını da alarak eğlenceli bir kurtarma operasyonunu başlatırlar.
5.0
Luke ve Sophie adında iki arkadaş, kış tatilini eğlenceli geçirebilmek için diğer çocukları da yanlarına alarak uzun sürecek olan bir kartopu savaşı başlatmaya karar verirler. Çocuklar iki takıma ayrılır. Takımların birinin başında Luke, diğerinin başında ise Sophie vardır. Savaş sona erdiğinde kardan inşa ettikleri kale kimin elinde olursa o takım kazanacaktır. Ancak oyun zamanla kavgaya dönüşür. Eğlendikleri günlere geri dönebilmek için barış yapmaları gerekecektir.
7.0
Henüz bir yumurtayken ailesini kaybederek leylek sürüsünün içinde büyüyen bir serçe, kendisini leylek gibi hissetse de göç zamanı gelince acı gerçek yüzüne vurulur. Göç için uygun olmadığından terk edilir. Ancak minik serçe, ailesi olarak bildiği leyleklerin peşinden gitmeye kararlıdır.
8.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Conrad Helten üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Çocuk, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Barbie ve Gizli Ajanlar Görevde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Artık eskisi kadar mutlu olamayan Wishbone ailesi, biraz eğlenmek için bir parka giderler. Ancak burada karşılaştıkları bir cadı onlara büyü yapar ve anneyi vampire, babayı Frankenstein'a, kızlarını mumyaya, oğullarını ise kurt adama çevirir. Eski hallerine dönebilmeleri için tekrar mutlu bir aile olmayı becermeleri gerekmektedir.
7.0
Prenses Mila, bir gün babasının yasaklarını delerek şatodan kaçar. Dışarıda Ruslan adında saf bir ressamla tanışır. Ancak özgürlüğü uzun sürmez ve kötü büyücü Kornomor tarafından kaçırılır. Prensesi kurtarmak isteyen Ruslan'ı tehlikelerle dolu bir macera beklemektedir.
3.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Berk Tokay üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Çocuk, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kral Şakir Oyun Zamanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Sergio Manfio üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Çocuk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Çocuk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaramaz tavşan Max, bir gün yine hınzırlık peşindeyken kendisini sihirli tavşanlar okulunda bulur. Burada yeni tanıştığı arkadaşlarıyla beraber tilkilere karşı sihirli yumurtayı korumak için elinden geleni yapacak ve bu sırada hayata dair pek çok şey öğrenecektir.
0.0
Liu adında küçük bir çocuk köye saldıran canavalar yüzünden kaçarak Beş Element Dağı'na sığınır. Burada hiç beklemediği efsanevi bir varlıkla karşılaşır. Yüzyıllar önce Tanrılar tarafından mahkum edilen efsanevi Maymun Kral'ın ta kendisidir bu! Liu, Maymun Kral'ı serbest bırakır ve buna karşılık köyünü kurtarmasını ister.
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini John Stevenson üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cüce Dedektif Şerlok isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Çocuk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dipdip: Bir Okyanus Macerası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Eğlenceli bir animasyon filmi olan The Dragon Spell’de vaktiyle bir ejderhayı dize getirmesiyle ünlenen Tanner adındaki bir adamın küçük çocuğu Nicky’nin başından geçen olayları izleyeceğiz. Babası gibi biri olmanın hayaliyle büyüyen Nicky, bir gün büyücü arkadaşı Eddie ile birlikte sihirli bir boyuta hapsolur. Kendi dünyalarına geri dönebilmelerinin tek yolu, ejderhayı yenebilmektir.
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Çocuk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Puloi: Asla Yalnız Uçmayacaksın isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yoğun bir kar fırtınasının ardından Kristal Tepeler'de gizemli bir hayvan gezinmeye başlar. Ödül avcıları, bu hayvanın peşine düşerek orada yaşayan kasaba sakinlerini rahatsız edici faaliyetlerde bulunmaya başlarlar. Yıllardır birbirleriyle mücadele içinde olan ayı kardeşler ile oduncu Vick, ödül avcılarını Kristal Tepe'den uzak tutabilmek için birlik olmak zorunda kalırlar.
0.0
Başrollünde oyuncu Bora Sivri yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor.Animasyon, Çocuk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurbağa Krallığı 2: Buz Macerası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaşadıkları bölgede kuraklık başladığı için zor zamanlar geçiren Sagu ve Pagu adlı 2 arkadaş bilge kaplumbağa Kalep'in önerisiyle bir hazinenin peşine düşerler. Ancak kendileri gibi hazinenin peşinde olan kötü kalpli bir kurtla başa çıkmak zorundadırlar.
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Çocuk, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sevimli Emojiler 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Sevilen çizgi filmin sevimli karakterleri Maşa ile ayı Mişka'nın maceraları sinemada devam ediyor.