up
ara
ÜYELER
DİĞER

Dinozor Filmleri

Yeni Dinozor Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Dinozor filmleri listelenmektedir.

En İyi Dinozor Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Dinozor filmleri listelenmektedir.
7.9
Başrollünde oyuncu Samuel L. Jackson yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jurassic Park isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
John Hammond, hayalini kurmuş olduğu dinozor tema parkını Jurassic World adı ile hayata geçirmiştir fakat bir sorun vardır. Ziyaretçi sayısı günden güne azalmaktadır. Fakat, yeni bir tür dinozor yaratırlar. Bu dinozor, adayı felaketin eşiğine getirecektir.
7.8
Gizemli bir harita, jeobilimci bir profesör ve birlikte çalışmakta olduğu yeğeni Axel'in harika deneyimler ile yapacağı yolculukları
7.4
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kayıp Dünya: Jurassic Park isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Dinozor Arlo ve küçük arkadaşının ailesine kavuşması için çıktıkları macera dolu yol arkadaşlığını anlatmaktadır.
7.2
Başrollünde oyuncu William H. Macy yer aldığı, yönetmenliğini Joe Johnston üstlendiği film Bilim türünde izleyicisini bekliyor.Bilim, Orman türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jurassic Park III isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Los Angeles’ta dinozor üretimi ile ilgili deneyler yapan gizli bir laboratuvarda beklenmedik bir kaza meydana gelir ve büyük bir hasar oluşur. Kazadan sonra laboratuvar ortamında üretilmiş olan dinozorlar serbest kalarak şehre dağılırlar. Onları durdurmak ve şehri kaostan kurtarmak için özel silahlı güçler görevlendirilir.

Yabancı Dinozor Filmleri

En iyi yabancı yapım Dinozor filmleri listelenmektedir.

Yerli Dinozor Filmleri

En iyi yerli yapım Dinozor filmleri listelenmektedir.