up
ara

Deney Filmleri

Yeni Deney Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Deney filmleri listelenmektedir.

En İyi Deney Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Deney filmleri listelenmektedir.
8.4
Eski sevgilisinin kendisini hafızasından sildirdiğini öğrenen adam aynı işlemi uygulatarak intikam almak ister ancak işlem esnasında sevgilisini ne kadar çok sevdiğini farkedecektir.
8.2
Maymunların zeka gelişimlerini incelemekte olan bir bilimadamı, çeşitli deneyler ile insanlarda ki hastalıklara çare ararken işler tam tersine dönüyor ve maymunların dönemi başlıyor.
8.4
Steve Rogers çok cesur ancak ordunun işine yaramayacak kadar zayıf bir askerdir. Gizli bir araştırmada denek olur ve Kaptan Amerika'ya dönüşür. O andan itibaren hayatı tamamen değişecektir.
8.3
Şiddet ve şiddetin toplumsallaşmasını, mekanikleşen insan figürünün karanlık bir dünya içinde anlatımını ve nefret ortamında yetişen insanların nefretten başka bir şey barındırmağını gösteren bir yapıt.
8.4
Başrollünde oyuncu Oded Fehr yer aldığı, yönetmenliğini Russell Mulcahy üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Thomas Kretschmann yer aldığı, yönetmenliğini Alexander Witt üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölümcül Deney: Kıyamet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Ters giden bir iklim değişikliği deneyinden sonra dünyadaki hayat sona ermiştir. Şanslı olan bir avuç insan ise durmadan dünyayı dolaşan bir trende yaşamaktadır. Trende uygulanan sınıf ayrımı ise kısa süre sonra ayaklanmaya sebep olur.
7.0
Deney (2009)
Başrollünde oyuncu Adrien Brody yer aldığı, yönetmenliğini Vincenzo Natali üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deney isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Zombilerin son saldırısının ardından çok az insan hayatta kalmayı başarabilmiştir. Alice de onlardan biridir. Umbrella Şirketi, kurtulan son insanların peşindedir ve onları yok etmek için Racoon Şehri'nde toplanarak büyük bir saldırı için hazırlık yapmaktadır. İnsanlığın kurtuluşu için Alice'i zor bir mücadele beklemektedir.
8.3
Başrollünde oyuncu Christiane Paul yer aldığı, yönetmenliğini Dennis Gansel üstlendiği film Siyaset türünde izleyicisini bekliyor.Siyaset, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tehlikeli Oyun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Olivia Wilde yer aldığı, yönetmenliğini David Gelb üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lazarus Etkisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Penny Marshall üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uyanışlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.9
Başrollünde oyuncu Dieter Laser yer aldığı, yönetmenliğini Tom Six üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İnsan Kırkayak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Luis Bunuel yer aldığı, yönetmenliğini Luis Bunuel üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Deney türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Endülüs Köpeği isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Başrollünde oyuncu Gad Elmaleh yer aldığı, yönetmenliğini Bibo Bergeron üstlendiği film Deney türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Deney , Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Paris'te Çılgın Macera isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
İkizler (1988)
Başrollünde oyuncu Arnold Schwarzenegger yer aldığı, yönetmenliğini Ivan Reitman üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İkizler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Malcolm McDowell yer aldığı, yönetmenliğini Paul Ziller üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Deney türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Philadelphia Deneyi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Deney Filmleri

En iyi yabancı yapım Deney filmleri listelenmektedir.

Yerli Deney Filmleri

En iyi yerli yapım Deney filmleri listelenmektedir.