up
ara
ÜYELER
DİĞER

Dans Filmleri

Yeni Dans Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Dans filmleri listelenmektedir.

En İyi Dans Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Dans filmleri listelenmektedir.
7.6
Karısı tarafından terk edildikten sonra akıl hastanesinde tedavi gören Pat, hastaneden çıktıktan sonra yaşamını düzene sokmayı ve karısını yeniden kazanmayı planlamaktadır. Ancak karşısına beklenmedik bir şekilde başka bir kadın çıkar.
7.7
Bir kaza sonucu yüzü tanınmaz hale gelen yakışıklı ve zengin bir adamın sevdiği kadınla birilkte olabilmek uğruna deneysel teknolojilere başvurması konu alınmaktadır. 1997 yılında ispanya’da büyük ses getiren “abre los ojos” (aç gözünü) adlı yapımın amerikan versiyonudur.
8.6
Başrollünde oyuncu Ranbir Kapoor yer aldığı, yönetmenliğini Ayan Mukherjee üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeh Jawaani Hai Deewani isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Ozzy Osbourne yer aldığı, yönetmenliğini Baz Luhrmann üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırmızı Değirmen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Brittany Snow yer aldığı, yönetmenliğini Elizabeth Banks üstlendiği film Müzik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Müzik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mükemmel Uyum 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Maryland Sanat okuluna istemeyerek dahil olan Briana'nın yeni dansçı arkadaşları ile olan takım olmak ve başarmak üzerine olan hikayesi anlatılmaktadır.
8.6
Başrollünde oyuncu Jason Lee yer aldığı, yönetmenliğini Mike Mitchell üstlendiği film 3 Boyutlu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede 3 Boyutlu, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Alvin ve Sincaplar: Eğlence Adası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Otogargara (1995)
Başrollünde oyuncu Demet Akbağ yer aldığı, yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Komedi, Tiyatro türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Otogargara isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Patrick Swayze yer aldığı, yönetmenliğini Emile Ardolino üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Dans türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İlk Aşk İlk Dans isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Ashley Tisdale yer aldığı, yönetmenliğini Kenny Ortega üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., Müzikal türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden High School Musical 3: Senior Year isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Alyson Stoner yer aldığı, yönetmenliğini Jon Chu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Dans türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sokak Dansı 3D isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Başrollünde oyuncu Jane Seymour yer aldığı, yönetmenliğini Michael Damian üstlendiği film Dans türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dans, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden High Strung isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Başrollünde oyuncu Sonu Sood yer aldığı, yönetmenliğini Prabhu Deva üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden R... Rajkumar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Annesiyle babasını kaybettikten sonra depresyona giren Aysel, intihar etmeyi düşünürken en büyük tutkusu olan dansa tutunur. Büyük bir para ödülü olan bir dans yarışmasına katılmaya karar verir ve hayatı renklenir.
8.1
Başrollünde oyuncu Tabu yer aldığı, yönetmenliğini Anurag Singh üstlendiği film Sevgi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Sevgi, Komik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dil Bole Hadippa! isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu Antonio Banderas yer aldığı, yönetmenliğini Liz Friedlander üstlendiği film Dans türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dans, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kuralsızlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Honey (2003)
Başrollünde oyuncu Jessica Alba yer aldığı, yönetmenliğini Bille Woodruff üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Dans türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Honey isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
1880'lerde Fransa'da geçen animasyon film, balerin olma hayalleri kuran 11 yaşında öksüz bir kız olan Félicie'nin hayatını ele alıyor.
8.6
Burlesque (2010)
Başrollünde oyuncu Cam Gigandet yer aldığı, yönetmenliğini Steve Antin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Burlesque isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Honey 2 (2011)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Bille Woodruff üstlendiği film Dans türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dans, Arkadaşlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Honey 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Dans Filmleri

En iyi yabancı yapım Dans filmleri listelenmektedir.

Yerli Dans Filmleri

En iyi yerli yapım Dans filmleri listelenmektedir.