up
ara
ÜYELER
DİĞER

Deniz Filmleri

Yeni Deniz Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Deniz filmleri listelenmektedir.

En İyi Deniz Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Deniz filmleri listelenmektedir.
9.2
Titanik (1997)
Dönemin en büyük ve gösterişli gemisi olan Titanic, ilk yolculuğuna çıkar. Gemide yolculuk etmekte olan soylu bir ailenin kızı olan Rose ile kumarda bilet kazanarak gemiye binen fakir bir genç olan Jack arasında büyük bir aşk başlar. Ancak hem onları hem de gemide yolculuk etmekte olan diğer yolcuları büyük bir felaket beklemektedir.
8.6
Bir gemi kazası sonucu bir kaç yaralı hayvan ile hayatta kalan tek insan olan Pi'nin bir sandalda diğer hayatta kalan hayvanlarla Hindistan'dan Pasifik'e uzanan spirituel, gizemli ve heyecan dolu hayatı anlatılır.
9.1
Jack Sparrow’un düşmanı Barbossa, belediye başkanının kızı Elizabeth'i kaçırır. Elizabeth'e aşık olan Will, sevdiği kadını kurtarabilmek için Jack Sparrow ile birlik olur.
8.9
Nemo babasıyla yaşayan sevimli bir balıktır. Bir gün babasının sözünden çıkarak okyanusta yüzmeye başlar ve suyun yüzeyine yaklaşır. Nemo çok geçmeden bir balık ağına takılarak insanların eline düşer. Bunu gören babası, Nemo'yu kurtarmanın yollarını arar.
8.5
1820 yılında, balina avına çıkan bir gemi dev bir balina tarafından batırılır ve gemi mürettebatının Pasifik Okyanusu'nun ortasındaki hayat mücadelesi başlar.
7.2
Başrollünde oyuncu Karl Urban yer aldığı, yönetmenliğini Steve Beck üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor.Gizem, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet Gemi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Meksika Körfezi'nde petrol sızdıran sondaj kulesinin Nisan 2010'da patlamasıyle birlikte Amerikan tarihi en büyük çevre felaketlerinden birine tanıklık etmiştir. Filmde, o gün Deepwater Horizon'da çalışan 126 kişilik ekibin patlama sonrasında verdikleri yaşam mücadelesini izleyeceğiz. Vardiyalarını tamamlayıp kıyıya dönmeyi bekleyen ekip, bir anda kendilerini okyanusun ortasında durdurulamaz bir yangınla mücadele ederken bulurlar.
7.7
Başrollünde oyuncu Russell Crowe yer aldığı, yönetmenliğini Peter Weir üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dünyanın Uzak Ucu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Battleship (2012)
Başrollünde oyuncu Liam Neeson yer aldığı, yönetmenliğini Peter Berg üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Battleship isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Kurt Russell yer aldığı, yönetmenliğini Wolfgang Petersen üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Poseidon'dan Kaçış isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Hayao Miyazaki üstlendiği film Deniz türünde izleyicisini bekliyor. Deniz, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Küçük Deniz Kızı Ponyo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.4
Başrollünde oyuncu Robert Redford yer aldığı, yönetmenliğini J.C. Chandor üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sona Doğru isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Mariana Çukuru'nda karşılaştığı köpekbalığı sebebiyle hayatı değişen bir dalgıcı anlatıyor.
9.3
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Deniz türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Deniz, Deniz Kızı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karayip Korsanları 6 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini George Tillman Jr. üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Deniz türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Onurlu Bir Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Küre (1998)
Başrollünde oyuncu Samuel L. Jackson yer aldığı, yönetmenliğini Barry Levinson üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Küre isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Ed Harris yer aldığı, yönetmenliğini James Cameron üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Soğuk Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Derinlik Sarhoşluğu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Başrollünde oyuncu Matthew McConaughey yer aldığı, yönetmenliğini Andy Tennant üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Altın Şans isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu AnnaSophia Robb yer aldığı, yönetmenliğini Sean McNamara üstlendiği film Sörf türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Sörf, Köpek Balığı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dalgalara Karşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.9
Denizin ortasında yaşam mücadelesi temalı film serisi Açık Deniz'in 3. filminde, köpek balıklarını izlemek için kafesle dalış yapan, fakat aniden yükselen dalgalar yüzünden gemileri batınca okyanusun ortasında kalan bir grup insanın ölüm kalım savaşını izleyeceğiz.

Yabancı Deniz Filmleri

En iyi yabancı yapım Deniz filmleri listelenmektedir.

Yerli Deniz Filmleri

En iyi yerli yapım Deniz filmleri listelenmektedir.