up
ara
ÜYELER
DİĞER

Dehşet Filmleri

Yeni Dehşet Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Dehşet filmleri listelenmektedir.

En İyi Dehşet Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Dehşet filmleri listelenmektedir.
7.7
Başrollünde oyuncu Mary Elizabeth Winstead yer aldığı, yönetmenliğini James Wong üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Ölüm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Durak 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Aaron Stanford yer aldığı, yönetmenliğini Alexandre Aja üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tepenin Gözleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Garez (2004)
Başrollünde oyuncu Sarah Michelle Gellar yer aldığı, yönetmenliğini Takashi Shimizu üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Garez isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Arınma saati başlamadan önce arkadaş olan gençlerin kendilerine o gece için güvenli bir yer bulmalarını ve o gece yaşananları anlatmaktadır.
7.1
Başrollünde oyuncu Rıza Akın yer aldığı, yönetmenliğini Çağan Irmak üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıktakiler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Sarah adında genç bir kadın, bir mağarada yaşanan dehşetten kurtulan tek kişidir ve yaşadığı korku yüzünden aklını kaybetmek üzeredir. Yetkili bir ekip olay yerini araştırmak üzere mağaraya girecektir ancak mağaranın içini bilen tek kişi Sarah olduğu için, istemese de ekiple beraber mağaraya dönmek zorunda kalacaktır.
5.4
Başrollünde oyuncu Joshua Jackson yer aldığı, yönetmenliğini Masayuki Ochiai üstlendiği film Dehşet türünde izleyicisini bekliyor.Dehşet, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Resimdeki Hayalet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Karabasan (2005)
Babasını ve annesini kaybetmesinin ardından Tim yapayalnız kalır ve yetimhanede büyür. Bir süre psikolojij tedaviler görür. Onun karanlık yanını ise sadece yakın arkadaşları bilmektedir.
5.8
Başrollünde oyuncu Jessica Biel yer aldığı, yönetmenliğini Dennis Dugan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Eğlence türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Damadı Öpebilirsin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Kırılgan (2005)
Yıllardır hizmet veren ve oldukça bakımsız kalmış bir çocuk hastanesinde gözle görülemeyen ve dokunulamayan gizemli bir varlık ortaya çıkar. Hastanede çalışmaya yeni başlamış olan bir hemşire, çocukları bu gizemli varlığın acı verici saldırılarından korumaya çalışır.
7.7
Turnuva (2009)
Başrollünde oyuncu Ving Rhames yer aldığı, yönetmenliğini Scott Mann üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Turnuva isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
İşkence (2010)
Başrollünde oyuncu Bill Moseley yer aldığı, yönetmenliğini Robert Lieberman üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, İşkence türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İşkence isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
Başrollünde oyuncu Brian Steele yer aldığı, yönetmenliğini Eduardo Sánchez üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Dehşet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dehşet Gecesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Ringu (1998)
Başrollünde oyuncu Hiroyuki Sanada yer aldığı, yönetmenliğini Hideo Nakata üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Ölüm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ringu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Kane Hodder yer aldığı, yönetmenliğini Daniel Farrands üstlendiği film Belgesel türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Belgesel, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Onun Adı Jason:13.cuma 30 Yıllık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Sasha Grey yer aldığı, yönetmenliğini David Guy Levy üstlendiği film Yabancı türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yabancı , Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Would You Rather isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Session 9 (2001)
Başrollünde oyuncu David Caruso yer aldığı, yönetmenliğini Brad Anderson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Dehşet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Session 9 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İllet (2015)
Aydın ile Taner ailelerinden kalan bir dağ evinde yaşayan iki kardeştir. Aydın'ın tek isteği, kardeşini sevdiği kız ile evlendirebilmektir. Ancak işler istedikleri gibi gitmez. Bir gün bilmeden, kanser olan bir kızın ölümüne sebep olurlar. Kızın abisi, ikiliden intikam almak için korkunç bir yola başvurur. Ateist bir cin ile anlaşma yaparak Aydın'a büyü yapar. Bu olayın ardından iki kardeş için ölüm kalım savaşı başlar.

Yabancı Dehşet Filmleri

En iyi yabancı yapım Dehşet filmleri listelenmektedir.

Yerli Dehşet Filmleri

En iyi yerli yapım Dehşet filmleri listelenmektedir.