up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yabancı DC Comics Filmleri

Neokur puanlarına göre en iyi yabancı DC Comics filmleri listelenmiştir.
9.1
Batman, Teğmen Jim Gordon ve Savcı Harvey Dent, Gotham Sokakları’nı suçlulardan temizleyerek güvenliği sağlamaya çalışırken eski düşmanları Joker, yeniden ortaya çıkar ve büyük bir karmaşaya sebep olur.
8.8
Bir çizgiromandan uyarlanan filmde, Batman gücünün karşısındaki düşmanına yetmeyeceğini görür ve onu alt etmek için çareler arar.
8.4
Ailesinin ölümünden sonra büyük bir mirasa konan Bruce Wayne adaletsizlikle savaşmak için bu servetini harcayacaktır. Son ve ileri teknoloji ile kendisine inanılmaz zırhlar ve araçlar ürettirecek ve Gotham şehrini koruyacaktır.
7.9
Gizli istihbarat servisi olan ARGUS, mücadele ettikleri güçlü bir örgütü yenebilmenin tek yolunun, hapishanede bulunan en tehlikeli suçlulardan bir ekip kurmak olduğunu düşünerek İntihar Timi'ni oluştururlar. Ekipte yer almayı kabul eden mahkumlar, itaat etmemeleri durumunda öldürülecek, başarılı olmaları durumunda ise serbest bırakılacaklar. Ancak savaşacakları örgütü yenmelerinin imkansız olduğunu ve aslında ölüme gönderildiklerini anladıklarında işler karışır.
7.5
Metropolis'in çelik adamı Süperman ile Gotham'ın suçlularla savaşan kahramanı Batman'in mücadelesi ve ortak düşmanlarına karşı savaşı konu ediliyor. Süperman gerçek bir kahraman mı yoksa sahte bir tanrı mı?
7.8
Başrollünde oyuncu Kevin Costner yer aldığı, yönetmenliğini Zack Snyder üstlendiği film DC Comics türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede DC Comics, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çelik Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Diana, sadece savaşçı kadınların yaşadığı bir adada yaşayan ve hayatı boyunca buradan başka bir yer görmemiş olan genç bir kadındır. Bir gün adaya bir savaş uçağının düşmesiyle tüm hayatı değişir. Artık sadece amazon prensesi olmaktan çıkıp dünyadaki büyük savaşı durdurmaya çalışan bir süper kahramana dönüşür.
5.5
Başrollünde oyuncu Arnold Schwarzenegger yer aldığı, yönetmenliğini Joel Schumacher üstlendiği film DC Comics türünde izleyicisini bekliyor.DC Comics, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman ve Robin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Ben Affleck yer aldığı, yönetmenliğini Zack Snyder üstlendiği film Kahramanlık türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Kahramanlık, Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adalet Birliği: Bölüm 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Batman, oğlunun Suikastçılar Birliği tarafından gizlice büyütüldüğünü öğrenir...
9.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, DC Comics türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman: Gotham by Gaslight isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Batman bu kez yalnız değil! Diğer süper kahramanlarla birlikte mücadeleye devam ediyor. Jay Oliva yönetmenliğinde muhteşem aksiyon sahneleri ile dolu bir animasyon! Batman'in ortadan kaybolması ile Gotham sokaklarında bir kaos başlar. Hayatta olup olmadığı bile meçhulken, Catwoman, Batman'in kayboluşunu araştırmaya başlar.
10.0
Justice League kahramanları bir düşman tarafından ele geçirilirse Dünya’yı onlardan kim kurtaracak? Teen Titans ekibine hoşgeldin demek istiyoruz! Robin’in önderliğinde dünyanın bir kez daha kurtarılmaya ihtiyacı var gibi görünüyor.
0.0
Başrollünde oyuncu Jason O'Mara yer aldığı, yönetmenliğini Jay Oliva üstlendiği film DC Comics türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede DC Comics, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman vs. Robin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Phil Morris yer aldığı, yönetmenliğini Brandon Vietti üstlendiği film DC Comics türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede DC Comics, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lego DC Adalet Takımı Kötülere Karşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!